Něco jiného je nabízeno na internetu a úplně něco jiného je posláno, navíc v nevyhovující velikosti.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

je nám líto, ale žádné info jsme od Vás nedostali ani písemné ani telefonické, že by bylo něco v nepořádku?! Pokud bylo něco špatně, rádi bychom věděli co, abychom mohli chybu napravit. Neváhejte nás tedy kontaktovat.

Děkujeme

Mnou objednané zboží vůbec nepřišlo,ani jakákoli odezva od prodejce,zvláštní.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

Vaše objednávka byla na našem eshopu registrována dne 10.3.2019, dne 11.3.2019 Vás kolegyně kontaktovala na Váš email ohledně doplnění informací k vyřízení objednávky. Dodnes bohužel neobdržela odpověď.

Bohužel nákup lze uskutečnit pouze dobírkou,platba kartou nebo na účet nemožná,což navyšuje cenu poštovného.
    Dopravce pouze Česká pošta jejíž služby jsou tragické mě od dalšího nákupu spolehlivě odradí.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

na rozšíření způsobů plateb právě pracujeme :-). Dopravce máme dva a to Českou poštu a přepravní službu PPL. Budeme rozšiřovat i o osobní vyzvednutí.
    Děkujeme za pochopení

Nato že pracuji v Dako.cz Třemošnice a musel jsem si přez veškeré úsili a snahy vedoucích kalendář zakoupit je to smutné. Pravděpodobně by majitel přišel na buben.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

Vaše objednávka byla vyřízena včas a vše bylo v pořádku. Vaše hodnocení tedy není úplně na místě, nemá nic společného s prací a fungováním eshopu jako takového. Jsem také zaměstnancem a pokud mám zájem o zboží z jakékoliv divize, musím si jej také zakoupit. Mohu k tomu využít zaměstnanecké slevy, stejně jako vy. Zdarma bohužel všem zaměstnancům rozdávat opravdu nemůžeme.
    Děkujeme za pochopení

Zboží jsem objednával před 14. dny. Přišlo mi mailem pouze potvrzení objednávky. Žádná komunikace. Zboží nikde. Ani ,, sorry".

• potvrdili objednávku a pak napsali,že zboží není sk

Zklamali mě,potvrdili objednávku a pak napsali,že zboží není skladem a nabídli to co jsem nechtěl.

Bohužel dorazila 60let stará oprýskaná kyslíková bomba s nápisem "na zrušení" uvnitř chrasila jak dětské chrastítko, takže jakákoliv možnost legalizace láhve pro opětovné použití nepřichází do úvahy. Poprve v životě využiji ochranou 14ti denní lhůtu na vrácení zakoupeného zboží. Tohle opravdu ne.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

zboží bylo použité, tak jak je uvedeno v popisu zboží na eshopu. Tyto lahve mají datum výroby cca kolem 70.-80. let. Pokud jste tedy se zbožím nespokojen nebo Vám jakýmkoliv způsobem nevyhovuje máte právo do 14ti dní na odstoupení od smlouvy a zboží nám vrátit. Zatím jsme ale žádnou takovou informaci ani písemně ani telefonicky neobdrželi.

• e-shop potvrdil objednávku a nadále nebyla žádná komunikace se zákaznímek, zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

na hlavní straně eshopu vyselo pro všechny naše zákazníky upozornění o firemní dovolené a právě probíhajících inventurách. Všichni tak byli dopředu informování z jakého důvodu se neexpeduje.

• Výhody nevím-
    • Zboží

Objednal jsem si košile CO s kapsami a označením státní vlajky + znak civilní ochrany jak bylo prezentováno na na fotu na webu a zaslány mi byly košile bez kapes a označení!!!

• Druh zboží
    • Ochota otevírací doba do 14:59:59

Neochotny sklad

• Údaj o tom, že zboží je skladem, nemusí nic znamenat.

Trochu loterie.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

omlouváme se, ale to se tak někdy stane, že na jeden poslední kus přijde více objednávek. Přednostně vyřizujeme dříve registrované objednávky.
    Děkujeme za pochopení.
    Earmyshop.cz

• nelze zaslat některé zboží

píše se rok 2016 - po celé ČR je možné zaslat jakékoliv zboží (mražák, lednici či pračku). Jsou to někdy těžké věci. U vás není možnost zaslání pár obyčejných matrací. Cesta z Jižní Moravy k vám je zbytečná a drahá. Otvírací doba je pro nás nedostupná a víkendy máte zavřeno. Je to obrovská škoda - matrace jsme potřebovali pro děti do stanů na letní tábor. Asi by jste s tím měli něco udělat

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

konkrétně u produktu matrace latexová upozorňujeme zákazníky dopředu, že toto zboží nezasíláme s ohledem na neskladnost a váhu tohoto zboží. Zákazníci, kteří mají opravdu o toto zboží zájem si k nám zajedou nebo si pošlou svoji dopravu. Ani jedné možnosti jste nevyužili

• Rychlost,dostupnost zbozi,
    • Zbozi prislo pskozene,nevim jestli dopravou nebo uz bylo zabalene jako poskozene.

Doporucil bych osobni prevzeti.Predejde se tak poskozeni a dodatecnych diskusi o tom kdo za to ci ono muze.Jinak s obchodem jako takovym jsem spokojen komunikace a rychlost dodani,super.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

Bohužel žádnou informaci o tom, že by Vám přišlo zboží poškozené tu od Vás nemáme. Mohli jsme se poté na případné výměně domluvit. Je také potřeba takové zboží před převzetím od přepravce překontolovat a sepsat případnou reklamaci o poškození, abychom předešli případným nedorozuměním. Od nás odcházelo zboží v pořádku a v žádném případě poškozené nebylo.
    Earmyshop.cz

• Výhodné ceny a široký sortiment
    • Jedná se o první obchod , myslím že je brzy , na to , dělat negativní závěry .

První obchod , rychlá první reakce , pak se to týden nikam nehlo .

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

v plánovaných termínech probíhaly inventury.
    Děkujeme za pochopení.
    Earmyshop.cz

Kovové přesky jsou rezavé to se nikde nepsalo.

• Přehlednost webu
    • Široký rostiment
    • Velmi dlouhá dodací lhůta

Na přehledných webových stránkách je zajímavý sortiment. Bohužel nejsem spokojena s dodáním. Už dva týdny čekám na předání zboží a také na e-mail, v němž by mi bylo sděleno, kdy bude objednávka doručena.

• moderní nakupovaní
    • čas
    • velký výběr zboží
    • doručení zboží
    • největší problém pošta(doručení)

pohodlnost
    zkušenost obchodem kladná

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

bohužel služby přepravce již ovlivnit nedokážeme. Česká pošta uvádí několik neúspěšných pokusů o doručení Vaší zásilky. viz odkaz https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=DR6643379944M%0D%0A
    Earmyshop.cz

poprvé jsem nakoupil zboží v perfektni kvalite,bohuzel při druhem nakupu TEHOZ zboží mi byl dodan cinsky sunt.skoda ze jsem zboží nemohl vyzvednout osobne,muj názor by si za ramecek nedali. DEJTE SI POZOR A JENOM OSOBNI PREDANI A NASLEDNA KONTROLA.

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

objednal jste u nás jeden kus výstružníku stavitelného, který jste si také osobně převzal Vaše objednávka byla totiž s osobním vyzvednutím na pobočce e-shopu v Přelouči. Toto zboží je originálem nakoupeným u AČR v žádném případě se nejedná o žádný čínský "fejk". Tato objednávka byla jediná, kterou jste na našem e-shopu učinil, žádnou jinou tu registrovanou nemáme. Pokud jste nebyl se zbožím spokojen, měl jste samozřejmě nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz za nevyhovující zboží. Žádnou informaci jsme ale od Vás do dnes neobdrželi.
    Earmyshop.cz

Znehodnocení samopalu bylo provedeno neodborně, tak že pro svár nebylo možno zasunout zásobník do zbraně a v dodávce proti nabídce chyběl popruh samopalu. Znehodnocenou zbraň pak není možno použít jako dekoraci. Vzhledem k nízké ceně objednávky nehodlám o těchto faktech diskutovat, ale v dodávce pro znehodnocené zbraně je považuji za podstatné, neboť ji nelze použít k dekoračním účelům. Co kdyby příště někdo zkusil zasunout zásobník a podíval se, jestli je tam popruh??
    Hyspecký

Reakce obchodu Earmyshop.CZ

samopal vz.58 dodáváme bez řemení, uvedeno v popisu zboží na našem e-shopu http://earmyshop.cz/samopal-vz58---znehodnoceny, to že nejde zásobník do zbraně zasunout je podmínka znehodnocení zbraní. Tak hovoří zákon.

• Objednané zboží bylo nekvalitní