• Bohužel produkt zklamal.
    • Velmi obtížné sestavit, návod ne příliš jasný, velmi malé výkresy, součástí chybělo několik podložek.
    • Nebylo možné správně zajistit konstrukci. Šrouby se velmi obtížně utahují.

Bohužel produkt zklamal.
    Nebylo možné správně zajistit konstrukci. Šrouby se velmi obtížně utahují.

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť s tovarom.

V prípade uplatnenia reklamácie nás prosím kontaktujte na emailovej adrese [email protected] alebo telefónnom čísle 511 444 999.

Duvlan

Koupil jsem dvě stejné stříšky pro 2 stejné zahradní houpačky. Bohužel jedna je o 10 cm kratší, takže nejde nasadit a musí se zboží vrátit a reklamovat.

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Pravdepodobne nastala chyba vo výrobe.

Ohľadne vrátenia alebo reklamovania tovaru nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese [email protected] alebo tel. čísle 511 444 999.

S pozdravom

Duvlan

Objednala jsem náhradní stříšku, která přišla v naprosto jiném barevném odstínu. Původní a vše ostatní v hezkém béžovém provedení, stříška v rezato hnědé barvě (nevím, jak přesně nazvat, ale barva lejna nejvíc odpovídající). Předem nebylo žádné upozornění, že jde o jiný odstín a když jsem psala reklamaci, bylo mi řečeno, že si zatím nikdo nestěžoval, že toho mají plný sklad a když to dám na houpačku, nikdo si toho ani nevšimne.

Dobrý deň.

Strieška ktorú ste si objednali je originál náhradný diel na našu hojdačku a môže sa stať že vo výrobe použili mierne odlišnú látku pričom v tomto prípade je rozdiel vo farbe len nepatrný a v konečnom dôsledku zanedbateľný.

Samozrejme ak Vám tovar nevyhovuje tak ho môžete vrátiť.

S pozdravom

Duvlan.

Stříška přišla o dva centimetry menší, než jak bylo uvedeno v objednávce.

E-shop u zboží uváděl dostupnost za 2 týdny, ale ani po 18 dnech zboží nepřišlo.
    Žádná omluva ani informace o tom, že termín nedodrží, nepřišly, dokud jsem jim sám nenapsal.

• Nešlo zaplatit kartou

Výrobek - rotoped Duvlan,nám došel po objednání velice rychle,do tří dnů,což bylo skvělé.
    Bohužel byly dodány některé součástky nefunkční.Po telefonické reklamaci čekáme už týden na reklamované součástky(3 )

Dobrý deň,

reklamácie vybavujeme postupne a snažíme sa ich vyriešiť v čo najkratšej dobe.

Vaša reklamácia bola úspešne uzavretá a súčiastky už máte doručené.

Pevne veríme, že budete so strojom spokojná.

• lživé informace

Dobrý deň,

snažíme sa poskytnúť zákazníkom pravdivé informácie či už na stránke alebo telefonicky či e-mailom.

Ak máte nejaké nepravdivé informácie prosím ozvite sa nám na zákazníckej linke, aby sme vedeli kde nastal problém.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom Duvlan

Jsem nespokojena s výrobkem. Řiditka nejsou nastavitelná, po krátké době bolí záda. Materiál kolem pedálů je prohnutý, nedrží tvar.

• zbozi neprislo. pouze potvrzeni o prijate platbe, jinak zadna reakce... a to je jiz 4.den

Dobrý deň,

mrzí nás, že nie ste spokojný.

Čo sa týka Vašej objednávky, potvrdenie o prijatí Vám prišlo automaticky.

Keďže ste si zadali formu úhrady príkazom, museli sme čakať na prijatie platby.

Po prijatí platby sme Vašu objednávku ihneď expedovali ako to bolo možné, keďže bol víkend a následne sviatky v Českej a Slovenskej republike.

Ďakujeme za pochopenie, Duvlan.

• Zboží bylo dovezeno jen z poloviny- dr.kŮly a zbytek nebyl dodán.

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za komplikácie spojené s kuriérskou spoločnosťou.

Prosím kontaktujte nás na zákazníckej linke, aby sme tento problém mohli vyriešiť v čo najkratšom čase.

Ďakujeme za pochopenie, Duvlan.

• Neshoda s dopravcem

Dvakrát objednáno stejné zboží. Opět nedorazilo, stále nevím, kde je chyba. Zboží má být údajně skladem, Geis jakožto dopravce prý zboží převzal, nedoručil i přes to, že poslal zprávu, že bude doručeno, a opět po několika dnech vrátil prodejci zpět. Na zboží jsem vždy čekal na adrese. Podruhé prodejce navrhnul vrácení peněz místo dodání zboží kupujícímu. Pokud se situace vyřeší kladně, rád vezmu zpět špatné ohodnocení.

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za komplikácie spojené s doručovacou službou a za nedostatočnú komunikáciu zo strany kuriéra. Platba Vám bude vrátená späť podľa dohody.

S pozdravom Duvlan.sk

Objednaná a dodaná stříška na zahradní houpačku neodpovídá rozměrům,
    abychom ji mohli nainstalovat a měla plnit svůj účel, musí být opravena.

• Viz níže

Den před doručením jsem dostal SMS zprávu, že hodina bude upřesněna. Šlo o 21.5. Od rána jsem celý den čekal na tel. zavolání od kurýra a nic. V 15:45 hod zastavilo před domem auto se zásilkou a kurýr mi sdělil, že mě nefunguje telefon a že se mně nemůže tudíž dovolat. Telefon mně fungoval bezvadně, tel. č. bylo správně udané. Navíc nešlo zaplatit kartou, štěstí, že jsem měl hotové peníze. Moje platební karta fungovala ve stejný den bezvadně jako můj telefon. Chtěl jsem si stáhnou Váš dotazník spokojenosti a Vaše stránka mi oznámila, že bohužel není funkční, abych to zkusil později. Nešlo to ani další den. Veškeré problémy byly na Vaší straně. Za toto celodenní čekací martýrium bych očekával odpuštění doručovacího poplatku v ceně 90,-Kč. Můj účet je: 76132018/2700

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie spôsobené kuriérskou službou pri doručovaní tovaru.

Duvlan.

Dostal jsem odlišné zboží než jsem si objednal a jaké bylo zobrazeno na obrázku musel jsem ho složitě upravovat aby se dalo pro můj účel použít.

Obchod vůbec nekomunikuje o dostupnosti a zasílání zboží. Jen převzal objednávku, nic víc.

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za nedostatočnú informovanosť pri objednanom tovare. Orientačný dátum dostupnosti uvádzame na stránke priamo pri produkte. Veríme že i napriek tomu budete s tovarom spokojný.

S pozdravom Duvlan

Velké zklamání.Je to z Polska a vyrobené v Číně.Nezkutečně těžké.
    Nikde ani o jednom zmínka.

Dobrý deň,

mrzí nás, že nie ste spokojná.
    Ak zákazník nie je spokojný s tovarom, môže do 14 dní odstúpiť od zmluvy a tovar nám vrátiť.
    Váha trekingových palíc je uvedená v popise.

Ďakujeme za pochopenie, s podzravom Duvlan

Nebylo mě odborně poraděno při reklamaci a doporučili mě odstoupit od smlouvy a ještě jsem musel platit dopravu,takže takhle Nééééééééééé

Dobrý deň.

Podľa našich záznamov ste výrobok nereklamovali. Obrátili ste sa na nás že chcete výrobok vrátiť a to je podstatný rozdiel. Pri odstúpení od zmluvy a vrátení výrobku je na zákazníkovi aby ho poslal späť a tým pádom si hradí aj náklady na dopravu. Pri reklamácii je to inak, tam si výrobok sťahujeme na servis na naše náklady ale to nebol Váš prípad keďže ste výrobok nereklamovali.

Duvlan.

Obchod potvrzoval na webu naskladnění zboží k určitému datu, což nezajistil. Následně pak zaslal mail o posunu termínu naskladnění. Takže uvidím.

Dobrý deň,

mrzia nás komplikácie spojené s dostupnosťou, ale žiaľ pri momentálnej situácii je možné, že sa o pár dní naskladnenie posunie a preto sme Vás aj kontaktovali, aby ste boli informovaný.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom DUVLAN

Obchod nemá mobilný servis. Mám problém s nastavenim záťaže, level 1 mi pride neprimerane ťažký. Volala som na zákaznícke číslo, kde mi povedali, že mám stroj poslať späť a tam mi ho "opravia". Nemám ho už ako zabaliť, takze stroj ostáva doma, ťažko využiteľný. Preferovala bybsom, keby niekto mohol prísť sa na to pozrieť, ale to mi zásadne odmietli! Už nikdy viac!!

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

Servis u zákazníka žiaľ nerobíme. Pri reklamácii si stroj sťahujeme cez kuriéra na naše náklady ku nám na servisné stredisko kde ho technik opraví.