• Kvalita

Reakce obchodu DŘEVOJAS

mnohokrát děkujeme, že jste si našel čas na vyplnění recenze. Rovněž bychom Vám chtěli poděkovat za Váš nákup u nás.
    Lukáš

Rychlá reakce, rychlé předání k dopravě, výborná komunikace Dřevojasem-

Reakce obchodu DŘEVOJAS

moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste u nás nakoupili a doufáme, že vám bude nábytek spolehlivě sloužit mnoho let.

Spokojenost

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Váš nákup na našem e-shopu a za čas, který jste si udělal na vložení recenze. Vážíme si toho. Věříme také, že vám náš nábytek bude sloužit spolehlivě a bezchybně mnoho let.
    Lukáš

Výborná komunikace s obchodem ohledně ujasnění typu výrobku

Reakce obchodu DŘEVOJAS

moc děkujeme za vaši objednávku a recenzi. Velmi si toho ceníme a doufáme, že budete s nábytkem spokojeni.

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu DŘEVOJAS

moc děkujeme za Váš nákup a za napsání recenze. Velice si toho ceníme a doufáme, že budete s naším nábytkem spokojeni.
    Lukáš

Bezchybná komunikace s obchodem a velká vstřícnost k zákazníkovi.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Velmi si vážíme toho, že jste nakoupili nábytek právě u nás a přejeme, ať Vám spolehlivě slouží mnoho let.
    Lukáš

Rychlé jednání, ochota konzultovat a navrhovat výjimečná řešení.

Dobrý den, Marcelo,
    děkujeme za Vaši recenzi a nákup na našem e-shopu. Velmi si toho vážíme.
    Lukáš

Koupil jsem" speciální desku "pod umyvadlo. Honosili se tím, jak je dobrá. Nikde nebyl uveden název použitého materiálu. Když jsem začal vrtat otvory, zjisti jsem, že se jedná pouze tři slepené obyčejné dřevotřískové desky, z obou stran laminované. Za 17tisíc, délka 160mm. Žádná speciální deska to není a obracím se na obchodní inspekci.

Dobrý den, pane Chytile,
    předně děkujeme za Váš nákup u nás, vážíme si toho. Na našem e-shopu jste zakoupil Umyvadlovou desku HPL, která je skutečně speciální, a to v tom smyslu, že je odolnější jak proti mechanickému a chemickému poškození, tak i proti vodě. To je umožněno speciálním HPL materiálem (jak jste se mohl dočíst v názvu produktu, tak i v produktovém popisku), což je High Pressure Laminate, neboli vysokotlaký laminát. Ten se posléze aplikuje na LTD materiál, který je standardním materiálem používaným při výrobě umyvadlových desek v provedení dekor. O skutečnosti, z čeho jsou výrobky vyrobeny, informujeme v obsáhlém článku v naší Poradně a o samotném HPL materiálu i na našem Blogu. Odkazy na tyto články lze najít i na stránce kategorie Umyvadlové desky, kde jste zboží objednával. Pokud si i přesto nejste při výběru nebo při objednání zboží něčím jistý, jsme Vám plně k dispozici na naší infolince nebo emailu.
    Vámi uvedená cena je za celou Vaši objednávku, ne pouze za umyvadlovou desku HPL. Přesný rozpis cen jednotlivých položek vidíte před jejich vložením do košíku, v průběhu celé objednávky, při jejím potvrzení a pak samozřejmě na faktuře.
    Je nám líto, že dodaná objednávka nesplnila Vaše očekávání. Pokud bychom Vám ale mohli být nějak nápomocni radou nebo asistencí, neváhejte se na nás obrátit.
    Lukáš

• dlouhodobá spolupráce na vysoké úrovni

Reakce obchodu DŘEVOJAS

moc děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že u nás nakupujete a doufáme, že budete i nadále s našimi produkty spokojen.

• Bez problémů

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Vaši recenzi a za Váš nákup. Věříme, že budete spokojen.

• Rychlé a vstřícné jednání

Dobrý den, Slávku,
    mockrát děkujeme za Váš nákup, jsme opravdu rádi, že jste si vybral do koupelny nábytek Dřevojas. Přejeme ať Vám spolehlivě slouží co nejdéle a kdyby něco, neváhejte se na nás obrátit.
    Lukáš ;)

spolehlivý obchod

Dobrý den, Vladimíre,
    mockrát děkujeme, že jste si do své koupelny vybral nábytek Dřevojas a za Vaši recenzi.
    Velmi si toho ceníme.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

mockrát děkujeme za vaší objednávku a recenzi. Velmi si toho vážíme.
    za Dřevojas

• Ochota,odbornost,rychlost výroby na zakázku

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme, že jste si do koupelny vybral nábytek Dřevojas a za Váš čas pro napsání této recenze. Velmi si toho ceníme.
    Přejeme ať Vám nábytek slouží spolehlivě a hlavně co nejdéle.
    Za Dřevojas
    Lukáš

• velmi rychlé vyřízení objednávky
    • kvalitní provedení zboží

Reakce obchodu DŘEVOJAS

mockrát děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a přejeme, ať Vám nábytek dlouho a spolehlivě slouží.
    Za Dřevojas

Kvalita výrobku.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Velmi si toho vážíme a přejeme ať Vám nábytek slouží co nejdéle.
    Lukáš

• rychlost, ochota, informovanost, vstřícnost

Reakce obchodu DŘEVOJAS

mockrát děkujeme za Váš nákup a recenzi. Velmi si toho ceníme a doufáme, že budete s koupelnovým nábytkem nadmíru spokojeni.
    za Dřevojas
    Lukáš

Kvalitní skříně. Možnost volby barvy.

Dobrý den, Milane,
    děkujeme za Váš nákup a recenzi. Moc si toho vážíme a doufáme, že budete nadmíru spokojen.

Kvalitní nábytek, jsem spokojená

Reakce obchodu DŘEVOJAS

mockrát děkujeme za Váš nákup a že jste si udělala čas na napsání recenze. Přejeme ať Vám nábytek spolehlivě slouží a dlouho vydrží.
    Lukáš

• spolehlivost dodání, kvalita provedení skříněk
    • vstřícnost, komunikace super

Obchod Dřevojas doporučuji, kvalita provedení, balení a komunikace je super.

Dobrý den, Jano,
    moc děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byla se vším spokojena. Přejeme, ať nábytek dlouho a bez problémů slouží.