• Ešte stále mi nič neprišlo

• Nespoľahlivý, nekomunikujú

Písala som im email ohľadom objednávky, nakoľko mi ešte nedodali tovar. Žiadna odpoveď od strany obchodu. Objednávka realizovaná a vyplatená 02.03.2024. Mám pocit že sa nedočkám ani tovaru ani vrátenia peňazí

• Hrozné dodací lhůty

Balíček stále po 3 týdnech nedorazil. Sama jsem si musela zavolat do obchodu protože v datu, kdy měla zásilka dorazit, nebyla v e-mailu ani jedna zprava a ani žádná sms. Když jsem se koukla na stav zásilky, peníze nebyly ani přiděleny k objednávce. Když jsem zavolala, zvedl mi to nafoukany pan který mi řekl, “když Vás mám takhle na uchu, tak Vám rovnou řeknu ze zásilku nevíme kdy dostanete.” Parádní přístup, nedej bože ze vlastně ani nevím jestli se mi zásilka zaplatila.

Dobrý den.

Mrzí nás, že nejste spokojena. Bohužel v tomto případě došlo ke zpoždění dopravce, s kterým nyní zjišťujeme, kdy zásilku dodá. Je pravdou, že než se dopravce vyjádří je pro nás prakticky nemožné odhadnout den dodání. Snažíme se být v tomto směrem k našim zkazníkům upřímní, pokud zněl kolega nafoukaně, velmi se omlouváme.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Dragonsport / Marek

Problém mam s kvalitou produktu lebo po 2 týždňoch boxovania do mechu sa mi medzi palcom a rukavicou to roztrhlo. Za tie peniaze čo to stoji myslím si že by sa to po takomto krátkom čase nemala roztrhnúť rukavica. Som veľmi sklamaný s tohto produktu pretože za takéto peniaze a ešte pre študenta nie je malo. Bol by som rad za spätnú väzbu. Ďakujem.

Dobrý den.

Mrzí nás, že nejste s boxerskými rukavicemi spokojen. V případě, že jsou vadné, samozřejmě je můžete poslat na reklamaci.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
    Dragonsport / Marek

• Zboží asi nemají většinou skladem a nevím za jak dlouho objednávka dorazí

Dobrý den.

Děkujeme za hodnocení a mrzí nás, že jste nebyl spokojen.
    U každého produktu je uvedena jeho dostupnost, tedy, zda je skladem či za kolik dní skladem bude.

Telefonicky jste byl o dodací lhůtě informován. Objednávku jste se nakonec rozhodl zrušit. Pokud byste o boty měl stále zájem, kontaktujte nás prosím obratem, je možné si je okamžitě vyzvednout.

• Dodací doba 3 týdny.

Zatím objednané zboží nemám a doěl zpráva, že to ještě potrvá.

• Nabízí zboží, které pravděpodobně nikdy neměl.

Průběh nákupu....
    8.10. objednávka vytvořena a zaplacena
    9.10. objednávka se vyřizuje
    18.10. zpoždění objednávky, bez oslovení, s omluvou
    Asi kolem 28.10. bylo zboží na jejich stránkách výrazně zlevněno
    9.11. informace od GoPay o navrácené částce
    Celé to na mě působí, jako by pan Majer potřeboval bezúročnou půjčku, nebo kontrolu od ČOI. Minimálně ty slevy jsou nereálné.

Dobrý den.

Mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Peníze jsme Vám zaslali zpět, protože jsme neobdrželi reakci na náš poslední email.

Je pravda, že na Vámi objednané položce došlo ke snížení ceny, budeme rádi, když objednáte znovu, za výhodnějších podmínek.

Aktuální cena, 333 Kč, je dle nás nejlepší na trhu: https://www.dragonsport.cz/p/speedo-essentials-endurance-jammer-navy-navy

Dragonsport

Objednáno 23.10. Je 5.11. a zboží stále nikde Obchod se omluvil, že se objednávka zpozdí... syn na fotbalový míč stále smutně čeká, koupil si jej ze svých peněz.

Dobrý den.

Mrzí nás, že došlo ke zpoždění. Míč je již na cestě k Vám, věříme, že se synovi bude líbit.

Dragonsport.cz / Marek

• sortiment a vstřícné ceny
    • služby a komunikace - obchod rozhodně nebrat

Dodací lhůta 12dnů - dá se pochopit.
    Způsob vrácení zboží - žádný online formulář, musíte psát e-mail s vysvětlením - co vracíte !
    Vratka zboží na vlastní náklady - dá se pochopit.
    Osobní urgence ohledně vrácení peněz za vrácené zboží po 20 dnech od odeslání- velmi smutné.
    Vrácení peněz za 1 vrácenou položku (z celkem 5 zakoupených) poníženou o dopravní náklady - to mě šokovalo.
    Celková hodnota objednávky 2.600Kč (5 položek), jedny kraťasy v hodnotě 480Kč koupené 2x (ve 2 velikostech-nebyla jsem si jistá).
    Vratka 1x kraťasy 480Kč mínus 89Kč přeprava (ČP) mínus 50Kč !!
    Poníženo o 50Kč , protože tímto hodnota celé objednávky byla nižší než 2.500Kč. Měla jsem si ty kraťasy za celkovou návratnou cenu 340Kč raději nechat :-(
    Tohle všechno v dnešní době nabídky služeb, kdy se eshopy perou o zákazníky, opravdu nechcete absolvovat. Nikdy více! A to přesto, že výběr je dobrý a ceny vstřícné. Raději trochu připlatím za skvělé služby.

Dobrý den.

Velmi nás mrzí, že jste nebyla spokojena.
    Jen považujeme za vhodné osvětlit, že určitě není nutné psát email a vysvětlovat, co vracíte. Na vrácení zboží máte nárok bez udání jakéhokoliv důvodu. Můžete prostě jen zaslat zboží zpět a uvést, že si přejete vrátit peníze.

Rádi bychom také zmínili, že zboží je možné vyměnit za cokoliv jiného z naší nabídky. Nové zboží je Vám pak zaslané zdarma, náklady na dopravu hradí obchod.

Vynasnažíme se, aby jste byla přístě spokojenější.

Dragonsport / Marek

Hrozne dlho trvá dodanie tovaru!!!!!

• Velmi dlouha dorucovaci doba

Dobrý den máte špatný zaměstnanci jsou drzi neumijou se chovat k zákazníků chtěl jsem si objednat oběmavku kurýrem ale váš zaměstnanec chtěl zaplatit předem platbu tak min známím to nebudu doporučovat kvůli vaším zaměstnanců nespolehlivé přejí van hezký den .

Dobrý den.

Mrzí nás Vaše nespokojenost. Vaši předchozí objednávku jste si na pobočku Zásilkovny nepřišla vyzvednout.
    V takových případech u nové objednávky požadujeme platbu předem (na účet, či kartou).

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem,
    Dragonsport

• neodbornost

Dobrý den.

Velmi se omlouváme, že jsme museli Vaši objednávku zrušit, z důvodu nedostupnosti zboží.
    Jednalo se o poslední pár obuvi, který byl bohužel prodán těsně před Vaší objednávkou.

Děkujeme za pochopení.

• Žádná
    • Tento obchod má podvodné jednání. Je to již měsíc od mé objednávky a nemám v podstatě nic. Boty jsem hned den po obdržení vrátila, protože byly manželovi malé. Jsou to již tři týdny a stále nemám za vrácené zboží peníze. Obchod už nereaguje ani na emaily. Budeme řešit podáním předžalobní výzvy.

Rozhodně tento obchod nedoporučuji. Nikdo se neozývá a peníze za vrácené zboží dodnes nemám.

Dobrý den.

Mrzí nás Vaše nespokojenost.
    Mohu potvrdit, že na Váš email jsme reagovali. Prosím zkontrolujte složku hromadná pošta či spam, kam v některých případech může email zapadnout.
    Také mohu potvrdit, že peníze za vrácený produkt byly odeslány na Váš účet.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.

Dragonsport.cz / Marek

• zbozi melo byt skladem, ale evidentne s ohledem na dobu dodani nebylo (ale na zpozdeni dodani mne obchod upozornil)
    • Objednala jsem dvoje boty velikosti 31, ale prisly dvoje boty velikosti 32 (myslim si, ze toto byl zamer obchodu udat jinou velikost), obchod jsem upozornila a ani zadna omluva nebo nabidka vraceni na ucet obchodu atd., ted vaham zda vracet nebo nechat na dalsi sezonu

Znovu bych nenakoupila, jednani obchodu mi neprijde ferove.

Dobrý den.

Mrzí nás, že jste nebyla plně spokojena.
    U zboží byla uvedena dodací lhůta, v tomto případě nebylo uvedeno, že jsou skladem. O témže jsem Vás informovali emailem i SMS.

U velikostí sedělo anglické číslování, ovšem EU opravdu nebylo přesné, za což se omlouváme. V tomto případě se jedná o časově limitovanou slevu 70% na obuv Babolat (https://www.dragonsport.cz/search?phrase=babolat#page=3) a jsme rádi, že jste se rozhodla obuv ponechat, věříme, že to nakonec bude k Vaší spokojenosti.

Dragonsport.cz / Marek

• Strašně dlouhá doba doručení zboží
  • Ackoliv maji zbozi v nabidce k dodani,jeho expedice trva hodne dlouho/skoro ctrnact dnu/ dorazi az dnes

zboží my doposud nebylo doručeno