Velmi dobrá komunikace

• žádná
    • Neseriózní obchod

Pozor na tento obchod!!! V lednu jsem objednala zboží na dobírku, které bylo při převzetí dobírky řádně zaplaceno dopravci. V březnu přišla upomínka, že nemám zboží zaplaceno. Obdržela jsem č. účtu, kam mám peníze za DOBÍRKU poslat. Bylo mi vysvětleno, že omylem poslali zboží bez dobírky. Trvají na tom, abych zboží znovu zaplatila. Vystavili novou fakturu, která zahrnuje i dobírku. Nechápu, proč bych měla platit 2x. Přece se peníze nikam nevypařily.

Reakce obchodu e-kempovani.cz

Dobrý den paní Babyrádová,

jak jsme již vysvětlili v e-mailu - přepravci nebyla zadána dobírka k zásilce, proto ji nemohl od Vás vybrat. Žádné potvrzení od přepravce o platbě zásilky jste též nedodala. Tudíž zboží nebyla při přebrání zaplaceno. Muselo Vám být jasné, že v účetnictví se nezaplacení zásilky projeví. Proto jsme Vás po zjištění požádali o dodatečnou úhradu.

Pěkný den.

• lze domluvit odběr skoro kdykoli...
    • komunikace rychlá

• Zítra to bude 3 týdny co jsem zboží zaplatila a stále mi nic nedorazilo. Musela jsem to dnes urgovat a ikdyž mi bylo přislíbeno, že to v nejbližších dnech přijde, tak tomu již na základě prodělané zkušenosti moc nevěřím

Reakce obchodu e-kempovani.cz

objednala jste zboží, u kterého byla uvedena dostupnost na objednání - do 14 pracovních dní, což je dnes.

Pokud chcete zboží okamžitě, máte objednávat to, u kterého je uvedeno SKLADEM.

Jak píšete, potvrdili jsme, že zboží dorazí do Vánoc a tak se stane.

Caše hodnocení považujeme za klamavé. Pěkný den.

• široký sortiment

Výdejní místo blízko bydliště.

• Výborná komunikace s obchodem.

Zkušenost zatím jen jedna,po 6 dnech,kdy bylo zboží zaplaceno, zboží ještě nedorazilo.

• výborná komunikace, vše v pořádku

• Výborné zboží za skvělé ceny

• Jen ty nejlepší zkušenosti

Zboží bylo uvedeno ,že je skladem a nebylo. V popisu obchodu uvádí, že co je označeno "skladem", skladem opravdu je.

• zboží bylo rezervováno i přes mé prodlení s platbou
    • nemožnost platit kartou nebo dobírkou

• Rychlé vyřízení

• Slušné a rychlé jednání

Pokud bude pořebovat někdy v budoucnu sortiment tohoto prodejce, znovu se obrátím na něj.

• dobré ceny ve srovnání s jinými obchody
    • obchod zareagoval zprávou, že se objednávka vyřizuje až po jedenácti dnech, do té doby jsme netušili, zda vzali objednávku vůbec na vědomí

Celkově zatím nemám co hodnotit, zboží ještě nedorazilo

• ochota

Vše ok, ochotný prodávající

• Dobra komunikace
    • Dlouha dodací doba

Vždy nám vyšel Váš obchod vstříct.

• Žádná!!!!!!!!
    • 16.1.20 jsem objednala a zaplatila zboží, nic se nedělo. Po mnoha marných telefonátech a e-mailech jse dostala el. zprávu, že zboží nemají na skladě, objednávku stornují a peníze vrátí. Dodnes nic nevrátili. POZOR! Hlavně nic neplaťte dopředu!

16.1.20 jsem objednala a zaplatila zboží a nic se nedělo. Po mnoha marných telefonátech a e-mailech jse dostala el. zprávu, že zboží nemají na skladě, objednávku stornují a peníze vrátí. Dodnes nic nevrátili. POZOR! Hlavně nic neplaťte dopředu! Jedná se o další e-shop (e-spaní) stejného majitele s adresou Chrudim, Vlčnov 14, 53701.

Doplňuji 22.2.2020: Začala jsem tedy zasílat negativní recenze, neustále jsem jim volala na všechna 3 telefonní čísla, přestože telefon nikdy nevzali, opakovaně jsem jim zasílala urgentní e-maily a SMS.

Nakonec dne 20.2.2020 poslali e-mail, že peníze vrátili a že telefony neberou, protože se provádějí stavební práce. Vrácená částka za stornovanou smlouvu (zaplacená 16.1.2020) přišla na můj účet 21.2.2020.