Zboží dosud nebylo doručeno. Telefonicky mi bylo oznámeno, že je skladem pouze jeden kus matrace a druhý by měl být do dvou dnů doručen od dodavatele. Protože jsem objednávku zaplatila předem převodem na účet, nezbývá než čekat.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale v době nákupu jsme skladem nabízeli pouze jeden kus matrace, vy jste objednala dva kusy a proto jsme další kus museli pro Vás zajistit u dodavatele. Dodavatel nám sdělil, že zboží je již na cestě a do dvou pracovních dnů bude doručeno k nám. Bohužel následně jsme dostali informaci ohledně logistických problémů a tyto faktory nedokážeme ovlivnit. Jakmile jsme obdrželi tuto informaci, ihned jsme Vás kontaktovali k dořešení situace.

Celou situace jsme dnes znovu prověřili a zaurgovali u dodavatele. Pevně věříme, že vše vyřešíme k Vaší spokojenosti a zároveň prosíme o strpení.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

• Zavolají
    • Nesplní závazky

Objednal jsem, zaplatil, ráno přišla SMS, že objednávka bude odeslána a za 3 hodiny telefon, že bohužel je zboží vyprodané. Tak jsem kouknul na stránky a uviděl, že zboží je, ale dražší o 100%. Tak jsem volal zpět a bylo mě tvrzeno, že to v akci je vyprodané, ale to skladem v akci není. Přestože se jednalo o stejný výrobek, včetně čísla výrobku v eshopu. Prý čistě náhodou, chviličku přede mnou, přesný počet skladem v akci někdo vykoupil. Podle mě se někdo spletl v ceně a nechtěli mě to prodat, tak zavolali, že je vyprodáno a sami od sebe objednávku stornovali, přestože jsem řekl, že si počkám na další. Bylo mě tvrzeno, že to bude ale až příští rok, potvrdil jsem, že si klidně počkám. Pak ji ale bez svolení stornovali.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Cena zboží se opravdu může v průběhu dne měnit. Při kontrole nebylo zjištění žádné pochybení z naší strany. Z důvodu výhodné ceny se zboží vyprodalo. Jelikož máme více dodavatelů, tak bylo možné Vám nabídnout stejnou variantu za aktuální cenu. Tuto možnost jste odmítl, tudíž byla objednávka stornována.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

DVORSKY.cz

Velmi nepříjemná zkušenost. Obchod prodává nekvalitní zboží a při pokusu zboží reklamovat mi bylo řečeno, že se jedná o standard v jakém je zboží dodáváno. Jednalo se o zahradní houpačku kupovanou jako dárek, ale houpačka byla velmi nehezky zpracována a chyběl jeden vrut. I přes zjevné vady mi eshop odmítá reklamaci uznat (byť ze začátku nabízel slevu) a nyní čekám na vypracování znaleckého posudku.

Obchod Elektro Dvorský patří pod SHOP TRADING s.r.o., pod kterou patří i ONLINESHOP.CZ
    Bylo mi tvrzeno, že mi zasílají nové - funkční - nepoužité zboží - nerozbalené. Objednáno u Elektro Dvorský, zasláno pod jejich hlavičkou z ONLINESHOP.CZ. Měli poslední kus skladem, nebylo ve slevě. Zboží (radio Technaxx BT-X51) nebylo plně funkční + na balení bylo patrné, že jde o rozbalené zboží, a proto jsem vrátila. Nevrátili mi celou částku, kterou jsem já zaplatila. Snížili cenu za dopravu dle OP. Velice nepříjemná zkušenost, byť šlo o drobné, zvlášť, když šlo o vadný kus zboží. Po tomto opravdu ani jeden z obchodů NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás však mrzí, že se u výrobku projevila skrytá vada. Zboží však od nás vždy zasíláme nepoužité ve stavu přijatém od výrobce, bohužel není v našich silách kontrolovat obsah a případně funkčnost každého kusu. Dle obchodních podmínek jsme Vám zaslali částku celou částku za zboží. Vrácená částka však byla ponížena o 20 Kč, jelikož zvolená doprava nebyla v dané době dopravou nejlevnější, viz obchodní podmínky v bodě 4.4. "Pokud kupující zvolí jiný než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátí prodávající kupujícímu náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží". Bohužel nejsme jako prodejce schopni ovlivnit případnou skrytou vadu výrobku, avšak následné odstoupení od kupní smlouvy bylo zpracováno v pořádku v souladu s obchodními podmínkami. Za případné komplikace se tímto znovu omlouváme. Děkujeme za pochopení.

DVORSKY.cz

Robot měl velké vady. Jedna výrobní (krátký provoz a velká prodleva k další práci).
    Druhá patrně výrobní (velké vibrace)

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost s výrobkem.
    Dle dostupných informací jste celou situaci již vyřešil s naším reklamačním oddělením.
    Velice se omlouváme za způsobené komplikace.
    Přejeme Vám pěkný den.

• rychlost doručení
    • dodávka nebyla kompletní, na zbytek mám počkat do května

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí komplikace, které se zbožím nastaly.
    Dle dostupných informací celou situaci řešíte s naším reklamačním oddělením. Ihned po naskladnění náhradního dílu Vám bude odeslán na Vaši adresu. Velice se omlouváme a děkujeme za pochopení.

• Nic, škoda času...
    • Zboží skladem žádné nemají !

Zakoupil jsem zboží, u kterého bylo jasně uvedeno "SKLADEM", avšak po objednání mi přišel email, že ho budou expedovat za 7-14 prac. dní, jelikož je nedostupné, proto jsem objednávku okamžitě zrušil. Platba byla vrácena asi až za 5 dnů. Obchod proto nemohu doporučit !!!

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice se za tuto chybu omlouváme. Jedná se o pochybení lidského faktoru. Zboží, které jste objednal bylo opravdu skladem. U jednoho z produktů jste však požadoval 2 kusy a na našem skladě byl bohužel pouze jeden. V tomto případě Vás měla naše operátorka kontaktovat a nabídnout Vám i druhý kus, pouze s delší dostupností. Velice se za tuto chybu omlouváme a děkujeme za pochopení.

• Špatná komunikace

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Dle dostupných informací momentálně komunikujete s naším reklamačním oddělením. Usilovně pracujeme na dořešení Vašeho požadavku k Vaší plné spokojenosti.
    Prosíme o strpení a děkujeme za pochopení.

• Zboží přišlo nefunkční
    • Reklamace se stále vyřizuje

Zbioží přišlo nefunkční.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Vaše reklamace byla uplatněna dne 27.7.2020. Každou reklamaci se snažíme vyřešit co nejrychleji bez zbytečného odkladu. Dle dostupných informaci vidím, že bude vyřešena dříve než v 30ti denní zákonné lhůtě a že Vás naše reklamační oddělení již kontaktovalo s dotazem, ohledně Vašeho čísla účtu.
    Děkujeme za pochopení

DVORSKY.cz

výrobek neodpovídá obrázku na stránce

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, pokud jste s produktem nespokojena. Prosíme, aby jste kontaktovala naše reklamační oddělení, kde s Vámi vyřeší veškeré nesrovnalosti k Vaší plné spokojenosti.

Přejeme Vám pěkný den.

DVORSKY.cz

Nejprve přišlo zboží rozbité, po vyřízení reklamace mi byl doručen pro změnu jiný výrobek. Už nemám energii touto cestou řešit jakékoliv nákupy.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Dle dostupných informací s Vámi tuto situaci řeší kolegové z reklamačního oddělení a snaží se udělat maximum, aby tento problém vyřešili k Vaší plné spokojenosti.
    Děkujeme za pochopení.

DVORSKY.cz

• dodatečné komplikace při nedodržení technických parametrů výrobku

Asi nedrží podmínky, které inzerují a snaží se to řešit přes instituce, přes které nakupují, ale to mě nezajímá, to jej jejich problém

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí nesrovnalosti, které nastaly. Dle dostupných informací vše již řešíte s naším reklamačním oddělením. Vyčkejte tedy prosím na jejich reakci. Zajisté s Vámi vyřeší vše k Vaší plné spokojenosti.
    DVORSKY.cz

Je sice krásné koupit troubu ale nevím jestli nejsem trouba sám. Jak je možné dostat zboží bez českého návodu? To je povinnost každého dodavatele. Bohužel ani na internetu jsem ho nesehnal! Nějaká azbuka mě nezajímá!!!

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Návod Vám byl zaslán dodatečně do emailu. Doufáme, že budete s produktem spokojen. Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

DVORSKY.cz

Objednávka byla vyřízena rychle, ale přišlo mi jiné zboží. Trvalo, než jsme se dohodli na způsobu výměny. Nakonec jsem objednávku zrušila, protože objednané zboží bylo prý zaměněno na obrázku v e-obchodě.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že Vám bylo doručeno jiné zboží. Bohužel chyba byla způsobena špatnými informacemi o výrobku, které se k nám dostaly od dodavatele. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

DVORSKY.cz

Nebylo možné se domluvit na slevě zboží při odběru 3 ks klimatizace Sencor. Je zarážející Váš přístup k zakazníkovi, když jiný prodávající mi slevu na požádání poskytl, a slevu, jenž mne příjemně překvapila.
    Tímto jste si u mne zavřeli dveře.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že náš obchod nedoporučujete. Z dostupných informací našeho zákaznického servisu vím, že naše operátorky zjišťovaly možnou slevu u našich nákupčích. Bohužel u tohoto produktu nejsme schopni cenu změnit. S cenou produktu jste také souhlasil při uzavírání objednávky. Děkujeme za pochopení.

DVORSKY.cz

• koš byl doručený rozlámaný a reklamaci vyřizují již týden. Slibují že se ozvou a nic !!!!

Dodají rozbité zboží a komunikují jen přes email a to velmi pomalu. V žádném případě nedoporučuji.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že Vám přepravní služba přivezla poškozené zboží. Z dostupných informací z našeho reklamačního oddělení byla vaše reklamace vyřešena během 10ti dní, což je nadstandardně rychle. Dle zákona má prodejce na vyřízení 30 kalendářních dní od dne uplatnění reklamace. Děkujeme za pochopení.

DVORSKY.cz

• velmi špatná komunikace při reklamaci zboží

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí potíže spojené s reklamací výrobku. Dle dostupných informací došlo k výměně spotřebiče. Věříme, že bylo vyřešeno k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme za pochopení.

DVORSKÝ.cz
    www.dvorsky.cz

Zboží mělo být dodáno nejpozději během 14 dnů - teprve na můj dotaz, kde zboží je, jsem dostala odpověď, že přijde za další 3 týdny!

NÁLEVKY PŘIŠLY V POŘÁDKU,ALE JÁ JSEM OBJEDNAL 27 CM DLOUHÉ,A V TÉTO VELIKOSTI MĚ BYLA DORUČENA JEDNA. ZBYLÉ 3 JSOU DLOUHÉ POUZE 17 CM. NO NĚJAK SE S TÍM MUSÍM VYROVNAT.

Zboží přišlo nefunkční a vypadalo, jako byho někdo přede mnou reklamoval. Rozbaleno, na přední straně škrábanec (poškrábaná část byla přelepena samolepkou), částečně rozděláno.