Jasně jsem dal doručení na výdejní místo. Přezto mě volal kurýr, že mě zásilku přivezl. A já musel jet domů z práce.

• Zboží v pohodě, rychlé dodání, super ceny
    • Řidič, který mi zboží doručoval pachl tak, že přes respirator byl cítit, býk nepříjemný, neochotný, až drzý. Kvůli tomu už si Ageo nikdy neobjednam.

Zboží nedorazilo, divné, že

• Zboží nebylo dodáno.

• Chodí mi sms kde mi nabízejí slevy nebo dárky ,ale ještě nikdy mi žádný dárek nepřišel

Přišla mi sms na bonus 500.-Kč ale tato částka nešla nikde a nijak uplatnit a to ani po telefonátu do Agea , tak jsem objednávku za 1640.-Kč zrušil. a hodnocení obchodu nejde dát na nulu.

Z drogerie jsme si objednali zvláště kvůli brčku do hrnečku phillips avent, které mělo být skladem. Den před doručením nám přišel pouze email, že zboží od dodavatele je dlouhodobě nedostupné a tím pádem bylo ze zásilky vyjmuto.

• Možná výběr
    • Už nenakoupím.

Dlouhá doba dodání.
    Nikdo nedal vědět,že zboží není a čeká se na něj-dokud jsem se nezačala pídit sama!
    Operátor opakoval jen :bohužel.. nic nevysvětlil.
    Byl to nejhorší nákup s jakým jsem se posl.dobou setkala.
    Pozor: po objednání potvrdí obj.,ale datum dodání NENÍ datem dodání. Prý je pouze orientační,to se nikde nedočtete!
    Za mě děkuji-už nikdy ne!

• Jeden ze čtyř zakoupených produktů měl 10 dní do konce expirace (konkurenční obchod na to aspoň upozorní), to by nevadilo pokud místo krásně červeného kuřecího masa přišlo až skoro černé. Nevím jestli stářím nebo skladováním, ale pejskovi bych to nedal.
    • Zboží nebylo dodáno ani po 12 dnech od objednání!!!

• Nekomunikace, nedodržení termínu doručení

Dodnes, ( tj. 11-tý den od objednání a zaplacení objednaného zboží), bohužel nemám jedinou zprávu o vyřízení natož o zaslání objednaného a zaplaceného zboží. Píši e-mail na [email protected]

Nebylo dodáno všechno objednané zboří, část zboží byla v krabici otevřena - rozlilo se to po 2 z 5 balíků. Bylo mi doručeno celkem 5 balíků, tři velké a dva malé, i když by se obsah dvou malých balíků hravě vešel do zbývajících třech balíků.

Objednané zboží před cca 14 dní stále nedorazilo ani omluva nic určitě budu dávat jen negativní recenze

Zboží mi po třech týdnech od objednávky nedorazilo, E-shop se ani neobtěžoval mi dát vědět co se děje...

• Klamete lidi s akci
    • Jste drazí
    • V kamenných prodejnách vaše prostředky prodávají levněji i bez akce!

Již nikdy nebudu nakupovat přes tento e-shop!

• 23.11. Objednané a zaplacené zboží se statusem "skladem" dosud -07.12 nedorazili.

Několik hodin po objednání mi obchodník zaslal informaci, že má objednáka je zrušena, protože nedostali platbu, kterou jsem provedl pl. kartou on-line. Na můj dotaz ohledně zrušení jsem dostal pouze strohý email, že pokud platbu obdrží, pošlou mi peníze zpět. Místo toho, mi poslali objednané zboží.

• spěchal jsem a neověřil si cenu jinde, kde zboží měli výrazně levněji
    • cenu dopravy umí konkurence také nižší
    • nejspíš zde nakupovat již nebudu

• Lze objednat jen velmi omezené množství jednoho výrobku.

• Některé zboží se projevilo jako nekvalitní. U ochranných roušek byly nedostatečně přišité gumičky. Téměř všechny se po použití okamžitě utrhly.