• vždy vše v pořádku

Spokojenost, rychlé dodání

• rychlé dodání zboží

Nakupuji zde opakovaně, jsem spokojená

• Rychle dodání
    • Super cena

Krásná sleva.

• Vždy bez problémů.

Velmi spokojena.

Super! Dr. Max ma na vyber hodne produktu a za dobre ceny. Na strance se da snadno orientovat a maji mnoho ruznych platebnich metod. Doporucuji.

Velmi dobré zkušenosti

výborná dostupnost ochotný personál

Rychlé dodání. Dobře zabalené. Vše v pořádku.

• Spolehlivost

• Nakonec mi to dorazilo
    • Doba dodaní
    • Doba dodaní
    • Doba dodání

spokojenost, nakupuji opakovaně

• Neproklientsky orientovaný obchod a na dnešní dobu absolutně katastrofální služba... 9. 5. jsem objednávku zaplatila a balík dostala až 16. 5. , a to jen proto, že jsem psala, urgovala a nepříjemně peklila. Madam, která mi odpovídala, komunikovala jako slípka, informace si ani neoveřila a blekotala nesmysly o tom, že museli zboží doobjednat (bože, bože!) a pak si pro ně budu moci dojít do lékárny, a to i přes fakt, že jsem měla mít dopravu domů. Mmch. i kdyby to tak bylo, že jim zboží pochybělo, čemuž samosebou nikdo nevěří, nechápu, proč mě o tom sami neinformovali... No, naprosto nedůstojné. 5-6 dní absolutního ticha, dokud jsem se neozvala sama, a to mám jejich provozovnu cca 3 minuty chůze... Asi se shodneme, že lubrikant a kapky do očí mohli stáhnout odkukoliv. Museli by ale pro uspokojení zákazníka vynaložit úsilí, a to je pro ně zbytečné...
    • Když to srovnám s allegro.pl, kde nakoupím, zaplatím a za 20 minut mi prijde oznámení, ze balík je na cestě a druhý den je doručený, je to vážně nesrovnatelné... Dr.Max se má co učit!
    • Žádná omluva, žádná komunikace, žádné odškodnění... Pro ně je tato neprofesionalita zaběhnutou normou.
    • Už se těším, až se tady z toho bude nějaký markeťák vylhávat... Taky jsem z oboru a doporučuji vám mlčet a neztrapňovat se ještě více.

Tyto dlouhé časy a termíny jsou pro Dr.Max standardem. Po nějaké době jsem jim dala šanci, byť jsem na zásilku poměrně spěchala (měl být dárek), ale je to beznadějné, nic se nezměnilo. Toto byl můj poslední nákup. Nikdy více, klidně nechť zruší můj účet. Prostě na tuto dobu naprosto nepřijatelné.

Velmi spokojen

• Milý personál
    • Ochotně poradí
    • Fronty

• Dlouhá dodací doba

Lze platit sodexo flexi pass za vše co nabízí eshop

Výborné, doporučuji všem