Rychlé dodání!

Vážený zákazníku,
    děkujeme za nákup v našem obchodě a doufáme, že se do našeho obchodu budete rádi vracet.

• Ceny
    • Vrácení zboží i peněz bez problémů

Bohužel jsem musel část objednávky vracet, když jsem zjistil, že Powerbanky do letadla mohou mít kapacitu max 27000 mAh. Vrácení proběhlo bez problémů, obchod mohu doporučit.

Vážený zákazníku,
    jsme rádi za Vaše kladné zkušenosti s naším obchodem a budeme velice rádi, když nás znovu navštívíte.

Levné knoflíkové baterie.

V še funguje, jak má.

Přehlednost, rychlost, dobré ceny

S pozdravem tým eshopu

• Rychlé a bezproblémové jednání.

S pozdravem tým eshopu

• Rychle dodání zboží, pěkně zabaleno, jsem velmi spokojena

• výběr zboží, ceny

mají u zboží psáno skladem, což si myslím, že co nejdříve odešlou,
    v potvrzení objednávky je psáno expedice za 2-3 dny,
    ve skutečnosti odešlou až za týden,
    pokud na zboží spěcháte, nákup zde rozhodně nedoporučuji...

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám, že jste si vybrala náš eshop a omlouváme se za komplikace, které jsme vám způsobili.

nečinnost

S pozdravem tým eshopu

Našla jsem zde užitečné věci za dobré ceny. Obchod jsem zvolila díky ocenění eshop roku, protože jsem ty věci potřebovala docela rychle a potřebovala jsem se na obchod spolehnout. Dodávka místo 3 dnů trvala týden, takže jsem se trochu zapotila, neboť jsem zboží potřebovala na dovolenou, které měla být právě po týdnu. Nakonec se to stihlo doslova v poslední hodině. Emailem došla omluva za technické problémy, ale později, než jsem vyslala dotaz přes webový kontaktní formulář, na který nereagoval nikdo. Takže jsem mírně rozpačitá, i když neříkám, že zde nikdy příště nenakoupím. Technický problém nastat může. Komunikace by mohla být trochu svižnější. Se zbožím jsem spokojená.

S pozdravem tým eshopu

• Velký výběr zboží, rozumné ceny, rychlé dodání, informace o stavu dodávky.

S nákupem jsem byla velice spokojená!!!

• dobrá komunikace
    • velký výběr

S pozdravem tým eshopu

• Nižší cena než u ostatních prodejců
    • Výborná komunikace
    • Vše přesně tak, jak by jste očekávali

Vše OK.

S pozdravem tým eshopu

Velká nabídka zboží za super cenu a rychlá expedice.

• Rychlost dodání a cena

• Dodání produktu bylo v pořádku, vše OK
    • Vše podle požadavků,navíc i zpětná vazba a vstřícnost,diky

S pozdravem tým eshopu

• Rychla a bezproblemova objednávka i dodani

• Rychlé dodání zboží
    • Velký výběr

S pozdravem tým eshopu

Rychlé dodání od objednání. Dobrá komunikace s obchodem