Je to super doporučuji

• Super.

• Skvělá komunikace..dodání přesně v určeném termínu...objednávala jsem již podruhé a ne naposledy

• Boty co už nikde jinde nebyly, tak zde byly.
    • Komunikace obchodu
    • Delší dodací lhůta, ale byl jsem na to upozorněn.

Great item and perfect store online

Několikrát nakoupeno, bez problémů, rychlé dodání.

Skvělá komunikace e-shopu

• Nespoľahlivý, nekomunikujú

Písala som im email ohľadom objednávky, nakoľko mi ešte nedodali tovar. Žiadna odpoveď od strany obchodu. Objednávka realizovaná a vyplatená 02.03.2024. Mám pocit že sa nedočkám ani tovaru ani vrátenia peňazí

• Hrozné dodací lhůty

Balíček stále po 3 týdnech nedorazil. Sama jsem si musela zavolat do obchodu protože v datu, kdy měla zásilka dorazit, nebyla v e-mailu ani jedna zprava a ani žádná sms. Když jsem se koukla na stav zásilky, peníze nebyly ani přiděleny k objednávce. Když jsem zavolala, zvedl mi to nafoukany pan který mi řekl, “když Vás mám takhle na uchu, tak Vám rovnou řeknu ze zásilku nevíme kdy dostanete.” Parádní přístup, nedej bože ze vlastně ani nevím jestli se mi zásilka zaplatila.

Reakce obchodu DragonSport.cz

Dobrý den.

Mrzí nás, že nejste spokojena. Bohužel v tomto případě došlo ke zpoždění dopravce, s kterým nyní zjišťujeme, kdy zásilku dodá. Je pravdou, že než se dopravce vyjádří je pro nás prakticky nemožné odhadnout den dodání. Snažíme se být v tomto směrem k našim zkazníkům upřímní, pokud zněl kolega nafoukaně, velmi se omlouváme.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Dragonsport / Marek

• Všechno v pořádku, komunikace s obchodem, bylo mi zavoláno, kdy dorazí objednávka a ...
    • Delší dodací doba.

Naprostá spokojenost

Obchod reagoval rychle, dodání proběhlo bez problémů. Zboží bylo dle očekávání, kvalita dobrá.

Perfektny postup bez zbytocnych kecov

Vše bez problémů, rychle doručeno

Super komunikace. Vše ok.

• Skvělá komunikace

Nadstandartní komunikace. Jinak vše OK.

• Měla jsem strach,obchod neznám. Spokojenost,ale je . Dokonce mi telefonicky oznámili kdy zboží dorazí a bylo to úplně přesně . Zatím,ale nevím jak vypadá zboží,mám ho jako dárek
    • O žádné nevýhodě nevím

Problém mam s kvalitou produktu lebo po 2 týždňoch boxovania do mechu sa mi medzi palcom a rukavicou to roztrhlo. Za tie peniaze čo to stoji myslím si že by sa to po takomto krátkom čase nemala roztrhnúť rukavica. Som veľmi sklamaný s tohto produktu pretože za takéto peniaze a ešte pre študenta nie je malo. Bol by som rad za spätnú väzbu. Ďakujem.

Reakce obchodu DragonSport.cz

Dobrý den.

Mrzí nás, že nejste s boxerskými rukavicemi spokojen. V případě, že jsou vadné, samozřejmě je můžete poslat na reklamaci.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
    Dragonsport / Marek