• zakoupeno v Dreamstock před 7 měsíci

Dlouhé dodácí lhůty. Absolutně nesouhlasí e-scopem uváděné rozměry. Vše o několik čísel větší.

Dobrý den, Karlosi,

děkujeme za recenzi. :)

Mrzí mě, že jste nebyl spokojen. :( Dodací dobu najdete vždy po zvolení velikosti produktu, máme dva typy dostupností - https://www.dreamstock.cz/doprava-platba/. Tabulky se snažíme mít co nejlepší, samozřejmě nejsme dokonalí, ale zde nejspíš došlo k mýlce, jelikož rozměr, který jste zmiňoval, je poloviční, abyste snadno přeměřil mikinu doma a hotovo. :) Není to celý obvod.

Každopádně jsem ráda, že jsme nakonec vše vyřešili a zboží se Vám povedlo bez problému vrátit. :) Věřím, že příště již bude vše bez problému.

Hezký den, ;)

Spokojenost

• příjemní, vtipní, spolehliví

Velice příjemní lidé, komunikace vynikající, když už obchod věděl, že se dodávka zpozdí, ihned informoval a udělal vše proto, abych objednávku dostala včas. Jako pozornost v balíčku velice milé překvápko. Jsou fajn.

• spokojenost

Velmi milí.
    Dokonce jsem navíc dostal dárek ke svátku !!

• zakoupeno v Dreamstock před 7 měsíci

Úžasná komunikace ze strany prodejce

Doporucuji,vše probehlo ok

• zakoupeno v Dreamstock před 8 měsíci

Velikost objednaného zboží mi neseděla, po zaslání zpět mi byly hned druhý den vráceny peníze na účet. Spokojenost s obchodem.

• zakoupeno v Dreamstock před 8 měsíci

• Doba doruceni katastrofa.A misto zbozi co jsem si objednala do finale prislo zbozi jine

děkujeme za recenzi. :)

Ještě jednou se omlouvám za námi způsobené komplikace. Vaše objednávka byla opravdu hodně zpožděná kvůli opatřením s covidem a brexitem, který nám vše opravdu zkomplikoval - https://www.dreamstock.cz/brexit/.

Triko Vám poté ve zmatku poslala navíc nová kolegyně, ještě jednou se omlouvám za její chybu.

Vaše objednávka byla zkrátka asi prokletá a opravdu mě mrzí, jak jsme ji zvrtali. Jsem ráda, že jsme nakonec vše vyřešili. :) Doufám, že v budoucnu budeme mít šanci napravit si svou reputaci ! :)

• zakoupeno v Dreamstock před 7 měsíci

Veľká spokojnosť , rýchle doručenie tričko došlo v poriadku . Vrelo odporúčam.

naprostá spokojenost

• zakoupeno v Dreamstock před 7 měsíci

• Milá a vstřícná komunikace, rychlé doručení.

• Nemusím do obchodu
  • zakoupeno v Dreamstock před 8 měsíci

Milé jednání ,objednávka vyřízena rychle, zboží došlo bez problémů.
    Spokojenost.

• rychlost vyřízení objednávky
    • zboží odpovídalo popisu
    • osobní komunikace

Vše bylo v pořádku, doporučuji. Objednávka byla vyřízena rychle a zboží doručeno na výdejnu.

• zakoupeno v Dreamstock před 8 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zakoupeno v Dreamstock před 9 měsíci

Zatím nedoporučuji,jelikož jsem zboží po objednání před 3 týdny ještě neobdržela.

děkujeme za recenzi. :)

Omlouvám se za námi způsobené komplikace. Vaše objednávka byla hodně zpožděná kvůli opatřením s covidem a brexitem, který nám vše opravdu zkomplikoval - https://www.dreamstock.cz/brexit/.

Jsem ráda, že jste se zbožím spokojená, i když Vám dorazilo po delší době.

Žádný problém. Vše OK:

...

Dobrý den, Hano,

děkujeme za recenzi. :)

Upřesníte mi, prosím, s čím přesně jste nebyla spokojená? :) Ráda bych Vám pomohla.

Děkuji za odpověď.

• zakoupeno v Dreamstock před 10 měsíci

• Velmi dobrá prezentace obchodu, milé maily v rámci komunikace, zboží jsem byla nucena vrátit zpět kvůli nevhodnosti dárku, za zboží mi byly ve velice krátké době vráceny peníze zpět. Mohu jen chválit.