• Zasílání poštou
    • Nulová komunikace (reklamace)

Alkohol jsem si objednal na základě většiho počtu kladných recenzí, nicméně jedna láhev dorazila rozbitá a obchod nereaguje na e-maily. Příště už ne, jestli nemáte rádi riskování! Ani zmiňovaný dárek nebyl přibalen.

• Ceny

Zbozi v obchode levné, to byl taky duvod, proc jsem se rozhodl nakoupit alkohol pres internet, ikdyz jsem mel obavy z doručení, avsak po precteni kladnych recenzi, jsem se rozhodl zbozi objednat. Bohuzel se mé obavy naplnily, zbozi prislo rozbite, pres krabice prosakoval alkohol, na email ktery jsem posilal 25.2. nereagují (pokud ho udavam jako moznost kontaktu, mel bych na nej reagovat), zbozi jsem bohuzel zaplatil predem, jinak bych poslal poskozeny balik zpět a neresil. Chtel jsem si objednavat vetsi mnozstvi alkoholu, nicméně po teto zkusenosti si to pravděpodobně rozmyslím. S dorucenim mam mozna akorat ja neštěstí, nicmene komunikace obchodu a řešení problémů by mohla byt na lepsi úrovni. Ostatním nakupujícím preji vice štěstí.

Přišla lehce poškozená (promáčklá) krabička

Měsíc po zaplacení nemám zboží, ani žádnou informaci o něm !!!

• Nabízí zboží, které nemá skladem.
    • Dlouhé dodací lhůty

• Výběr
    • Špatné oznámení o době doručení
    • Dárek za 2500kč nákupu je respirátor..
    • Při 5000kč+ neobdržíte 2 dárky
    • Drahá doprava
    • Nulová komunikace
    • Ignorace stížností

Nemohli dohledat platbu, čekám dlouho na dodání, lituju, že jsem si zvolil tohoto dodavatele a platil hned on line kartou.

• Nabízejí něco co nemohou dodat, ani sehnat.

Bes a hruza už nikdy vice 10 dni a nic po tel hovoru jsem zjistil že zboži neni skladem snad přisti tyden

• Obchod nekomunikuje

Dobrý deň,
    prijmite, prosím, naše ospravedlnenie na nepríjemnú skúsenosť v našom e-shope. Vašu objednávku sme prijali. K objednávke nebola priradená platba, ktorá zrejme neprešla v banke. Chyba nastala na našej strane, keďže sme Vás nekontaktovali s problémom.
    Je nám ľúto, že sme Vám zatiaľ nevyhoveli. Prosíme Vás o informáciu, či je Vaša objednávka stále aktuálna. Ďakujeme.

• při objednávce všechno zboží skladem , ale opak je pravdou a ani nebyla potvrzena platba převodem , zboží a peníze zatím není - nemohu dále příliš hodnotit

Dobrý deň,
    prijmite, prosím, naše ospravedlnenie za nepríjemnú skúsenosť v našom e- shope. Vzhľadom na situáciu v Európe sa nám nedarilo zabezpečiť požadovaný rum. Po dohode sme rum vymenili za iný druh. Chyba nastala na našej strane, keďže sme Vás nekontaktovali s problémom skôr. Poprosíme Vás o zaslanie čísla účtu IBAN, vrátime Vám preplatok. Veríme, že tovar Vám bol už bezpečne doručený. Ďakujeme.

Nejprve se mi dopravce snažil dodat zakázku poškozenou, resp. rozbitou, posléze mi přišel balík s chybějící částí zboží!!!

Reakce obchodu Drinkcentrum

Dobrý deň, príjmite, prosím, naše ospravedlnenie za vzniknutú situáciu. Poslali sme Vám novú zásielku. Žiaľ prepravca nás predbehol a doručili Vám zvyšok z poškodenej zásielky a novú kompletnú zásielku nám vracajú späť. Za chýbajúci kus Vám samozrejme vrátime peniaze. Ďakujeme za pochopenie.

Slibovali poslání zdarma když udělám větší objednávku. nakonec to poslali dobirkou u když jsem dal převodem. Prý chyba webu..

Reakce obchodu Drinkcentrum

Dobrý deň, prijmite naše ospravedlnenie za nepríjemnosti, ktoré nastali pri vybavovaní vašej objednávky. V čase Vašej objednávky sme začínali s prevádzkou našej stránky v ČR. Na stránku sme pridávali viaceré informácie. Jednou z nich bolo aj poštovné nad 6 000 CZK zadarmo. Chybne bola uvedená suma ako 6,000 CZK. Boli sme radi, že ste nás na uvedenú skutočnosť upozornili a mohli sme hneď reagovať a chybu odstrániť. Ďakujeme za Vašu pripomienku.