Velmi dobrá komunikace

• lze domluvit odběr skoro kdykoli...
    • komunikace rychlá

• Zítra to bude 3 týdny co jsem zboží zaplatila a stále mi nic nedorazilo. Musela jsem to dnes urgovat a ikdyž mi bylo přislíbeno, že to v nejbližších dnech přijde, tak tomu již na základě prodělané zkušenosti moc nevěřím

Reakce obchodu e-kempovani.cz

objednala jste zboží, u kterého byla uvedena dostupnost na objednání - do 14 pracovních dní, což je dnes.

Pokud chcete zboží okamžitě, máte objednávat to, u kterého je uvedeno SKLADEM.

Jak píšete, potvrdili jsme, že zboží dorazí do Vánoc a tak se stane.

Caše hodnocení považujeme za klamavé. Pěkný den.

• široký sortiment

Výdejní místo blízko bydliště.

• Výborná komunikace s obchodem.

Zkušenost zatím jen jedna,po 6 dnech,kdy bylo zboží zaplaceno, zboží ještě nedorazilo.

• výborná komunikace, vše v pořádku

• Výborné zboží za skvělé ceny

• Jen ty nejlepší zkušenosti

Zboží bylo uvedeno ,že je skladem a nebylo. V popisu obchodu uvádí, že co je označeno "skladem", skladem opravdu je.

• zboží bylo rezervováno i přes mé prodlení s platbou
    • nemožnost platit kartou nebo dobírkou

• Rychlé vyřízení

• Slušné a rychlé jednání

Pokud bude pořebovat někdy v budoucnu sortiment tohoto prodejce, znovu se obrátím na něj.

• dobré ceny ve srovnání s jinými obchody
    • obchod zareagoval zprávou, že se objednávka vyřizuje až po jedenácti dnech, do té doby jsme netušili, zda vzali objednávku vůbec na vědomí

Celkově zatím nemám co hodnotit, zboží ještě nedorazilo

• ochota

Vše ok, ochotný prodávající

Vždy nám vyšel Váš obchod vstříct.

Zaplacené nedodané nikdo nepodpovida na e-maily nikdo nezvedám telefon nebo ho vypíná při zvoněněni E-kempovani je zlodějská stránka.Pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu e-kempovani.cz

ihned po přijetí Vaší objednávky jsme Vám psali e-mail, že zboží bude dodáno v týdnu 16.-20.12. s důvodu prodlevy u dodavatele. Nabízeli jsme Vám ještě pádla jiná, která máme skladem. Neobdrželi jsme Vaši odpověď, proto jsme mysleli, že souhlasíte s termínem dodání.

• bohužel velice dlouhá doba dodání bez jakékoliv komunikace

Objednala jsem, zaplatila,přišla informace z automatu, že objednávku vyřizují a už se nikdo neozval. Po mé poptávce( za několik dní) mi bylo sděleno, že hlavní část objednávky- polstry na rozkládací židle nejsou a nebudou.Objednávku jsem stornovala a objednala jiné. Druhý den mi bylo oznámeno, že polstry nejsou a nebudou...obě objednávky byly zaplaceny ( 1.676.-) a zatím mi peníze nevrátili.

NEDOPORUČUJI tento obchod, komunikace mizerná a služby? nabízejí něco, co nemají???
    Tady už neobjednám!!!

Reakce obchodu e-kempovani.cz

Dobrý den, bylo objednáno zboží za sníženou cenu, ve výprodeji a bohužel není možnost doobjednat. Platba bude vrácena na Váš účet.