Tento obchod jsem si zařadila do prioritních obchodů při nakupování, oceňuji hlavně komunikaci obchodu a výběr zboží za super ceny.

• Výborná až nadstandardní komunikace

Jsem max spokojena

spokojená s výrobkem

• Dodací doba 3 týdny.

Zatím objednané zboží nemám a doěl zpráva, že to ještě potrvá.

• Nabízí zboží, které pravděpodobně nikdy neměl.

Průběh nákupu....
    8.10. objednávka vytvořena a zaplacena
    9.10. objednávka se vyřizuje
    18.10. zpoždění objednávky, bez oslovení, s omluvou
    Asi kolem 28.10. bylo zboží na jejich stránkách výrazně zlevněno
    9.11. informace od GoPay o navrácené částce
    Celé to na mě působí, jako by pan Majer potřeboval bezúročnou půjčku, nebo kontrolu od ČOI. Minimálně ty slevy jsou nereálné.

Dobrý den.

Mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Peníze jsme Vám zaslali zpět, protože jsme neobdrželi reakci na náš poslední email.

Je pravda, že na Vámi objednané položce došlo ke snížení ceny, budeme rádi, když objednáte znovu, za výhodnějších podmínek.

Aktuální cena, 333 Kč, je dle nás nejlepší na trhu: https://www.dragonsport.cz/p/speedo-essentials-endurance-jammer-navy-navy

Pěkný den,
    Dragonsport

Objednáno 23.10. Je 5.11. a zboží stále nikde Obchod se omluvil, že se objednávka zpozdí... syn na fotbalový míč stále smutně čeká, koupil si jej ze svých peněz.

Dobrý den.

Mrzí nás, že došlo ke zpoždění. Míč je již na cestě k Vám, věříme, že se synovi bude líbit.

Pěkný den,
    Dragonsport.cz / Marek

Skvělá komunikace, obchod předčil má očekávání.

• Komunikuje , prostě dobrý

• sortiment a vstřícné ceny
    • služby a komunikace - obchod rozhodně nebrat

Dodací lhůta 12dnů - dá se pochopit.
    Způsob vrácení zboží - žádný online formulář, musíte psát e-mail s vysvětlením - co vracíte !
    Vratka zboží na vlastní náklady - dá se pochopit.
    Osobní urgence ohledně vrácení peněz za vrácené zboží po 20 dnech od odeslání- velmi smutné.
    Vrácení peněz za 1 vrácenou položku (z celkem 5 zakoupených) poníženou o dopravní náklady - to mě šokovalo.
    Celková hodnota objednávky 2.600Kč (5 položek), jedny kraťasy v hodnotě 480Kč koupené 2x (ve 2 velikostech-nebyla jsem si jistá).
    Vratka 1x kraťasy 480Kč mínus 89Kč přeprava (ČP) mínus 50Kč !!
    Poníženo o 50Kč , protože tímto hodnota celé objednávky byla nižší než 2.500Kč. Měla jsem si ty kraťasy za celkovou návratnou cenu 340Kč raději nechat :-(
    Tohle všechno v dnešní době nabídky služeb, kdy se eshopy perou o zákazníky, opravdu nechcete absolvovat. Nikdy více! A to přesto, že výběr je dobrý a ceny vstřícné. Raději trochu připlatím za skvělé služby.

Dobrý den.

Velmi nás mrzí, že jste nebyla spokojena.
    Jen považujeme za vhodné osvětlit, že určitě není nutné psát email a vysvětlovat, co vracíte. Na vrácení zboží máte nárok bez udání jakéhokoliv důvodu. Můžete prostě jen zaslat zboží zpět a uvést, že si přejete vrátit peníze.

Rádi bychom také zmínili, že zboží je možné vyměnit za cokoliv jiného z naší nabídky. Nové zboží je Vám pak zaslané zdarma, náklady na dopravu hradí obchod.

Vynasnažíme se, aby jste byla přístě spokojenější.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
    Dragonsport / Marek

• Spokojenost

Určitě bych zde nakupoval častěji

• Super obchod, který se mnou má svatou trpělivost. Krasne zboží. Všem doporucuji!
    • Rychlost, spolehlivost, super ceny, kvalitní zboží, vstricnost.

• super ceny
    • velký výběr

Muj první nákup, super ceny, proto jsem se rozhodla zde nakoupit. Sice delší doba dodání, ale o všem jsem byla informována, zboží dorazilo v avizovaném termínu, krásné, takže spokojenost.

Hrozne dlho trvá dodanie tovaru!!!!!

• Komunikace ze strany obchodu

Vše ok, zboží mělo dorazit za 14 dní, dorazilo o den dříve. Spokojenost.

Pěkné zboží

vše ok