• na fotkách bylo jiné zboží než bylo odesláno,to co přišlo je nepoužitelné

ověřte si,jestli je nafoceno to,co skutečně dostanete

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

popis k čepelkám a držáku sklapelových čepelek na našem e-shopu najdete dále je také uvedeno, že foto je pouze ilustrativní.
    Děkujeme tedy za pochopení
    Earmyshop.cz

Zboží (konzervy)dorazilo poškozené, část bylo nutno ihned zpracovat.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

od nás toto zboží odcházelo v pořádku k poškození tedy muselo dojít při přepravě. Měl jste nás ihned informovat, obrátili bychom se na přepravní službu.
    Děkujeme za pochopení

• spoustu levnych veci
    • znicene, poskozene veci,

dobrý den,
    pokud nejste se zbožím spokojen, můžete jej reklamovat nebo vrátit. Prozatím tu ale od Vás žádné info nemáme, že by bylo něco v nepořádku.

• Zbozi bylo velmi levne
    • Nabízí něco, co je podle mého nedokonaly výrobek uz od dodavatele z vyroby....
    • Nez nakoupite,staci zboží zkontrolovat...
    • Bajonet v pouzdru KLOKTA,zavada!!!!

Mnou vybrane zboží bylo v porovnani s ostatní
    mi pomerne lacine, rozumna cena....
    Po me zkusenosti se zavadnym vyrobkem, tuto
    vadu mají od této firmy MFH všechny v ČR...
    Nedoporucil,jako v tom vtipu- Kdo mi jednou zradil, tomu ruku nepodam....
    Jsem velice zklaman timto zbožím, ze se něco
    tak zavadneho muze nabízet, nejenom v nabídce
    od Vas....
    Nebudu to dal rozvadet, zboží vratim a je to.
    Planzeta uvnintr pouzdra nedoleha k bajonetu,
    ten tam klokta a cvaka, to je zavada....

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

pokud nejste se zbožím spokojen máte možnost jej dle reklamačního řádu vrátit zpět k nám a za nevyhovující zboží bychom Vám vrátili peníze. Tak jsme se i domlouvali, bohužel žádné zboží k nám zatím nedorazilo.
    Earmyshop.cz

• Triko které jsem jinde nesehnal...
    • Komunikace...
    • Doba dodání...

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

na našich www stránkách upozorňujeme na odeslílání objednávek během vánočních svátků. Expedovali jsme do 19.12.2013. Pokud jste objednal 22.12.2013 již probíhala až do 6.12.2014 firemní dovolená a do 13.1.2014 probíhaly inventury. Dříve tedy expedovat bohužel nešlo. Děkujeme za pochopení.

• žadné
    • personál

Zboží přišlo nekompletní, u kulometu chyběla koncovka ústí hlavně. Po tel. reklamaci laxní přístup bez omluvy. Koncovka hlavně dodána dodatečně, ale z jiné zbraně. Znova tel. reklamace. Čekám co mi zašlete tentokrát. Minulý nákup kulomet MG 42 / M 53 dodán bez popruhu. Naše mezinárodní KVH zvažuje další nákup ve vašem obchodě.

Děkuji Křestan

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

je mi líto, ale žádnou informaci o tom, že bychom dodali kulomet M53 bez řemení tu od Vás nemáme. Pokud tomu tak bylo, rádi bychom jej doposlali. Kulomety byly opravdu naskladněny s chybějícími koncovkami ústí hlavně. Kolegyně, která je tu krátce se Vám omluvila a dala celou věc do pořádku. V žádném případě nesouhlasím s tím, že by byl náš přístup laxní. Děkujeme za pochopení.
    Martina Kňákalová
    vedoucí internetových obchodů
    Earmyshop.cz

objednané zboží nemají skladem(dvě věci ze třech)

• -

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

neuvedl jste důvody, proč náš obchod nedoporučujete?????
    E-armyshop.cz

• nezjistil jsem žádné výhody
    • nákup v eshopu
    • neúplný popis zboží, že by záměr?
    • předražený second hand
    • vysoké poštovné

Nákup jsem uskutečnil v eshopu, byl to můj první a POSLEDNÍ nákup u tohoto obchodníka.Pokud budete nakupovat volte vyzvednutí na prodejně s prohlídkou zboží(pokud je to možné).Vzhledem k poštovnému se nevyplatí zboží zasílat zpět.Díky špatnému popisu zboží se nedá spolehnout na popisy.Jedná se o předražený second hand. Každý má jistě jiné představy o významu slova "použité",ale já bych nepředpokládal děravé a propálené.Hadr na ruce od šmíru za 40Kč je luxus, ale taky zkušenost.Moje špatná volba nákupu = OBCHODNÍKA. U nového s :-) zboží fleky, které po vyprání již nejsou tolik vidět.
    Toť má zkušenost. Nákup u tohoto obchodníka pouze s přímou kontrolou zboží před zaplacením. Můj nejhorší nákup na internetu a to nakupuji pravidelně. Snad můj názor někomu pomůže při rozhodování.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

výše poštovného a balného je uvedena na našich www stránkách, s učiněním objednávky jste souhlasil s našimi podmínkami tzn. i s výší poštovného. Pokud jste se zbožím nebyl spokojen, měl jste nás kontaktovat a zboží reklamovat, vždy se snažíme zákaníkům vyhovět. My tu ale od Vás žádné info bohužel nemáme.
    E.armyshop

• relativně nízná cena
    • není uveden přesný stav zboží

u zboží je sice informace o tom, že jde o ilustrační foto, eventuelně zda se jedná o použité zboží, avšak absence informace o stavu zboží je dost podstatná, neuškodilo by uvést např. že se může vyskytovat koroze, škrábance apod.

• Prisla mi jina velikost nez jsem pozadoval.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

pokud bylo cokoliv špatně s Vaší objednávkou, máte možnost se na nás obrátit a dáme vše do pořádku. Žádnou informaci jsme ale bohužel neobdrželi.
    E-armyshop

co se týka obsluhy v pořádku co se týka kvality dodaných věcí- některé z nich jsem chtěl vrátit ale vzhledem k hodnotě věcí a ceně poštovného se to nevyplatilo.

• Termín vyřízení obědnávky.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

termín vyřízení objednávky je dle platných obchodních podmínek 3-7 pracovních dní. Pokud nějaké zboží není skladem každého zákazníka kontaktujeme a domlouváme se na dalším postupu.
    E-armyshop.cz

• zajímavé a levné zboží
    • V sms o osobnim odberu scházela informace o jaký obchod se jedná, v případě využívání více e-shopu ve stejnou dobu tak může dojít k změně
    • Zboží jsem si vyzvedávala v OC Růže, která je velmi spletitá. Uvítala bych popis cesty nebo alespoň upozornění v e-mailu.
    • I při osobním odběru musí zákazník zboží nejdříve zaplatit, a pak si ho může teprve zkontrolovat.
    • Slečna, která mi zboží předávala, byla velice nepříjemná. Tvářila se dosti nevrhle, že si zboží dovoluji kontrolovat, ai se nenabídla, že mi s tím pomůže (jinou práci samozřejmě neměla). Při odchodu pak neodpověděla na pozdrav.

Rozhodně nedoporučuji osobní odběr v OC Růže. Kvalitu zboží ještě nedokžu posoudit.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

na našem e-shopu je cesta na prodejnu Chodov popsaná celkem podrobně, tato prodejna slouží pouze jako výdejní místo tzn., přirovnala bych to k poště na e-shopu v sekci osobní odběry je popsán způsob přebírání zásilek učiněných přes e-shop, všem zákazníkům ze systému automaticky odchází kontaktní e-mail.
    Děkujeme za pochopení
    E-armyshop

• zajímavý sortiment
    • nemá přehled o prodávaném sortimentu

preferovat osobní návštěvu obchodu=jistota nákupu

nerozumiem prečo čakám na tovar ktorý je skladom viac ako 10 dní

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

pokud Vaše zásilka byla doručována na Slovensko, tak do zahraničí to časově bohužel trvá déle.
    Děkujeme za pochopení.

• asi nic
    • špatný popis zboží
    • dárek zdarma je k ničemu

Objednal jsem si pušku Flobert Zom 6mm, uváděná délka zbraně na eshopu 1050mm. Dnes mi zbraň přišla domů a zjistil jsem že zbraň je menší(schválně jsem vybíral eshop, aby zbraň měla uváděných 1050mm, z důvodu delší hlavně).
    Jako pozornost jsem dostal za 1Kč batoh s vakem na vodu - po naplnění jsem byl nemile překvapen - někde je zřejmě díra a teče - škoda koruny =(
    Obchod nemohu doporučit.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

pokud nejste se zbožím spokojen, máte právo zboží reklamovat a upozornit nás. Bohužel tu ale žádnou negativní reakci na Vaši objednávku nemáme.
    E-armyshop.cz

• Na zboží jsem čekal 2 týdny, když jsem to urgoval, bylo mi řečeno, že je již několik dní k vyzvednutí. Nikdo mi do té doby neinformoval...

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

nezlobte se, ale všem zákazaníkům s osobním vyzvednutím odchází ze systému automaticky SMS s informací, že je zboží připraveno. Pokud jste v objednávce uvedl správné telefonní číslo, nemohlo se stát, že byste nebyl informován.