Objednávka přijata ale zpětná vazba o odeslání nula,doprava katastrofa

Zboží jsem ani po 3 týdnech neobdržela. Naštěstí bylo na dobírku, tak jsem nepřišla o peníze. Po prvním emailu mi ze zákaznické podpory napsali, že DPD mělo chybu v systému a nedoručovalo balíky. Ale i přes nově odeslání zboží, jsem stále balík nedostala. Rozhodně nedoporučuji

Objednáno 6.4. Jedna lahev tatranského čaje. Dnes je 16.04. a stále nedoručeno na odběrné místo. Informoval jsem se u obchodu už dříve, sdělili mi mailem, že doručeno bude 10.4. Nevím, jestli obchodu nekřivdím a chyba je pouze u DPD, ale já jako zákazník jen vidím, že zboží jede neuvěřitelně dlouho. V porovnání s velkými eshopy teda katastrofa.

Reakce obchodu Drinkcentrum

Děkujeme za vaše hodnocení a litujeme nepříjemností spojených s doručením vaší zásilky prostřednictvím společnosti DPD. Snažíme se, aby naši zákazníci měli co nejlepší služby, a proto nás mrzí, že jste měli problémy s doručením na výdejní místo. Ujišťujeme vás, že pracujeme na zlepšení našich procesů, abychom podobným situacím v budoucnu předešli.

Ještě jednou se Vám omlouváme a doufáme, že nám dáte šanci ukázat, že Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

• "akce" alkohol + sklenice, dorazil pouze alkohol, trapné

Vážený zákazník,

ľutujeme, že ste pri Vašej objednávke neobdržali sľúbené poháre ako darček. Chápeme, že takáto situácia môže byť sklamaním. Rád by som Vám zabezpečil, že tento problém stal z dôvodu ľudskej chyby a ešte raz sa ospravedlňujeme.

Pre uistenie sa, že Vaša spokojnosť zostane našou prioritou, okamžite Vám poháre doposielame na naše náklady. Ako malé ospravedlnenie za spôsobené nepríjemnosti, pridávame do zásielky aj ďalší darček.

Dúfame, že tento krok napomôže k napraveniu situácie a že budete s našimi službami spokojní. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu a veríme, že budúca skúsenosť s nami bude už len pozitívna.

Ďakujeme za pochopenie a ešte raz sa ospravedlňujeme za akékoľvek nepríjemnosti.

S úctou,

Tím zákazníckej podpory Drinkcentrum.cz

• Zboží zatím nedorazilo

U zboží bylo původně na internetu uvedeno, že je doprava zdarma do 48 hodin. Chtěli jsme dárek pro kolegu k narozeninám, takže nám vyhovoval čas. Po zadání objednávky naskočilo dopravné 100,- Kč, nicméně potřebovali jsme objednávka za 2 dny, tak jsme zaplatili. Objednávka ovšem přišla až za 80 hodin,

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu a ľutujeme, že došlo k nedorozumeniu ohľadom doručenia a informácií o doprave zdarma. Dovoľte mi objasniť situáciu.

Vaša objednávka bola vytvorená 25.3.2024 po 12:00, čo znamená, že podľa našich podmienok zásielka nemohla byť expedovaná ten istý deň. Objednávka bola expedovaná nasledujúci pracovný deň, teda 26.3., a doručená 28.3., čo spĺňa naše štandardy pre 48-hodinové doručenie. Rozumieme, že čakanie na zásielku môže byť niekedy frustrujúce a snažíme sa zabezpečiť, aby bol tento proces čo najhladší.

Pokiaľ ide o dopravu zdarma, chcem zdôrazniť, že naša ponuka dopravy zdarma sa vzťahuje na objednávky presahujúce určitú sumu, ako je jasne uvedené pri každom produkte na našej stránke. Veríme, že tieto informácie sú prezentované jasne a zrozumiteľne, aby sa predišlo akýmkoľvek nedorozumeniam.

Rozumieme, že situácia mohla spôsobiť nepríjemnosti, a chceli by sme Vám ospravedlniť. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo obavy, neváhajte nás kontaktovať na uvedených kontaktoch. Radi Vám poskytneme ďalšiu pomoc alebo objasníme akékoľvek nejasnosti.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom,
    Tím zákazníckej podpory Drinkcentrum.sk

• Zboží dosud nedorazilo

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré ste zažili s Vašou objednávkou. Chápeme, že čakanie na zásielku dlhšie, než sa očakávalo, môže byť frustrujúce, a ešte viac, ak príde k poškodeniu počas doručovania.

Sme radi, že sme mohli situáciu vyriešiť expedíciou úplne novej zásielky ako náhrady za poškodenú. Potvrdzujeme, že nová zásielka bola doručená a prebraná Vami. Dúfame, že produkty dorazili v bezchybnom stave a že s nimi budete plne spokojný.

Naše zákaznícke služby sú tu pre Vás, aby sme zabezpečili, že Vaša skúsenosť s nami bude čo najlepšia, a sme pripravení riešiť akékoľvek otázky alebo obavy, ktoré môžete mať. Nechceme, aby ste mali akékoľvek pochybnosti o tom, že Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, pripomienky alebo ak by sme Vám mohli byť nápomocní iným spôsobom, neváhajte nás kontaktovať na uvedených telefónnych číslach alebo emailovej adrese.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti a ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S úctou,

Zákaznícka podpora
    Drinkcentrum.sk

It has been a week and we didn't receive any information about the status of the order. The payment was done right away on the day of the order. Today we called them and they informed that the goods were not yet sent out because 1 drink is missing. For the whole week the order was there without any processing and no one contacted us about missing drink to solve the issue! If we didn't call it would have stayed like that.
    Today we got a request to leave a feedback, while our goods are not even sent out yet. The order is for Christmas, if it doesn't arrive by Thursday we will have to cancel it fully and buy the drinks at a different shop.

Dear Customer,

We are sorry to hear that you have encountered a problem with your order. We understand that this can be frustrating and would like to provide you with further explanation and reassure you of our commitment to resolving your case.

First of all, if you have not received an email, it is probably due to the fact that the order was not yet complete because we were missing one of the items. It is always our colleague's job to flag such cases separately and send the order to the customer as soon as the missing item arrives in stock.

As for contacting customers with partially processed orders, we are sorry, but we do not have the capacity to inform everyone individually. However, we believe that the processes we have set up will ensure that every order is received in the shortest possible time.

There should be no problem with delivery before Christmas, and we do everything we can to meet your expectations and ensure that your shopping experience with us is a positive one.

Thank you for your understanding and patience. If you have any further questions or concerns, please do not hesitate to contact us on 0905 552 826 or by email at [email protected].

Regards,
    Drinkcentrum.cz Customer Service Team

V podstate naprosta ignorace objednavky. Neprislo potvrzeni, neprislo zbozi, jedine co prislo byla vyzva k hodnoceni na hureka :D
    I takhle se da delat eshop, nebo jde mozna o zber osobnich dat co lidi nadatluji do formulare .

Dobrý deň prajeme,
    situácia nás mrzí, ale nemáte pravdu v ničom a to čo píšete je klamstvo. Nie sme tu preto aby sme zbierali osobné údaje, ale aby sme zákazníkom dali to, čo si objednajú. Vy ste si zadal pri objednávaní "platbu prevodom na účet" , no do dnešného dňa nám žiadna platba k tejto objednávke neprišla a teda ani Vám nehol prísť mail s potvrdením a podobne. Náš e-shop vybavuje stovky objednávok denne a teda je zrejmé že je nemožné z našej strany kontaktovať zákazníka že si zabudol zadať prevod v banke. Pokiaľ nám však zákazník zavolá alebo napíše mail, vždy to všetko ihneď riešime. Vo vašom prípade sa tak nestalo a teda sme nemohli vedieť, že je nejaký problém.
    S pozdravom team Drinkcentrum.cz

13 dnů po objednání a uhrazení zboží zatím neodrazilo. Poslední komunikace z eshopu se týka potvrzení platby. Čekal bych proaktivní přístup ze strany eshopu, proč objednávku vyřízují skoro dva týdny. No, snad se dočkám.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za Vaše pripomienky. Ľutujeme, ak máte dojem, že naša komunikácia bola nedostatočná. V deň Vašej objednávky sme Vám zaslali e-mail, v ktorom sme uviedli, že tovar je momentálne nedostupný. Je možné, že tento e-mail sa mohol dostať do priečinka so spamom.
    Priali by sme si, aby takáto situácia nenastala a veríme, že to bolo jednorazové nedorozumenie. Potvrdzujeme, že Vami objednaný tovar je na ceste a mal by byť doručený najneskôr v piatok 6.10.2023.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa neváhajte obrátiť na náš zákaznícky servis, kde Vám poskytneme všetky potrebné informácie a budeme sa snažiť vyriešiť akékoľvek problémy, ktoré môžu nastať.

Ďakujeme za Váš čas a za Vašu objednávku.

S pozdravom,
    Team Drinkcentrum.cz

Objednávka nikdy nedorazila a na emailovou komunikaci eshop nereaguje. Zde opravdu nic nekupujte a raději si připlaťte za zboží u spolehlivějších prodejců.

Dobrý deň prajeme,
    preverili sme situáciu, no žiadny mail pri tejto objednávke z Vašej strany neevidujeme.
    Pokiaľ by sme mali informáciu že je problém, určite to riešime.
    team drinkcentrum.cz

Není možné, abych čekal 14 dní a nic.

Přeji vám hezký den,
    děkuji za vaši odpověď. Po prověření předmětné objednávky jsme zjistili, že nedostupnost daného zboží Vám byla sdělena e-mailem. Zároveň jsme se Vás zeptali, zda budete na předmětnou položku čekat, nebo si přejete objednávku zrušit. Neobdrželi jsme od vás žádnou odpověď.
    Tým drinkcentrum.cz

Zboží mi došlo v poškozené krabici. Při výměně zboží mi byl slíbené kurýr že si poškozené zboží vyzvedne. Ale čekala jsem marně.

Dobrý den přejeme,
    po prověření situace jsme zjistili, že kurýr měl snahu se s Vámi spojit, ale bohužel neúspěšně.
    To, že Vám přišla první zásilka poškozená nás velmi mrzí, ale jak spolupracujeme se společností DPD se poškození i vzhledem ke kvalitnímu originálnímu balení snížilo téměř na nulu. Samozřejmě se někdy stane i taková nepříjemnost. Každopádně to kolegyně znovu zkouší a věříme, že tentokrát se s kurýrem spojíte a záležitost se vybaví ke spokojenosti.
    Team drinkcentrum.cz

Objednané zboží ani po osmém dnů nedorazilo,neobdržel jsem žádný omluvný ani upřesňující email kde by bylo nějaké vysvětlení nebo upřesnění kdy zásilka dorazí.Tudiz za mne veliká nespokojenost.

Dobrý den přejeme,
    vzniklá situace nás velmi mrzí, ale bohužel neměli jsme od Vás informaci, že balík stále nemáte.
    Pokud bychom to věděli, řešíme to okamžitě.
    Ještě jednou se omlouváme.

• Dpd

Reakce obchodu Drinkcentrum

Dobrý den přejeme. děkujeme za hodnocení, ale musíme Vás opravit. Stačí se totiž podívat na recenze ostatních zákazníků a velmi rychle zjistíte, že drtivá většina je právěže velmi spokojena s doručením. To, že Vy máte špatnou zkušenost nás mrzí, ale napsat že nedoporučujete náš obchod je trochu přes.

byl to experiment, bačouský štát selhal, ale co už, kokso drevený plechom pobitý...

• Výhodné ceny
    • Dobrý výběr zboží
    • Ne úplně plynulá a jasná komunikace z obchodem
    • Delší doba dodání

Obchod nemá úplně dobře nastavenou komunikaci. Po odeslání objednávky jsem obdržela e-mail, ve kterém mi bylo napsáno, že to není potvrzení objednávky, jen registrace, a z e-mailu nebylo jasné, jestli mám zboží již zkaplatit nebo mám čekat na to potvrzení o přijetí objednávky. I když jsem napsala do obchodu, ani jejich odpověď nebyla úplná, potvrdili mi přiježí objednávky, ale že neregistrují moji platbu. Z toho jsem tedy teprve pochopila, že čekají na moji platbu, ač z komunikace to nebylo jasné. Zboží bylo prý odesláné v pátek 20. 1., ale zatím jsem ho neobdržela (zboží cestuje ze Slovenska). Prozatím tedy obchod spíš nedoporučuji, protože zatím nevím, jak objednávka dopadne a kdy a jestli bude zboží doručeno.

Dobrý deň prajeme,
    ďakujeme za Vašu reakciu a dovoľte nám to vysvetliť.
    Po prijatí objednávky ( nie registrácii ) príde zákazníkovi mail o prijatí objednávky, a teda aj povinnosť uskutočniť platbu (pokiaľ tak ešte neurobil a má zadanú možnosť "online platba")
    Vašu objednávku sme prijali dňa 17.01.2023 a nakoľko ste zvolili spôsob platby vopred, tak jednoducho nie je možné objednávku odoslať skôr, ako je k nej priradená platba.
    Dňa 20.01.2023 sme platbu prijali a ihneď v tento deň sme zásielku aj odoslali.
    Žiaľ, keďže sa jednalo o piatok, tak sa doručenie natiahlo.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie, no to kedy nám sú peniaze pripísané na účet jednoducho nie je v našich rukách.

team drinkcentrum.cz

• Společnost je slovenská, ač se tváří jako český web. Není možné nakoupit na IČO.

Dobrý deň prajeme,
    dovoľte, aby sme Vás opravili. Nikdy sme sa netvárili, netvárime a nikdy sa ani nebudeme tváriť ako firma z ČR.
    To, že nemôžete nakúpiť na IČO je logicky danou legislatívou.
    Na stránke je jasne uvedené, že sme firma zo Slovenska, a teda nie je možné nakupovať na IČO.

Team drinkcentrum.cz

Objednán Bols granátové jablko, dorazila jahoda

Dobrý deň prajeme,
    za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.
    Team drinkcentrum.cz

Obchod vůbec nekomunikuje, zboží není dodáno. Pokud chcete risknout objednávku, nic neplaťte dopředu!!

Dobrý deň prajeme.
    Za vzniknuté nedorozumenie sa ospravedlňujeme, ale prikladáme aj popis "nekomunikácie".
    Dňa 5.12.2022 ste si v našom eshope vytvoril objednávku, ktorá obsahovala viac ako 10l alkoholu. To je v rozpore s legislatívou ČR.
    Na túto skutočnosť sme Vás upozornili mailom.
    Následne ste nás bez akejkoľvek zmeny objednávky (stále nad 10l alkoholu) kontaktovali v dňoch 8.12.2022 a 12.12.2022 cez "live chat",
    kde Vám kolegyňa opätovne vysvetlila, že máte objednávku nad 10l alkoholu, a teda bez Vašej úpravy ju ne je možné expedovať.
    A Vaša nasledujúca reakcia bola už len táto zavádzajúca recenzia, ktorá poškodzuje naše dobré meno.