Obchod asi v pohodě. Jen jsem si objednala hrnek o velikosti 250 ml dle popisu, ale ve skutečnosti je 200 ml. Takový bych jinde koupila levněji. No už se mi nechce hrnek zase balit, odnášet a vracet, takže mám malý hrnek, který jsem nechtěla :-(

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

hrnek má objem 250 ml tak jak je uvedeno v popisu.
    Pokud nejste spokojena, můžete jej vrátit bez udání důvodů během zákonné lhůty 14 dní.
    Děkujeme tým earmyshop.cz

Nevyhovoval mi způsob placení. Při pokusu o platbu předem jsem byla přesměrována na stránky, kde další společnost chtěla, abych se znovu registrovala, což už jsem udělala při objednávce v obchodě. Jsem zvyklá zadat platební údaje a zaplatit, nechci se nikde mimo obchod znovu registrovat. Nebo byla nabídnuta možnost zboží na dobírku, což jsem zvolila. Jaké bylo mé překvapení, když mi při pokusu o vyzvednutí balíku přišla zpráva, že musím zaplatit on-line tzn. s registrací. Nechápu, proč tedy firma účtuje poplatek za dobírku, když vás nutí k registraci u další společnosti. To mě odradilo natolik, že jsem si zboží nevyzvedla. Dá se sehnat i jinde a bez obstrukcí.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

zvolila jste platbu dobírkou do balíkovny - ALZABOXU. U této metody máme upozornění, že nelze platit dobírkou v Alzaboxech.
    U nás můžete zvolit platbu převodem, kde po fyzickém vychystání objednávky zasíláme faktura do emailu.
    Bohužel nemůžeme ovlivnit, jaký má další postup Česká pošta při placení a vyzvedávání zásilky v ALZABOXU.
    Děkujeme za pochopení.
    Earmyshop.cz

Na e-shopu měli dostatek zboží, udělala jsem objednávku, čekala na zaplacení faktury, ale ve skutečnosti měly jen 2 páry, že zboží bude až koncem září, ale objednávku nemohou ponechat. Docela zklamání. Pokud se mi nepodaří je objednat jinde, budu to muset zkusit zde na konci září. Přitom by nevadilo, ponechat objednávku a počkat si 6 týdnů na zboží.

• Automaticky zakládají účty
    • Nereagují na e-mail ani volání

Když není účet nelze zaplatit

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

objednávku jste měl převodem. Do e-mailu jsme Vám zaslali fakturu k uhrazení.
    Pokud jste chtěl objednávku dobírkou, měl jste nás kontaktovat.
    earmyshop.cz

Po objednání zboží, byl produkt stále skladem. Druhý den byla objednávka potvrzena a po nějaké době stornována.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

30.3. v 8:39h jsme Vám zasílali omluvný email ohledně modelu. Až poté jsme objednávku stornovali.
    earmyshop.cz

• dost malý sortiment zboží

Shop jsem vybral na heurece mezi ostatními podle nízké dopravy za 39 Kč balíkovnou, bohužel shop má skryté dodatečné poplatky 36 Kč za platbu při převzetí, že u balíkovny platbu předem vůbec nenabízí. Tohle považuji za klamání zákazníků, takže dáván negativní hodnocení, jinak byl nákup bez problémů.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

veškeré ceny dopravného jsou uvedeny na našich stránkách v sekci doprava a platba.
    Bohužel momentálně platbu předem u balíkovny nenabízíme. Stále se snažíme jednat s dopravcem.
    Děkujeme za pochopení.
    Earmyshop.cz

Největší neprofesionalita, se kterou jsem se kdy setkal.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

za chybu jsem se Vám omluvili a peníze vrátili nejrychleji jak jen to šlo. Bohužel paní účetní musela čekat až dorazí dobírka od přepravní společnosti GLS aby Vám částku mohla zaslat zpět.
    Ještě jednou se moc omlouváme.
    earmyshop.cz

zboží nekvalitní , nerez hrnek zrezivěl po umytí do rána, sukně neměla avizované rozměry

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

moc nás to mrzí. Zboží prosím zašlete zpět k nám na reklamaci.

• Nepodali podklady k zaplacení
    • Komunikuje pouze bot

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

moc se omlouváme za komplikace způsobené z naší strany.
    Přišlo nám neskutečné množství objednávek a bohužel se u nás stala chyba a nebyla Vám poslána faktura do emailu.
    Zaslali jsem Vám email a jako omluvu od nás budete mít na příští objednávku poštovné zdarma.

Obchod objednávku zrušil i přes to že informoval o menším počtu ks na skladě a objednávka byla přesto potvrzena že objednaných ks bude méně.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

Vaše objednávka byla stornována z důvodu, že jste nereagoval na e-mail ohledně upřesnění počtu kusů v objednávce.
    Vše je již vyřešeno ;-).

Zboží objednáno, "odesláno" a po několika dnech na dotaz "kde je zboží" odpověď zboží není na skladu a nebude- objednávku jsme zrusili !! Samozřejmě vše bez reakce že strany obchodu škoda

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

můžete nám prosím napsat o jakou objednávku se jednalo?

• Žádná komunikace
    • Nespolehlivý obchod

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

jsme na telefonu a e-mailu každý všední den od 6:00 do 14:30 hodin.

Zboží které jsme objednávali, bylo nabízeno přes e -shop, i z dopravou. Po objednání, nám bylo zděleno, že toto zboží nelze objednat přes e- shop. ?!

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

o jaké zboží se přesně jednalo?

• viz. další

Bylo doručeno úplně něco jiného. Místo maskovací sítě jsem obdržel balíček potravin KDP /konzerva. Při pokusu se s vámi spojit telefonicky jsem se dovolal na jinou firmu, přitom telefonní číslo jsem našel na dodací faktuře. Myslím , že seriozní firma by měla umožnit vysvětlení ústní a ne pouze si dopisovat,

• nejprve mi objednávku potvrdili, za dva dny napsali, že zboží nemají

nespolehlivost, nekorektnost

Dobrý den, to nás mrzí.
    Objednávky vyřizujeme postupně tak jak přicházejí. Může se tedy stát, že se na všechny již nedostane.

• Na eshop píši u zboží skladem min 5 ks a pak přijde mail ze už je to vyprodaný + drahé poštovné 165 Kč to je dost vysoké

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

Dobrý den, to nás mrzí. Objednávky vyřizujeme postupně tak jak přicházejí. Zboží tak nemusí být v průběhu objednání již skladem.

Froté maskáčový ručník za cenu čtyř v kamenném obchodě hrozné kvality.
    Po osušení mokré pokožky vám zůstanou černé chloupky zažrané v kůži,všude po koupelně,ve vaně...

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

aktuální ceny je možno předem vidět na našem eshopu www.earmyshop.cz.

Pokud jste jakkoliv se zboží nespokojen, lze jej dle reklamačního řádu vrátit. Bohužel žádný email o tom, že by zboží nevyhovovalo tu od Vás nemáme. Pokud tedy o zboží nemáte zájem, kontaktujte prosím [email protected]. Děkujeme

zboží nedorazilo do dnešního dne

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

moc se omlouváme, ale došlo u nás k technickému problému. Kolegyně Vás bude kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Zboží co jsem si objednal bylo jak pro slona i když číslo velikosti souhlasilo