• kvalitny tovar
    • ustretovost zamestnancov pri komunikacii

Dobrý den, Jano,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi výrobky i službami spokojená :-)

Přeji pěkné adventní dny.

• pěkný nábytek
    • poměrně rychlá výroba
    • komunikace na jedničku
    • nenašel jsem

U Dřevojasu jsem objednával umyvadlovou desku a skříňku. Co se týče komunikace, tak nemám, co vytknout - všichni ochotní, komunikace perfektní.
    Samotná deska a skříňka vypadají moc hezky a kvalitně, ani úprava na míru nebyl problém.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme, že jste si našel chvilku na vyplnění dotazníku spokojenosti. Těší nás, že jsme splnili Vaše očekávání na jedničku, a věříme, že nábytek Dřevojas bude zdobit Vaši koupelnu spoustu let :-)

Přeji Vám hezkou neděli.

top

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme Vám, že jste si našel čas na hodnocení. Moc nás těší, že jste s našimi službami i produkty spokojený :-)

Přeji Vám krásný den.

Za Dřevojas, Petra

Velice vstřícný přístup a rychlé dodání.

Dobrý den, Jiří,

děkujeme, že jste si vybral koupelnový nábytek Dřevojas, a ceníme si toho, že jste si udělal čas a napsal nám hodnocení. Moc nás těší, že jste byl s našimi službami spokojený :-)

Přeji Vám hezký pátek.

Za Dřevojas, Petra

Dokupovávali jsme pátou skříňku do domku. Výborná komunikace a je možné zakoupit i bez umyvadla - dáváme si na skříňku nerezovou pracovní desku.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

moc nás těší, že máte doma už pátou skříňku Dřevojas! Děkujeme :-) Jak píšete, fantazii se meze nekladou a atypicky dokážeme vyrobit prakticky jakoukoliv skříňku přímo na míru. Díky za zpětnou vazbu.

Přeji hezké pondělí.

Za Dřevojas, Petra

• rychlá odpověď, informace o dodání, dodávka OK

S výrobkem jsme spokojeni, vše funguje

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme Vám za hodnocení :-) Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený, a věříme, že budete do budoucna stejně tak spokojený i s naším koupelnovým nábytkem Dřevojas.

Přeji pěkný den.

Za Dřevojas, Petra

• Velmi spokojený se zbožím.
    • Vyšší cena :-)

Všechno v pořádku.

Dobrý den, Davide,

děkujeme Vám za hodnocení nákupu koupelnového nábytku Dřevojas. Vážíme si každé zpětné vazby a těší nás, že jste s naším zbožím spokojený. Cena odráží jeho kvalitu. Ta je pro nás na prvním místě. Při výrobě našich skříněk používáme prvotřídní materiály a komponenty. Díky tomu si můžeme dovolit poskytnout náš nábytek neobvyklou 5letou záruku. Stejně tak v naší svitavské výrobě používáme nejmodernější technologie a zároveň se snažíme být šetrní k životnímu prostředí. Pokud by Vás zajímaly nějaké další výhody koupelnového nábytku Dřevojas, můžete se podívat na náš web >> https://www.drevojas.cz/cs/m-71-vyhody-koupelnoveho-nabytku-drevojas

Přeji Vám hezký den.

Za Dřevojas, Petra

• Vše OK, dobrá domluva, nábytek je sice dražší, ale kvalitní:-), hlavně dodaný smontovaný, takže spokojenost.

Dobrý den, Jano,

děkujeme za pozitivní hodnocení! Těší nás, že jste spokojená s naším nábytkem a stejně tak i s našimi službami :-)

Přeji pěkný den

Za Dřevojas, Petra

Velmi slušné a profesionální jednání, byl jsem moc spokojený

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme, že jste si vybral koupelnový nábytek Dřevojas, a zároveň děkujeme za Vaši reakci. Těší nás, že jste byl s našimi službami spokojený :-)

Přeji Vám pěkný den

• - krásný nábytek
    • - kvalita
    • - velký výběr designů

Doporučuji tento obchod, moc hezký a kvalitní nábytek, velmi profesionální přístup k zákazníkům

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že se Vám líbí náš koupelnový nábytek, a stejně tak náš těší, že jste byl spokojený i s naším přístupem :-)

Přeji krásné pondělí.

Za Dřevojas, Petra

• nadstandardní kvalita, super kování
    • hůře čitelný návod k montáži, ale středně šikovný kutil to zvládne i bez něj :-)

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme, že jste si udělal čas a vyplnil hodnocení Vašeho nákupu. Těší nás, že jste byl spokojený s našimi koupelnovými skříňkami Dřevojas. Na kvalitě si dáváme záležet :-) A to nejen u produktů, ale i v rámci našich služeb, proto bych se Vás chtěla zeptat, co přesně Vám v návodu nebylo jasné nebo na Vás působilo nesrozumitelně.

Děkujeme za zpětnou vazbu.

Přeji pěkný víkend.

příznivá cena
    rychlost doručení
    dobrá komunikace

Dobrý den, pane Pavelko,

děkujeme za Váš nákup na našem e-shopu. Těší nás, že jste byl spokojený :-)

Přeji pěkný den

Za Dřevojas, Petra

• velmi dlhé dodacie termíny

Dobrý den, pane Bakajso,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste se při výběru koupelnového nábytku obrátil zrovna nás :-) Naše dodací lhůta je u katalogových výrobku sice několik týdnů, ale máme v nabídce i expresní produkty, které Vám dodáme domů do 5 pracovních dnů. Pro více informací se můžete podívat zde >> https://www.drevojas.cz/cs/m-506-produkty-s-expresnim-dodanim Na zkrácení doby dodání u standardních výrobků nicméně neustále pracujeme :-)

Přeji Vám krásný den

Za Dřevojas, Petra

• Požadoval jsem vyvrtání atypického otvoru do umyvadla. V tom okamžiku se změnila dodací lhůta z ihned až na 6 týdnů. Raději jsem proto díru oželel.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že jste si udělal chvilku a vyplnil dotazník. Ano, atypická úprava je časově náročnější. V naší nabídce najdete expresní produkty, které dodáváme do 5 dnů, standardní produkty, které dodáváme momentálně do 4 týdnů (pracujeme na zkrácení), u atypických výrobků a individuálních požadavků je tato lhůta o něco delší.

Děkujeme za pochopení a věříme, že budete s našimi koupelnovými skříňkami spokojený :-)

Přeji pěkný pátek

• nový showroom ve Svitavách
    • chybí pobočky ve velkých městech

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Vaše doporučení. Těší nás, že se Vám líbilo v našem svitavském showroomu :-) Je to jediný značkový showroom Dřevojasu v České republice, ale najdete nás ve větších i menších městech po Česku i na Slovensku >> https://www.drevojas.cz/cs/m-23-obchodni-sit-v-cr

• spolehlivost
    • komunikace

U DŘEVOJASu to byl můj první nákup - naprostá spokojenost.
    100% doporučuji.

Dobrý den, Renato,

těší náš, že jste byla s nákupem našeho nábytku Dřevojas spokojená :-) Děkujeme za hodnocení a přejeme Vám krásný den.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že jste byl s nákupem koupelnového nábytku Dřevojas 100% spokojený :-)

Za Dřevojas, Petra

Velmi spokojen s výběrem i nabízenou pomocí. Doprava rychlá, balení perfektní. Velmi spokojen.

Dobrý den, Honzo,

děkujeme za hodnocení, udělalo nám radost :-) Jsme rádi, že jste byl se zbožím i s našimi službami spokojený :-)

Přeji Vám krásný den.

Za Dřevojas, Petra

• Spolehlivost a rychlost vyřízení zakázky.

Milý zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojený. A zároveň věříme, že Vám bude koupelnový nábytek od Dřevojasu dobře sloužit :-)

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Rychlé jednání

Dobrý den, Petře,

děkujeme za Vaši reakci. Těší nás, že jsme splnili Vaše očekávání, a pevně doufáme, že budete s naším koupelnovým nábytkem spokojený :-)

Přeji Vám hezké odpoledne.