• Objednal jsem si ACRA HP7 Houpací sada 3 v 1 - dětská (sedátko, kruhy, hrazda) - z popisu a obrázků jsem pochopil, že se jedná o tři samostatné kusy ale nakonec krabice obsahovala jen jedny provazy, takže vždy může být používána jen jedna věc. Obrázky a popis je zavádějící, nejraději bych zboží vrátil, ale nemám na to čas.

Dobrý den pane Neuwirth,

omlouváme se, ale popis jasně uvádí, že se jedná o výrobek 3 v 1 a to, že na obrázku je zobrazeno vše jednotlivě je pouze z důvodů, aby byly vidět možnosti využití. Informace o výrobku nejsou zavádějící, ale pouze z Vaší strany špatně pochopeny. Děkujeme za pochopení

DVORSKÝ.CZ

• nabízí zboží, které již není ve výrobě a ani ve skladu

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

za komplikace se Vám omlouváme, bohužel u výrobku jsme uváděli SKLADEM U DODAVATELE a jelikož se jednalo již o ukončený model, který se vyprodal ve chvíli, kdy jsme Vaší objednávku obdrželi, na pokrytí Vaší objednávky již nevydal.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nakupíte nejdražší autoledničku, dorazí perfektně, rozbalíte a nefunguje.

Dobrý den pane Leo,

omlouváme se Vám za komplikace vzniklé při vyřizování Vaší objednávky. Z naší strany proběhlo vše v pořádku a věříme, že se službami obchodu jste spokojen. Bohužel nejsme schopni zkontrolovat funkčnost výrobku, který je originálně zabalený. Z těchto důvodů věříme, že negativní recenze je mířena spíše na výrobek a ne na náš obchod či naše služby. Komplikace nás mrzí a budeme se snažit Vaší reklamaci zboží vyřídit co nejrychleji a k Vaší spokojenosti.

DVORSKY.CZ

• Za odvoz staré pračky si nechávají nepochopitelně zaplatit, což jsme odmítli.Vezli k nám novou pračku a ještě navíc nejeli pouze k nám.

Dobrý den pane Procházka,

odvoz starého spotřebiče je standardně za poplatek. Žádný přepravce tuto službu neprovádí zdarma. Tato služba zahrnuje manipulaci pracovníků včetně odvozu k likvidaci a dopravu, z těchto důvodů není možné tuto službu poskytovat zdarma.

Děkujeme za pochopení.

• nulová komunikace
    • nelze se dovolat
    • nedodané zboží

Na první pohled příjemný obchod
    Po objednávce doručen pouze potvrzující mail
    a od té doby žádná komunikace.
    V mailu chybí přibližná doba dodání.
    Zkoušela jsem tel.kontakt, ale bez úspěchu

Dobrý den paní Bílková,
    Komunikace v tomto případě byla z naší strany nedostatečná a tímto se Vám omlouváme. Naskladnění zboží dle informací výrobce by mělo proběhnout do pátku 1.4.2016, obratem budeme zboží odesílat. Pro vyřešení daného problému jsme se Vás pokoušeli neúspěšně zkontaktovat. Za vzniklé problémy Vám bude poskytnuta sleva na Vaší objednávku. Bližší informace Vám sdělíme telefonicky.

Děkujeme a s pozdravem

Jiří Hylmar

• komunikace

zatím nevím

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

Dobrý den pane Vaněček, mrzí nás Vaše negativní recenze, bohužel ji zároveň nechápeme. Zboží jste u nás objednal 28.12.2015 a do poznámky jste uvedl, že prosíte o doručení v půlce ledna. Avízo k platbě bylo obratem odesláno, Vy jste platbu uhradil, zboží jsme zablokovali pro expedici na 15.1.2016, tak jak jste požadoval a nyní čekáme pouze na datum expedice dle Vašeho přání. Věříme, že vše proběhne v pořádku a k Vaší spokojenosti. Děkujeme za Vaší objednávku.

S přáním pěkného dne
    DVORSKÝ.CZ

• zakoupil jsem malé dřevěné kostičky, ale bohužel byli až příliš malé. V popisu nic nebylo o velikosti. Takže matoucí popis. Negativní hodnocení.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

omlouváme se, ale Vaše hodnocení se nezakládá na pravdě. Velikost kostek je standartní na tento druh zboží. K tomu, aby si zákazník dokázal představit velikost kostek, je na obrázcích přidáná propisovací tužka, která slouží jako měřítko, viz odkaz http://www.dvorsky.cz/eshop/hracky/drevene-hracky/drevene-hry/kostky-stavebnice-drevo-100ks-v-krabici-287892.html
    Z těchto důvodů hodnotíme recenzi za neoprávněnou.

Onlineshop.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Přišlo mi jiné zboží než jsem si objednala. Složitá reklamace zboží. Zboží si nechám, ale raději už nic víc kupovat nebudu.

• nereaguje na prosbu o modifikaci objednavky

• široký sortiment dobré ceny
    • Zboží které přišlo bylo evidentně použité - roztrhané plastové obaly jednotlivých součástek, na držáku do země stopy rzi, na solárním panelu kapky zaschlé vody.
    • V balení navíc chyběl český návod

vrácení peněz za vrácené zboží proběhlo rychle a v pořádku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Psala jsem mail o tom,že kolo není použitelné a nikdo se stále neozval.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

Dobrý den, email byl bohužel zaslán na špatnou adresu a proto nedošlo k okamžité odpovědi. Již jste byla kontaktována naším servisním technikem a věc je aktivně řešena k vaší plné spokojenosti. Děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na další nákupy.

DVORSKY.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Po prvotním nadšení, okamžitá odpověď, avízo k platbě, zklamání.Po úhradě jsem volala, jak je to s objednávkou, slušně mi bylo sděleno, že zboží je skladem u dodavatele a bude dodáno ihned po naskladnění. Po dalším telefonátu tento týden (objednávka 4.1.)zhruba stejná odpověď, s tím rozdílem, že bude naskladněno 14.1. 15.1. odešlou a 16.1. bude u mě. Do dnešního dne nic, žádné avizo o dodání zítra.

• Krabice výrobku byla velmi poškozená. Jako dárek je to velmi nevhodné.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

Dobrý den, za toto se velmi omlouváme, krabice se musela poškodit přepravou produktu. Věříme, že alespoň šlehač je v pořádku. Děkujeme za pochopení. Negativní recenze nás však velmi mrzí...

Dvorsky.cz

• Zboží bylo levnější.
    • Objednané lampě chyběly některé díly. Vzhledem k tomu, že se jednalo o dva šroubky v celkové hodnotě cca 3,-, tak jsem zboží nereklamoval. Stejně tak chyběl doraz pro dráty (v návodu je uveden). Zboží bylo jinak v pořádku.

Byl to můj první nákup u tohoto obchodu, takže mé hodnocení nemusí být objektivní, nicméně mám za to, že pokud je zboží odesíláno, pak by mělo být vždy zkontrolována stran kompletnosti. V mém případě tomu tak nebylo. S ohledem na drobnost vad zboží nebudu reklamovat,nicméně příště zkusím jiný obchod.

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

Dobrý den, bohužel Vaše zkušenost je nám líto. Byl Vám odeslán originálně zabalený produkt od výrobce. Výrobky nekontrolujeme, pokud jsou v originálním balení. Samozřejmě je lepší v tomto případě řešit reklamaci, nežli postihnout obchod. Bohužel tuto situaci jsme nemohli ovlivnit a je nám líto, že to takto vnímáte. Naše snaha je poskytovat co nejlepší služby.

Martin Dvorský
    DVORSKÝ.cz

• Zboží prozatím nedorazilo.

• zajímavé ceny
    • nedodrženi dodací lhůty

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

Dobrý den, omlouváme se, termín dodání je neustále odsouván, proto zřejmě bude lepší, když Vaši objednávku stornujeme, abyste nebyl uváděn v časové omyly.

DVORSKY.cz