• zakoupeno v Dreamstock před 2 týdny

žádná

• zakoupeno v Dreamstock před 1 měsícem

27.6. jsem objednal dvoje boty z obchodu Dreamstock, které měly přijít nejpozději do 10 dní. Nyní více než 20 dnech stále nic nedorazilo a kdo ví, zda někdy dorazí :-(

Dobrý den, Miroslave,

děkujeme za recenzi. :)

Jsem si vědoma velkého zpoždění, které vzniklo při vyřizování Vaší objednávky a ještě jednou se omlouvám. Zboží převážíme také z Velké Británie (proto byla doba dodání do 10 dní) a občas se objednávka stále protáhne kvůli administrativě, která vznikla brexitem - https://www.dreamstock.cz/brexit/.

Jsem ráda, že objednávku máte i s dárkem už u sebe. :) V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

• Nedodane zboží

děkujeme za recenzi. :)

Ještě jednou se omlouvám za naši chybu. :( Jak psala kolegyně, jednalo se o poslední kus a našli jsme na něm vadu, kterou jsme reklamovali u dodavatele. Podívejte se ještě jednou na alternativy, které jsme Vám poslali. Líbila by se Vám nějaká? :) Nabídnutá sleva 25% stále platí.

Děkuji za odpověď.

• zakoupeno v Dreamstock před 1 měsícem

• Milá komunikace a rychlé dodání
  • zakoupeno v Dreamstock před 2 měsíci

Zboží došlo zašpiněné.Sice byla omluva s možnou slevou na zboží, ale tvrzení, že si můžu zboží umýt hadříkem….no, nesetkal jsem se ještě s tímto přístupem.Zboží bylo vráceno ještě z jiného důvodu,byl to jimý typ, než jsem očekával (chybně jsem si zjistil údaje).Na stránkách jsem nenašel standardní formulář odstoupení od smlouvy, jen jakousi vratku, která na mě působila jak prezentace ve wordu žáka páté třídy.Obchod se snaží na zákazníka působit familiérně (smajlíky, emoikony, oslovování a komunikace křestním jménem…) což mě popravdě řečeno malinko dráždilo.Celkově bych doporučoval profesionálnější přístup.

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za recenzi. :)

Moc mě mrzí a ještě jednou se omlouvám, že došlo při expedici lehkému zašpinění zboží. Kolegové neexpedují tak často takto velkou zásilku 3 kufrů, dělali Vám speciální balení a některý z kartonů byl nejspíše zaprášený. Jelikož kufr stačilo otřít hadříkem, tak Vám to kolegyně doporučila a ihned nabídla slevu. :) Přišlo jí to jako nejlepší řešení, abyste s tím neměl starosti a jelikož takto standardně zboží neposíláme a jsme si vědomi naší chyby. Jsem ráda, že jste se nesetkal s tímto přístupem, snažíme se vždy vymyslet co nejlepší řešení prodanou situaci.

Jsem ráda za zpětnou vazbu ohledně vratkového formuláře, který jste rovněž dostal s objednávkou, jak jsme se shodli. :) Chceme, aby vrácení probíhalo co nejsnadněji, proto je na něm to nejnutnější. Drtivou většinu našich zákazníků citace ze zákona, paragrafy a hloubkové studium obchodních podmínek nezajímá a spíše by je to zdržovalo, samozřejmě vše lze načíst zde ve dokonale zpracované formě - https://www.dreamstock.cz/obchodni-podminky/. Proto pro Vás nemáme standardní formulář, který jste hledal, i když popravdě nevím, co přesně si pod tím pojmem představujete. Budu ráda, když mi to ještě upřesníte. :)

Familiérně se určitě snažíme působit a jsem za to ráda ! Nejsme žádný korporátní dinosaurus. Mrzí mě, že Vás to dráždilo. To ale nic neubírá na naší profesionalitě. I přesto, že jste s námi objednávku konzultoval telefonicky před a kolegyně Vám pomohla se všemi dotazy, které jste měl, přehlédl jste informaci o velikosti v popisu, což kolegyně nevěděla, a proto jste zboží vracel. Domnívám se, že jsme se vším pomohli, zboží vyexpedovali ten den a vyzvedl jste si balíček za dva dny. Rychleji to nešlo. Jakmile jste se ozval, reagovali jsme a když jste nám objednávku vrátil, ihned jsme vrátili peníze. I přes problémy, které vznikly, jsme se snažili pro Vás udělat maximum jako pro každého. :)

V případě jakýchkoli dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

• zakoupeno v Dreamstock před 1 měsícem

• Líbí se mi přehledně vypracovaná nabídka

Zboží mi bylo vždy doručeno včas a v pořádku.

• Kvalitní zboží.
    • Bohužel nestandartní velikosti.

Rychlé dodání.

• zakoupeno v Dreamstock před 2 měsíci

• Jednání a zájem o zákazníka.

Super!!

Celkem dlouha doba dodání

• Super zabalené
    • Super Cena
    • Super kvalita

• komunikace
  • zakoupeno v Dreamstock před 3 měsíci

• Měli na skladě zboží, které jsem chtěla.
    • Přijatelná cena.
    • Dodací lhůta za týden.
    • Výborná komunikace s obchodem.

Doporučuji.

• zakoupeno v Dreamstock před 3 měsíci

Rychle dodani, krasne zbozi.

• Super jednání
    • Skvělí přístup
    • Všem výborně vysvětleno
    • Rychle doručeno

Super jednání a vysvětlení, velice příjemná slečna Katka . Veliká spokojenost, doporučuji

• zakoupeno v Dreamstock před 4 měsíci

• Velmi milý přístup, okamžite vracení penez, když nesedela velikost
  • zakoupeno v Dreamstock před 4 měsíci

Jen moc nesedí velikostní tabulka s velikostmi kalhotek, žena má v pase 91 cm a to jsou údajně nějaké XXL. Ale ty jsou moc velké čili jí jsou kalhotky M ikdyz lehce volné ale supr.

• Dobrá cena
    • Pěkné balení
    • Protokol k vrácení zboží součástí (nepotřeboval jsem)

• Přátelský přístup

OK