• Ackoliv maji zbozi v nabidce k dodani,jeho expedice trva hodne dlouho/skoro ctrnact dnu/ dorazi az dnes

zboží my doposud nebylo doručeno

• Dlouhá čekací doba, hlavně, že jsem poslal peníze. Absolutní nespolehlivost.

Dobrý den.

Omlouváme se za zpoždění. Dle naší evidence byla objednávka odeslána o den později, než byl nejzažší předpoklad.
    Nyní vidíme, že Vám již zboží bylo doručeno.

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení,

Dragonsport.cz / Marek

Dobrý deň, 1.marca 2023 som objednala hrnček Manchester united č. o. 2108345 na dobierku. Prišlo mi potvrdenie objednáky, kde bolo doručenie 5-9 dni. Do dnešného dňa nebola zasielka doručená, som sklamaná, lebo to mal byť darček pre syna na narodeniny. Tureková Levoča.č.t. 0907454007

Dobrý den.

Mrzí nás, že objednávka byla zpozděna. Omlouváme se.
    V systému je již evidována jako doručená, věříme, že se hrnek Manchester United líbí.

• Čekám u 15 dní na svoji objednávku
  • Neodporúčam!!!!!Tovar objednaný 16.1.2023, dorazil 27.1.2023, ale zle číslo, krabica od topánok sa veľkostne líšila od obsahu. Tovar som reklamovala, týždeň som čakala na kód na vrátenie tovaru. Komunikácia arogantná, pretoze obchod nevedel ako ma postupovať pri vrátení zásielky. Najprv sa snažili zvaliť vinu na mňa, ze mi kód poslali, ale asi ho mam v spame, potom na zásielkovnu. Po týždni konečne tovar vrátený späť, kde som im odporučila zaškolenie ako majú postupovať pri vrátení zásielky. Pri požiadavke, kedy mi príde náhradný tovar mi bolo povedané, ze nevedia, lebo im dodávateľ nepotvrdil dodanie správneho tovaru.. Čistá katastrofa a neprofesionalita. Snažím sa tovar obednat mesiac v predstihu a nakoniec nemám ani peniaze a zjavne mi tovar ani do požadovaného termínu nebude doručený, keďže to ma byt narodeninový darček.

Dobrý deň.

Je nám ľúto, že v krabici bola iná veľkosť topánok. Ide o chybu výrobcu, ktorú sme však mali zistiť pred odoslaním.

Taktiež sa ospravedlňujeme za povrchnú komunikáciu týkajúcu sa štítku na vrátenie tovaru.

Nabudúce sa budeme snažiť postupovať lepšie.

Dragonsport/Marek

• Nenormálne dlho čakám na tovar
    • Nedodržaný termín dodania

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za meškanie. Zásielka je na ceste k vám.

Ak ste nedostal tracking, neváhajte nás kontaktovať.

S pozdravom a pekný deň,
    Dragonsport / Marek

• Spôsob zaplatenia som si zvolila platba online kartou a to mi nešlo tak mi potom prišiel email, že obj. Nie je zaplatená a ak ju chcem zaplatit cez bank. Účet alebo na dobierku mam tak spravit podla prilohy kde je uvedené číslo účtu tak som spravila uz je to pol mesiaca a nemam ani peniaze a ani tovar samozrejme nikto mi na email neodpovedal takže po mojej skúsenosti radšej nekupujte nic lebo nebudete mať ani peniaze ani tovar

Dobrý deň.

Je nám ľúto, že nie ste spokojná. Len na vysvetlenie: objednávku ste zrušila e-mailom a peniaze vám boli vrátené na účet.

Ak máte akékoľvek pochybnosti, neváhajte nás kontaktovať.

S pozdravom a pekný deň,

• No body understand English

Funny. How you sent me an update for review unless you have not track my status for my order which I have not received or I have no idea about how to track.
    Someone from The store tried to call me last week.i tried to phone the number back answered someman who didn't know who I am and he couldn't help me with any info about what was the reason for the call

• Komunikácia na bode mrazu, žiadne info o meškaní, žiadne ospravedlnenie ani žiadna reakcia na môj dopyt po objednávke :(

Zboží nemají skladem. Už 3 týdny se vymlouvají, že leží někde na celnici.

• Boty mají svítivě zelenožlutý vnitřek, který je jako rantl vidět i zvenku. Já jsem objednával boty podle fotky na webu Dragon Sport, které byly pouze černobílé...Tedy záměnu barev hodnotím jako nekorektní jednání...JP

Tovar som si objednal 16.8 a 25.8 tovar nikde. To sa nehnevajte ale takú dlhú dobu dodania nemá zatiaľ nijaký obchod. Banujem,že som si u vás vôbec niečo objednal. Už sa to viac nestane. Váš obchod nedoporučujem nikomu.

• neochota
    • A už určite nebudem nakupovať v tomto internetovom obchode
    • nedodržanie podmienok objednávky

• Zasielká ide veľmi dlho a neinformuju zakaznika o prepravu zasielky

• Žádna

Dlouhá dodací lhůta

Obchod nemá zboží k dispozici, ačkoli bylo inzerováno a označeno "skladem".

Dobrý den.

Velmi nás mrzí, že Vámi objednané šortky byly vyprodané, šlo o poslední kus.

Děkujeme za pochopení.

Dragonsport.cz / Marek

• Nemam tovar ani ziadny info email...

Dobrý den.

Požádáme Vás, zda se můžete podívat do hromadné pošty Vašeho emailu.
    Dostala jste od nás již dva emaily s informací k objednávce.

Pokud by emaily nebyly ani tam, prosíme, informujte nás.

• výběr bot značky Sketchers
    • Při vrácení zboží nedodrželi lhůtu 14ti dnů pro vrácení peněz
    • Příliš dlouhá doba doručení zboží. Musela jsem po týdnu volat.

v pořádku.