Koupil jsem" speciální desku "pod umyvadlo. Honosili se tím, jak je dobrá. Nikde nebyl uveden název použitého materiálu. Když jsem začal vrtat otvory, zjisti jsem, že se jedná pouze tři slepené obyčejné dřevotřískové desky, z obou stran laminované. Za 17tisíc, délka 160mm. Žádná speciální deska to není a obracím se na obchodní inspekci.

Dobrý den, pane Chytile,
    předně děkujeme za Váš nákup u nás, vážíme si toho. Na našem e-shopu jste zakoupil Umyvadlovou desku HPL, která je skutečně speciální, a to v tom smyslu, že je odolnější jak proti mechanickému a chemickému poškození, tak i proti vodě. To je umožněno speciálním HPL materiálem (jak jste se mohl dočíst v názvu produktu, tak i v produktovém popisku), což je High Pressure Laminate, neboli vysokotlaký laminát. Ten se posléze aplikuje na LTD materiál, který je standardním materiálem používaným při výrobě umyvadlových desek v provedení dekor. O skutečnosti, z čeho jsou výrobky vyrobeny, informujeme v obsáhlém článku v naší Poradně a o samotném HPL materiálu i na našem Blogu. Odkazy na tyto články lze najít i na stránce kategorie Umyvadlové desky, kde jste zboží objednával. Pokud si i přesto nejste při výběru nebo při objednání zboží něčím jistý, jsme Vám plně k dispozici na naší infolince nebo emailu.
    Vámi uvedená cena je za celou Vaši objednávku, ne pouze za umyvadlovou desku HPL. Přesný rozpis cen jednotlivých položek vidíte před jejich vložením do košíku, v průběhu celé objednávky, při jejím potvrzení a pak samozřejmě na faktuře.
    Je nám líto, že dodaná objednávka nesplnila Vaše očekávání. Pokud bychom Vám ale mohli být nějak nápomocni radou nebo asistencí, neváhejte se na nás obrátit.
    S pozdravem,
    Lukáš

Termín dodání do 23.06.21.

dnes je 26.06.2021

Reakce obchodu DŘEVOJAS

velice nás mrzí vzniklá situace, ale vzhledem ke zpoždění dodávek komponentů od dodavatelů, došlo i k prodloužení dodacího termínu. Za zpoždění se ještě jednou omlouváme a doufáme, že budete s galerkou spokojen.
    Za Dřevojas,

• Kvalita
    • Velmi dlouhá čekací doba

Dobrý den, Lukáši,
    děkujeme za Vaší recenzi a chválu. Mrzí nás ale, že nejste spokojen s lhůtou dodání našich produktů. Za jejich kvalitou si stojíme, a proto je nevyrábíme na sklad, vždy na objednávku. V současnosti máme dodací lhůty 3-5 týdnů, o které informujeme na stránce každého produktu. Objednávku jste navíc provedl 11.2. a expedována by měla být v nejbližších dnech, tedy ještě dříve než zmíněné 3 týdny. Nicméně doufáme, že budete s naším výrobkem spokojen a že si nás v budoucnu opět vyberete.
    Děkuji.
    S pozdravem,
    Lukáš

• Po instalaci jsme zjistili, že zboží je vadné. Na písemnou reklamaci nikdo nereagoval.

Jsme zklamáni.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

předně bychom Vám chtěli poděkovat za Váš nákup a omluvit se za nepříjemnosti. Zjišťoval jsem okolnosti Vaší reklamace u nás na zákaznickém oddělení a bohužel od Vás žádnou zprávu nedostali. Prosím tedy, pokud budete mít zájem, zašlete ještě jednou svou reklamaci na e-mail: [email protected]. Kolegyně s Vámi vše obratem vyřídí.
    Děkuji,
    Lukáš

• Na emailový dotaz žádná odpověď.

Na webové stránce dostupnost 5 pracovních dní. Víc jak měsíc čekám a ticho po pěšině.

Dobrý den, Tomáši,

ze všeho nejdřív bychom Vám chtěli poděkovat, že jste si vybral koupelnový nábytek Dřevojas. Velice nás mrzí, že došlo k prodlení, nedostal jste odpověď na Váš e-mail a Vaše objednávka nebyla včas zpracovaná. Jak už Vás informovala kolegyně přes e-mail na začátku března, šlo o nešťastnou shodu okolností - dlouhodobá neschopnost jedné naší kolegyně a následný chaos v přebírání její práce. Moc nás to mrzí.

Věříme, že s naším nábytkem budete spokojení.

Přeji pěkný den

Za Dřevojas,

Petra

• V prodejně Koupelny Ptáček jsme objednali u firmy Dřevojas umyvadlo se skřinkou,došlo poškozené a čekali jsme další měsíc na vyřízení reklamace !Následně jsme potřebovali akutně dokoupit nožky ke skřince.Hned v pátek ráno jsme volali do Dřevojasu-bylo nám sděleno, že do 10 hod. dopoledne se objednávka vyřídí ten den-byla vyřízena až následující týden v pondělí!
    • špatné termíny dodání neodpovídají informaci

solidní zboží, špatně funguje obchod.

Dobrý den, Mirku,

děkujeme za zpětnou vazbu. Moc nás mrzí, že jsme nesplnili Vaše očekávání ohledně termínů a že Vám došel poškozený kus :( Za vzniklé problémy se Vám omlouváme. Sice se snažíme ze všech sil, ale občas k chybě dojde... Věříme, že budete s koupelnovým nábytkem Dřevojas spokojený.

Přeji Vám pěkný den.

Za Dřevojas, Petra

• Ještě mi nic nepřišlo , tak nemohu hodnotit .

Milý zákazníku,

věříme, že k Vám dorazil koupelnový nábytek Dřevojas včas a v pořádku :)

Přeji Vám hezké odpoledne.

Za Dřevojas, Petra

• Dlouhá dodací lhůta,téměř bez komunikace

• Komunikace se zákazníky je otřesná. Paní mi odpovídala jednou větou s vykřičníky! :-(

• levný a relativně kvalitní koupelnový nábytek
    • chaoticky předvrtané otvory pro police v nábytku
    • předražené příslušenství

dokupoval jsem k nábytku nožky - obchod nabízí dopravu českou poštou, nakonec zvolenou dopravu ignoruje a pošle zboží geisem ... v reálu vás dopravce nezastihne doma a musíte si jej vyzvednou o 50km jinde...

• termín dodání

Reakce obchodu DŘEVOJAS

Mrzí nás, že dostáváme takové hodnocení, přesto, že všechno ostatní je v pořádku. Snad budete příště spokojen.
    Váš Dřevojas

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• není přehled o stavu objednaného kusu

Dobrý den, vážený zákazníku,

z čeho máte pocit, že není přehled o stavu objednaného kusu?
    Nebyl jste s nákupem z nějakého důvodu spokojen?

Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Hezký den
    dřevojas

• Nedostatečné, nicneříkající popisy zboží, nepřehledné stránky.
    • Hrubé gramatické chyby na jejich stránkách i při osobní mailové komunikaci.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

velmi nás mrzí Váš přístup.
    Snažili jsme se Vám nejen poradit s produktem, který nebyl z naší výroby (umyvadlo cizího výrobce), ale zároveň jsme se snažili vyřešit pro Vás zřejmě neřešitelný problém. Za toto počínání jsme se od Vás nedočkali ani slušného chování.

Věříme, že někdy prostě nelze vyhovět každému.

• Cena tovaru bola pre Slovákov iná ako pre domácich zákazníkov. Nehovorím o kurze

Slabšia špecifikácia výrobku. nerozumiem prečo je cena iná ako je uvedená na webu. Tovar bol nekompletný.

Vážený zákazníku,

jsme si vědomi Vašeho rozčarování, ale ve Vašem případě se zřejmě jednalo o "špatnou" objednávku. Ze stránek www.drevojas.cz na Slovensko bohužel náš koupelnový nábytek neprodáváme.

Vždy se můžete na Slovensku obrátit na naše partnery, které Vám velmi rádi doporučíme tak, aby byla Vaše spokojenost maximální.

• žádné mě nenapadají
    • nejdražší na internetu a velice dlouhá doba dodání

pokud něco chcete rychleji a levněji, objednejte si zboží jinde. I jejich zboží, co mají na skladu, mně přišlo až po týdnu. To nabízeli jiní a mnohem levněji.

• Špatná komunikace. Nedodržení požadavků na doručení.

Zboží OK, ale zákaznické služby pokulhávají.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

velice nás mrzí Vaše rozhorčení z údajně špatné komunikace. K vyřízení Vaší objednávky jsme zasílali celkem 3 emaily, které byly: k potvrzení Vaší objednávky, následně jsme Vás informovali o obdržení platby a přesném termínu dodání. Tento termín jsme ještě k Vaší spokojenosti úspěšně posunuli o další 3 dny, aby byl objednaný výrobek co nejdříve u Vás. Dle Vašeho přání jsme Vás také informovali ještě den předem, že zboží bylo předáno přepravci k doručení s instrukcemi a kontaktem na Vás pro opravdu bezproblémové doručení.

Omlouváme se, ale lépe už to asi bohužel nedokážeme a to se snažíme každý den.

Firma je výrobcem zboží, Zboží inzerováno, objednávka potvrzena, telefonicky domluven způsob dopravy, náhle za 3 dny zrušeno mailem, že zboží již není skladem.