• Zrušila nefunkční. Není to poprvé . Že se nestydite. Měla jsem to jako dárek.zidkova

• Nulová komunikace

• málo kusů na skladě

Nabízí za atraktivní ceny zboří které nemají, pak ho teprve shání. Normální překupníci a ne obchod!

Klasické lákání na zboží, které pak není, malé položky dodány se zpožděním....aspoň, že mi vrátili peníze za zboží co najednou není

Psali skladem 2ks, nedodali ani jeden, že prý není

• Snaha mít co nejvíce položek skladem, ve skutečnosti skladem někde jinde, přípdně vůbec.

Objednal jsem zboží skladem, doručení do Vánoc s rezervou. V košíku při pladbě už bylo uvedeno, že je skladem u dodavatele, ale pořád doručení do Vánoc s rezervou. Pak přišel e-mail, že zboží má delší dodací lhůtu. Pak další, že není dlouhodobě skladem. Nakonec položku sami vyhodili z objednávky. Zbytek objednávky dorazil až po vánocích. Zboží skladem není skladem, je to podvod. Nikdo se mě na nic neptal, jestli upravit, vyměnit, počkat zrušit. Jen oznamovací e-maily.

Nejprve napsali že se zásilka opozdí a druhý den že ji ruší

• lžou

Objednali jsme 3 ks balení prostředku na vytírání, objednávku obchodník zrušil, protože jsme akce prý už využili.

Žádné omezení o akci nikde obchodník neuváděl a ani jsme nevěděli, že se jedná o akční zboží.

Když jsme si zboží chtěli vyzvednou osobně sdělili nám, že nejsme jediní a pochopili jsme, že se tak postupuje proti těm, kteří nakupují zboží v akci.

• objednávka nekompletní

Součástí objednávky nebyla účtovaná taška. Nicméně kvůli této neshodě s kupní smlouvou nebudu od ní odstupovat a přijímám tento pokus o odrbání spotřebitele s pokorou.

• Dohodnuté prodloužení lhůty pro vyzvednutí o cca 5 dní.
    • Nemožnost vyzvednout zároveň další již potvrzenou a zaplacenou objednávku

Po předchozím upozornění provozovatele na podezření na nekalé obchodní prakticky a dále podezření na porušování obchodních podmínek heureka.cz a nesjednání nápravy ze strany provozovatele, bylo oznámen podnět též heureka.cz. Nyní není eshop v indexu heureka.cz což potvrzuje oprávněnost mého podnětu.

na obrazku na webu byly jine obrazky aut nez nasledne dorazily domu- jine barvy, znacky:( siku auticka sbirame, takze na presnem modelu zalezi i barve.. prislo nam, co uz mame a ne, co se inzerovalo

• Nedostatečné ,chybné infirmace

Zboží údajně bylo na skladě, objednal jsem kusů. Zaplatil kartou. Prislo potvrzení. Potud vpořádku. Druhý nebo třetí den prislo oznámení z pay pal,že se vraci peníze. Vaše firma o ničem neinformovala, že se dodávka zboží ruší .

• Nespolehlivý, pouze spam ...

• Již dvakrat mi volali z obchodu, ze mají údajný problémy v autem dopravce… stále na svou objednávku cekam

Již nedoufam, že má objednavka někdy dorazí, po dvou telefonátech s pracovníky, kteří tvrdí, že mají technický problémy s autem dopravce. Ještě, že je objednavka na dobírku.

Špatně zabalené zboží

• Na zboží čekám už fakt dlouho a to mi ještě napsali, že jedna z hlavních položek objednávky nakonec teda skladem není jak psali, takže jsem stejně musela do jiné drogerie. Takže mi to spíš přidalo další starosti, než ulehčilo práci.

• S drogerií jsem objednala i stavebnici Lego, ale v balíku nebyla vůbec extra zabalená a chráněná od ostatního zboží, byla tam jen volně hozená, takže přišla celá pomačkaná a jako dárek mi je k ničemu. Asi by se měl obchod zamyslet nad kvalitou balení zboží!

Včera přišel email že nikdo nebyl zastižen, divné všichni na firmě jsou do večera. Asi lež.

Dosel mi jiny produkt