Rychlé vyřízení nákupu.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za nákup v našem obchodě a doufáme, že se do našeho obchodu budete rádi vracet.

Vše bylo jak mělo.

S pozdravem tým eshopu

• Přehledný e-shop, pěkné a kvalitní zboží.
    • není

S pozdravem tým eshopu

Objednávka vyřízena rychle, pracovníci obchodu vstřícní.

Vážený zákazníku,
    jsme rádi za Vaše kladné zkušenosti s naším obchodem a budeme velice rádi, když nás znovu navštívíte.

• dobré ceny
    • dobře zabaleno

• rychlé vyřízení

S pozdravem tým eshopu

• Rychlé jednání i dodání zboží

Vše OK

• nevim
    • meli psáno u zboží skladem
    • lehatko objednáno 25.3.
    • teprve ho naskladňovali a odeslali 28.3. přijde až po Velikonocích
    • také mají u zboží psáno doprava zdarma, neni to pravda
    • platí to jen u balikovny a výdejny GLS kam samozřejmě lehátko poslat nelze, přesto maji u lehátka psáno-na toto zboží máte dopravu zdarma!
    • už bych tu nenakoupila...

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme za komplikace a děkujeme za nákup v našem obchodě. U zboží avizujeme expedici za 2-3 pracovní dny. Dopravné vám samozřejmě vrátíme zpět na váš účet. Budeme vás kontaktovat.

• Široký výběr zboží

S pozdravem tým eshopu

• Dlouhá vydrž baterie (2 hodiny)
    • Ostří s titanovým povrchem
    • Lehký do ruky
    • Cena / výkon
    • Kolečko s nastavením zastřižení
    • Horší výměna nástavců

Za přijatelnou cenu kvalitní výrobek od renomovaného výrobce.

• dobré ceny
    • zboží skladem

S pozdravem tým eshopu

Držák na mobil dobře drží a jde pěkně polohovat...

S pozdravem tým eshopu

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Rychlé vyřízení objednávky.Kvalitně zabalené zboží.

S pozdravem tým eshopu

Jsem velmi spokojená, velký výběr, cenově bezvadné,dopravce velmi hodný a ochotný,pračka šlape,byla na místě do 2 prac.dnů .

• rychlé vyřízení požadavku

S pozdravem tým eshopu

Problematicnost vraceni zbozi - moznost pouze drahou ceskou postou na adresu, i kdyz oni sami vrati minimalni postovne. Navic sice maji na strankach vzor odstoupeni od smlouvy, ale neni mozne s nim pracovat v telefonu.

Vážený zákazníku,
    u vrácení zboží do 14 dnů si zákazník hradí dopravné sám a volí si i způsob vrácení. Vše je uvedeno v obchodních podmínkách, se kterými zákazník musí před odesláním objednávky souhlasit. Z naší strany problém s vrácením zboží ve zákonné lhůtě není. Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy není online a je jak uvádíte pouze vzorový. Jakým způsobem je odstoupeno od smlouvy je na zákazníkovi. Formulář obsahuje údaje, které pro odstoupení od kupní smlouvy požadujeme. Odstoupit lze i E-mailem, či telefonicky.