Zboží jsem ani po 3 týdnech neobdržela. Naštěstí bylo na dobírku, tak jsem nepřišla o peníze. Po prvním emailu mi ze zákaznické podpory napsali, že DPD mělo chybu v systému a nedoručovalo balíky. Ale i přes nově odeslání zboží, jsem stále balík nedostala. Rozhodně nedoporučuji

Objednáno 6.4. Jedna lahev tatranského čaje. Dnes je 16.04. a stále nedoručeno na odběrné místo. Informoval jsem se u obchodu už dříve, sdělili mi mailem, že doručeno bude 10.4. Nevím, jestli obchodu nekřivdím a chyba je pouze u DPD, ale já jako zákazník jen vidím, že zboží jede neuvěřitelně dlouho. V porovnání s velkými eshopy teda katastrofa.

Reakce obchodu Drinkcentrum

Děkujeme za vaše hodnocení a litujeme nepříjemností spojených s doručením vaší zásilky prostřednictvím společnosti DPD. Snažíme se, aby naši zákazníci měli co nejlepší služby, a proto nás mrzí, že jste měli problémy s doručením na výdejní místo. Ujišťujeme vás, že pracujeme na zlepšení našich procesů, abychom podobným situacím v budoucnu předešli.

Ještě jednou se Vám omlouváme a doufáme, že nám dáte šanci ukázat, že Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Team drinkcentrum.cz

rychlost

• "akce" alkohol + sklenice, dorazil pouze alkohol, trapné

Vážený zákazník,

ľutujeme, že ste pri Vašej objednávke neobdržali sľúbené poháre ako darček. Chápeme, že takáto situácia môže byť sklamaním. Rád by som Vám zabezpečil, že tento problém stal z dôvodu ľudskej chyby a ešte raz sa ospravedlňujeme.

Pre uistenie sa, že Vaša spokojnosť zostane našou prioritou, okamžite Vám poháre doposielame na naše náklady. Ako malé ospravedlnenie za spôsobené nepríjemnosti, pridávame do zásielky aj ďalší darček.

Dúfame, že tento krok napomôže k napraveniu situácie a že budete s našimi službami spokojní. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu a veríme, že budúca skúsenosť s nami bude už len pozitívna.

Ďakujeme za pochopenie a ešte raz sa ospravedlňujeme za akékoľvek nepríjemnosti.

S úctou,

Pavol
    Tím zákazníckej podpory Drinkcentrum.cz

• Zboží zatím nedorazilo

+ Rychlé vyřízení objednávky.
    - ZVYŠUJÍCÍ SE CENY

• Dobře zabalená zásilka

U zboží bylo původně na internetu uvedeno, že je doprava zdarma do 48 hodin. Chtěli jsme dárek pro kolegu k narozeninám, takže nám vyhovoval čas. Po zadání objednávky naskočilo dopravné 100,- Kč, nicméně potřebovali jsme objednávka za 2 dny, tak jsme zaplatili. Objednávka ovšem přišla až za 80 hodin,

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu a ľutujeme, že došlo k nedorozumeniu ohľadom doručenia a informácií o doprave zdarma. Dovoľte mi objasniť situáciu.

Vaša objednávka bola vytvorená 25.3.2024 po 12:00, čo znamená, že podľa našich podmienok zásielka nemohla byť expedovaná ten istý deň. Objednávka bola expedovaná nasledujúci pracovný deň, teda 26.3., a doručená 28.3., čo spĺňa naše štandardy pre 48-hodinové doručenie. Rozumieme, že čakanie na zásielku môže byť niekedy frustrujúce a snažíme sa zabezpečiť, aby bol tento proces čo najhladší.

Pokiaľ ide o dopravu zdarma, chcem zdôrazniť, že naša ponuka dopravy zdarma sa vzťahuje na objednávky presahujúce určitú sumu, ako je jasne uvedené pri každom produkte na našej stránke. Veríme, že tieto informácie sú prezentované jasne a zrozumiteľne, aby sa predišlo akýmkoľvek nedorozumeniam.

Rozumieme, že situácia mohla spôsobiť nepríjemnosti, a chceli by sme Vám ospravedlniť. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo obavy, neváhajte nás kontaktovať na uvedených kontaktoch. Radi Vám poskytneme ďalšiu pomoc alebo objasníme akékoľvek nejasnosti.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom,
    Pavol
    Tím zákazníckej podpory Drinkcentrum.sk

• Seriózní obchod

• Dobrá cena, rychlé dodání

• Velký výběr, za dobré ceny a rychlé dodání. Za mě spokojenost, nakupuju opakovaně.

Objednávka byla vyřízena do druhého dne. Děkuji.

• rychlé vyřízení
    • dobré ceny
    • kvalitně zabalené láhve

• Dobře zabalené zboží
    • Žádnou nemám

Nakupují v něm pravidelně.Maximální spokojenost

Doručeno včas a spolehlivě.

• rychlost vyřízení a dodání
    • perfektně zabaleno
    • cena dopravy
    • Levnější cena

Perfektní

Dobrý přehled na stránkách, rychlé zpracování po objednání.
    Velká spokojenost