S kvalitou výrobků DŘEVOJASu jsem spokojen, což se nedá říci o subdodávce umyvadla DAVID 65. První bylo vyměněno ještě v záruce, druhé popraskalo po záruce. Jednalo se o stejnou závadu. Nyní dodané je tedy již třetí v pořadí. Pokud se bude závada opakovak, tak vyměním koupelnový nábytek.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen s nábytkem. Současně nás mrzí Vaše zkušenost s umyvadlem a věříme, že už bude vše v pořádku.
    S pozdravem,

rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Váš nákup a recenzi, těší nás, že jste byl s našimi službami spokojený.
    Lukáš

Obchod komunikuje moc dobře, spokojenost.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za velmi milou recenzi a doufáme, že budete s nábytkem maximálně spokojen.

domluva - rychlost - spolehlivost

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše bylo z naší strany v pořádku a přejeme, ať Vám nábytek slouží, co nejdéle.
    S pozdravem,

• Super

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Vaší recenzi a doufáme, že budete s nábytkem od nás spokojen.
    Lukáš

• Profesionalita, rýchlosť, okamžite informovanie zákazníka o stave a priebehu objednávky

Dobrý den, Květoslavo,
    děkujeme, že jste si udělala čas na napsání recenze a za Vaše milá slova. Vážíme si toho.
    Jsme rádi, že vše proběhlo dle vašich představ a doufáme, že budete s nábytkem plně spokojená.
    Lukáš

Příjemné hezké slečny v kanceláři :-)

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Vaši recenzi, ceníme si toho, že jste si vybral nábytek právě od Dřevojasu a doufáme, že budete plně spokojen.
    Váš kompliment kolegyním určitě vyřídím.
    S pozdravem a přáním hezkého dne,
    Lukáš

• kvalitní produkt, rychlé a seriózní jednání

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme, že jste si udělal čas pro napsání recenze. Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen s našimi službami a produkty. :)
    Lukáš

Bylo vše vyřízeno a doručeno v pohodě

Dobrý den, paní Högerová,
    děkujeme za Váš nákup a milou recenzi. Jsme rádi, že jste byla se vším spokojená.

• Perfektni komunikace

Dobrý den, Petře,
    děkujeme za Váš nákup u Dřevojasu a za milá slova ve Vaší recenzi, ceníme si toho.
    Lukáš

• Velmi příjemné a vstřícné.

Dobrý den, Vašku,

děkujeme Vám, že jste si udělal čas a vyplnil hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem koupelnového nábytku Dřevojas spokojený :-)

Přeji pěkný den

Petra

• Na emailový dotaz žádná odpověď.

Na webové stránce dostupnost 5 pracovních dní. Víc jak měsíc čekám a ticho po pěšině.

Dobrý den, Tomáši,

ze všeho nejdřív bychom Vám chtěli poděkovat, že jste si vybral koupelnový nábytek Dřevojas. Velice nás mrzí, že došlo k prodlení, nedostal jste odpověď na Váš e-mail a Vaše objednávka nebyla včas zpracovaná. Jak už Vás informovala kolegyně přes e-mail na začátku března, šlo o nešťastnou shodu okolností - dlouhodobá neschopnost jedné naší kolegyně a následný chaos v přebírání její práce. Moc nás to mrzí.

Věříme, že s naším nábytkem budete spokojení.

Přeji pěkný den

Petra

S Dřevojasem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Dva roky zpět jsem doma zařizovala novou koupelnu - značka Dřevojas super, bez jediné výtky. Teď obnovuje koupelnu maminka - opět jsme zvolily zn. Dřevojas. Mohu doporučit.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Vaší přízeň a za krásnou recenzi. Velmi si toho vážíme a přejeme, aby Vám a mamince vydržela koupelna, co možná nejdéle a bez závad. :)
    Hezký den,
    Lukáš

• Vstřícný přístup, profesionální servis.

Dobrý den, Luboši,
    děkujeme za Váš nákup a za milé hodnocení. Velmi si toho vážíme.
    Lukáš

• rychlá komunikace , snaha poradit a vyřešit

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Váš nákup a za krásnou recenzi. Jsme rádi, že bylo vše vyřešeno k Vaší spokojenosti.
    Lukáš

• Děkuji paní Lucii Řehákové za pomoc při nákupu umyvadla. Podle zaslané fotografie starého (popraskaného) umyvadla se skříňkou, mi napsala název a také adresu, kde je možné umyvadlo objednat.

Rychlé doručení i s donesením za vchodové dveře.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme Vám, že jste si našel chvilku na hodnocení nákupu koupelnového nábytku Dřevojas. Máme z doporučení velkou radost! Pochvalu jsem přeposlala kolegyni Lucce :-)

Přeji Vám krásný den.

Za Dřevojas, Petra

I po 15-ti letech, jsem si objednal totožné umyvadlo ke skříňce a až na miniaturní a lehce řešitelné problémy sedlo perfektně. Bezchybně zabaleno, řidič doručovací služby trošku chaotik, ale kdo dnes na silnicích není. Takže za mě vřele doporučuji

Dobrý den, Martine,

děkujeme za Vaši recenzi i doporučení. Těší nás, že všechno klaplo, jak mělo :-)

Přeji pěkné pondělí.

Kvalitní zboží

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme Vám za hodnocení Vašeho nákupu koupelnového nábytku Dřevojas. Moc nás těší, že jste byli absolutně spokojení :-)

Přeji pěkné zimní dny.

Za Dřevojas, Petra

• on-line poradce na výbornou (rychlý, pohotový, a když mi nešel soubor s technickými parametry otevřít ihned mi slečna / paní pomohla a poslala v jiném formátu), opravdu jen chvála
    • vyzvednutí bylo v přesně v dohodnutém termínu
    • předání rychlé a bez problémů
    • výrobky bezvadné (skříňka sestavená) a umyvadlo pasovalo jak "prdelka na hrnec"
    • ceny jsou sice vyšší, ale odpovídají kvalitě (ale chápu, že to není prostě tuctová výroba v obchoďáku)

Dobrý den, Vendulo,

mockrát děkujeme za doporučení, máme z něj upřímnou radost :-) Přejeme, ať Vám koupelnový nábytek Dřevojas dělá radost i v budoucích letech :-)

Pěkné adventní dny.

• kvalitny tovar
    • ustretovost zamestnancov pri komunikacii

Dobrý den, Jano,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi výrobky i službami spokojená :-)

Přeji pěkné adventní dny.