Prehľadný eshop, veľký výber vecí a dodacia lehota bola pomerne rýchla. Avšak, chcel som dodatočne doplniť jeden kus tovaru do objednávky a odpoveď z eshopu ma poriadne zarazila. "Vaše objednávka je uzavřená a není do ní možné nic doplnit". V 21. storočí, kedy je skoro každý objednávkový systém riešený digitálne, nie je možné urobiť zmenu v objednávke? Objednávka nebola ani zabalená, ani expedovaná. Takže nevidím dôvod, prečo by sa nedala doplniť položka. S takýmto prístupom som sa ešte nestretol.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

Vaše objednávka byla bohužel již zabalená, vyfakturovaná a čekala na předání přepravci. Do zásilky tedy nešlo zboží přidat. Kolegyně Vás opravdu informovala správně. S přidáním zboží do objednávek je potřeba neotálet. Děkujeme za pochopení.

• Vůbec nic nefunguje
    • Všechny

Apsolutne nevyhovující

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

objednal jste si jeden kus výstružníku, který jsme Vám také odeslali. Informaci o tom, že by bylo cokoliv v nepořádku jsme od Vás žádnou neobdrželi.
    Earmyshop.cz

• Došlé zboží rozhodně neodpovídá fotografiím.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

batoh Assault coyote, který je na fotu našeho e-shopu http://earmyshop.cz/batoh-us-assault-i-coyote a ten který jsme Vám zaslali, jsou shodné. Foto je poskytnuto přímo od dodavatele zboží. Pokud s ním nejste spokojena, kolegyně Vám samozřejmě nabízela možnost vrácení peněz.
    Děkujeme
    Earmyshop.cz

• byť se jedná o použité zboží ,je v dobrém stavu
    • ochota a vstřícnost personálu
    • zboží dodáno nekompletní
    • dlouhá lhůta dodání(18.12.-23.1.)

Zboží bylo objednáno 5.1., 6.1. byla potvrzena objednávka a od té doby (psáno 16.1.) naprosto nic. I přes avizované inventury je tento postup nepřijatelný.

Pomalá odezva obchodu..
    Po 10 dnech nevím jestli už bylo zboží odesláno..
    Jinak eshop vypadá dobře,ale to samo nic nezachrání..
    Vyloženě negativní zkušenost zatím s tímto obchodem nemám.

• Chápu,že jsou na začátku roku inventury, ale alespoň email o tom,že to bude trvat déle, jste mohli poslat...

• 10 dni od objednavky a zbozi jeste nebylo odeslano. Zoufalstvi.

• dlouhá dodací lhůta, pokud vůbec zboží dorazí, zatím je to 14 dní

• Dlouhá dodací lhůta, nevím co obdržím.

je to nějaké divné....

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

na e-shopu je pro naše zákazníky umístěno upozornění od 5.1.2015 probíhají plánované inventury, které budou probíhat cca týden. Po jejich ukončení začneme objednávky vyřizovat a expedovat.
    Děkujeme za pochopení

• kvalitní zboží
    • Personál prodejny na Spořilově v Praze. Zboží jsem si telefonicky rezervoval a když jsem přišel osobně k domluvenému nákupu, prodavačky mi jenom sdělili, že ho před nedávnem prodali! Byl jsem tak nucen, shánět vánoční dárek na poslední chvíli.

Zboží kvalitní. Personál amatérský či nepoužitelný.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

je nám líto, ale s personálem na kamenných prodejnách bohužel jako e-shop nemáme nic společného. Budeme tedy informovat jejich nadřízené.
    Earmyshop.cz

|Po telefonické,naprosto zbytečné domluvě,spíše nedomluvě,vážně nedoporučuji tento konkrétní obchod. Byly mi doručené tři levé papuče a jedna pravá..... Neustálé výmluvy ohledně tel.spojení. Vlk jOSEF čERVENÁ vODA 529 PSČ.56161

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

do dnešního dne nás bohužel nikdo nekontaktoval. Já ani moje kolegyně jsme s Vámi nehovořili. O tom, že by bylo v objednávce něco špatně, jste nás neinformoval, jinak bychom Vám zboží rádi vyměnili.
    Earmyshop.z

• Mají naprosto nedořešenou komunikaci s dodavatelem, tj. PPL. Chtěla jsem platit zboží kartou, ale bylo mi odpovězeno, že to nedokáží zajistit a na PPL mi řekli, že to pro změnu závisí na daném obchodě, zda je platba povolena nebo není. Nakonec platba kartou byla zajištěna, ale nelíbil se mi přístup po e-mailu.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

platbu kartou jako takovou máme jako firma povolenou, to Vám kolegyně do telefonu i potvrdila. Bohužel ale nedokážeme zajistit, aby k Vám se zásilkou přijel řidič přepravní služby s terminálem, což se Vám kolegyně též snažila do telefonu vysvětlit. Nedokážeme se spojit se všemi řidiči PPL po celé republice. Děkujeme za pochopení.

• Ryhlost
    • Ze stránek nezjistíte původ zboží.

S botami Magnum mám již zkušenosti, vždy byly maximálně pohodlné, no jak papučky. Tyto jsem si koupil poprvé přes net a už nikdy víc. Podrážka je tvrdá jak štolverk, při ohybu nohy v nártu škrtí a tlačí a tkaničky jsou tak o 5cm kratší než by bylo potřeba. Na štítku je napsáno Made in Cambodga nebo tak nějak, což vše vysvětlilo, tyto boty spíchlo nějaké černošské dítě z těch nejzoufalejších materiálů. Boty před těmito byly Made in China , koupené v kameném obchodě a vše bylo OK. Už nikdy po netu.

Objednal som si tovar a dorazilo uplne nieco ine.
    Prvy a posledny nakup!

• kontrola na brane jako v base

• Na stránkách je sice pěkné velké množství, ale obchod nemá vůbec nic a když je problém s dodáním, ta v obchodě to rozhodně neseženete...
    • Udělala jsem objednávku za cca 1950 Kč, byl to dar na svatbu, a poté přišlo, že je to moc velké na osobní vyzvednutí (krabice o velikosti mikrovlnky) a tudíž že to musí poslat poštou. Ze strany obchodu mi nebyla nabídnuta doprava zdarma ani jiné řešení. Takže jsem musela zaplatit poštovné. Zboží navíc přišlo lehce poškozené, např. ponožky už někdo rozbalil a secvaknul zpět. Jako dar to bylo nevhodné a myslím si, že když si zákazník nemůže zboží vybrat, měl by obchod automaticky dávat nerozbalené nové zboží...

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

podmínky osobních odběrů na našich pobočkách najdete na našem e-shopu, taktéž podmínky pro odeslání zásilek bez poštovného jsou jasně uvedené na našem e-shopu. Žádnou zprávu o tom, že by byla část zboží poškozená tu od Vás nemáme. Měla jste nás informovat, rádi bychom zboží vyměnili.
    Earmyshop.cz

• Obchod není aktuální,uvádějí,že zboží mají více jak pět kusů a za tři dny oznámí,že zboží již není skladem a nebude.A ještě děkují za pochopení,to u slušného obchodu opravdu není k pochopení.

Nebuďte důvěřiví.Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

na pouzdra pistolová bohužel přišlo více objednávek a skladem bylo posledních pár kusů. O tom jsem Vás informovali.
    Děkujeme za pochopení.

• Nevim
    • Poslal zbozi na spatnou adresu, odlisnou od objednavky

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

stalo se, ale dali jsme se vše do pořádku. Za námi způsobené problémy se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Kvalita zboží nic-moc!!

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

pokud jste se zbožím jakkoliv nespokojený, můžete jej samozřejmě vrátit. Bohužel žádnou negativní reakci tu od Vás nemáme.