• dlha doba dodania

děkujeme za hodnocení.

Objednala jste si boty s dodáním do 7-9 pracovních dní - https://www.dreamstock.cz/doprava-platba/. Zítra, 8.pracovní den, Vám bude UPS zásilku doručovat. Vše by tedy mělo být v pořádku. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na [email protected]

Objednávka na vel.46,přišly vel.47

děkujeme za hodnocení.

Obdržel jste velikost UK 12, kterou jste si objednal a která odpovídá velikosti 46, jak je i popsáno v tabulce velikostí u produktu. Odpovídá tomu i stélka, která je také uvedena v tabulce. U jedné série bot je pouze EUR velikost popsána na krabici jako 47. Nicméně dostal jste přesně boty, které jste si objednal, jak jsme již spolu konzultovali po telefonu. Doufám, že výměna proběhne k Vaší spokojenosti.

Luboš Nouzák

• nedodali to co jsem objednal

děkujeme za hodnocení.

Velice mě mrzí chyba, která se ve Vaší objednávce stala. Doufám, že výměnu, na které jsme se domluvili, dokončíme k Vaší spokojenosti.

Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení.

Luboš Nouzák

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• ?
    • Dorazilo jiné neojednane zboží.

Reakce obchodu Dreamstock

velice mě mrzí vzniklá situace. Jsem rád, že jsme ji nakonec společně vyřešili k Vaší spokojenosti.

Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení.

• Žádné
    • Tento obcho nevím jak muže vůbec fungovat.

Nikdy nedoporučuji

Michale,

boty jste si objednal na výdejnu a dosud jste si je nevyzvedl. Pokud čekáte, že Vám přijdou domů, tak čekáte marně. Pokud byste si přál je přesměrovat na nějakou adresu, dejte vědět. Pěkný zbytek dne.

Luboš Nouzák

• tovar nezodpoveda popisu na obrazku

Dobrý večer,

děkujeme za reakci. Dle všech námi dostupným informacím jsme Vám expedovali zboží, které jste si objednal, produktovky se fotí přímo na prodávaných produktech a jelikož nám neodpovídáte na email, obávám se, že Vám nemůžeme pomoci. V případě zájmu lze do 100 dní zboží vyměnit nebo vrátit. Z druhé strany faktury na to máte jednoduchý formulář.

Mějte pěkný zbytek dne,

• ....

...

• Spane cislo misto 39 jsem obdrzela 39,5

děkujeme za hodnocení.

Obdržela jste velikost UK 6, která odpovídá velikosti 39, jak je i popsáno v tabulce velikostí u produktu. Odpovídá tomu i stélka, která je také uvedena v tabulce. U jedné série bot je pouze EUR velikost popsána na krabici jako 39,5. Nicméně dostala jste přesně boty, které jste si objednala. Jsme rádi, že Vám i tak boty sedí.

Luboš Nouzák

• nepěkné webové stránky, nezaměření na určitý módní styl - po trochu od všeho, rádoby kamarádské emaily,

Dobré odpoledne,

děkujeme za hodnocení.

Mrzí nás, že se Vám nelíbí naše stránky a naše nabídka. Snad se v budoucnu zlepšíme k Vaší spokojenosti.

Omlouvám se, pokud Vám neseděl styl našich e-mailů. Ještě jsme na ně nezaznamenali kritiku. Zákazníci je chválí. Udělám si tedy u Vaší objednávky/výměny poznámku, abychom Vám psali již jen čistě formálně.

Luboš Nouzák

Absolutní nekomunikace ze strany prodávaajícího, zboží, objednaané nedorazilo.

Dobré dopoledne,

děkujeme za Váš feedback, vážíme si ho, je to pro nás podnět ke zlepšení. Zároveň se moc omlouvám za jednodenní zpoždění Vaší zásilky a víkendové prodlevy v emailové komunikaci.

Přeji úspěšný den.
    Luboš Nouzák

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Žádné.
    • Špatné informace, nedodání kompletní objednávky.

Nenakupovat zde!

• Rychlost dodání, komunikace se zákazníkem
    • Zboží ve špatném stavu

Dobre odpoledne pani Matalova,

koukal jsem na ty Vase boty, odesilame jich stovky paru denne a vzhledem k perfektnim ohlasum je kontrolujeme pouze namatkove, pokud cokoliv nebylo v poradku, staci otocit fakturu, kde naleznete vratkovy nebo vymenny formular. Vse dame radi a velmi rychle doporadku. Mejte pekny zbytek vikendu.

S pozdravem,
    Dreamstock / L. Nouzak

• Špatná komunikace se zákazníkem. Do dnes coz je deset dni od nakupu a sedm od odeslani penez se mi nikdo neozval. Pote co jsem sama kontaktovala "klientske centrum" bylo mi receno, ze penize jim prisli ale zbozi nemaji a cekaji az jim prijede z Anglie, pry ho budu mit do konce tydne, coz je 14 dni od obednani a 12 od zaplaceni.

• Originál jsem ani neočekávala, ale že mi přijde místo bot něco jako "maketa" mne vážně udivilo. Bohužel poštovné by v případě vrácení vyšlo téměř na stejnou částku, jak samotná objednávka, tudíž nevracím a boty doma vystavím.

Objednávka bot: originál jsem ani neočekávala, ale že mi přijde místo bot něco tak hrozného mne vážně nenapadlo. Bohužel poštovné by v případě vrácení vyšlo téměř na stejnou částku, jak samotná objednávka, tudíž nevracím a boty doma vystavím. Rozhodně nedoporučuji, vyhozené peníze.

Vážená paní Skácelová,

je mi moc líto, že nejste s nákupem spokojena, ale děkujeme za Váš názor. Co se týká originality zboží tak se od Vašeho výroku absolutně distancujeme, prodej napodobenin a neoriginálního zboží je zakázán a tímto způsobem obchodu se skutečně nezabýváme. Zboží můžete vrátit. Peníze vracíme ihned a pokud se Vám 60Kč za doporučenou zásilku zdá hodně, rádi Vám proplatíme i to :). Z druhé strany faktury na to neleznete jednoduchý formulář.

Mějte pěkný zbytek dne,
    Dreamstock

• žadne
    • zamestnanci

nenakupovat

Boty ktere jsem si objednal nemaji cenu ani postovneho a po par prochazkach se cele rozpadaji.
    Boty jsem objednal i pritelkyni a je to uplne stejne..

Vážený pane Peterko,

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi, které však moc dobře nerozumíme. Vámi zakoupená obuv má po několika tisících prodaných párů míru vratek a reklamací, která se pohybuje mezi 1-2%. Tento ukazatel je pro nás velice důležitý a vždy ho intenzivně kontrolujeme. Pokud nejste s nákupem spokojen tak moc dobře nachápu proč jste se neozval. Mějte pěkný zbytek prodlouženého víkendu.

Luboš