objednal jsem si 3.11. a je 10.11. a ještě není nic na obzoru

Reakce obchodu Dormeo.cz

děkujeme Vám za recenzi které si moc vážíme.
    Velice se omlouváme, ale ve Vaší objednávce máte produkt u kterého evidujeme zpoždění s naskladněním.
    Aktuálně se snažíme zajistit dřívější naskladnění , abychom Vaši objednávku mohli vyřídit co nejdříve.
    Za prodlevu se ještě jednou omlouváme a doufáme, že objednávka udělá radost i později.

Kristýna, Dormeo od Studio Moderna

• super zboží

Vše ok, jen webové stránky pokulhávají, nelze se přihlásit do účtu apod.

• Rychlost kvalitně zabaleno

Jsem velice spokojená

• Padal WEB objednáno na pátý pokus

• Přehlednost obchodu a poměrně rychlé vyřízení.

• Stále čekám na dodání, zboží mělo být dle reklamy k dodání ihned
    • Trvá to dlouho
    • Potřebuji matraci co nejdříve
    • Dlouhá doba dodání
    • dtto

Máte zaplaceno, čekáte a nic, po týdnu volám a objednávku museli zrušit, protože jednu z matrací nemají. Na to musí člověk týden čekat a teď budu čekat na peníze, to nevěděli hned, že něco nemají

Reakce obchodu Dormeo.cz

velice se omlouváme, ale zboží bylo vyprodáno. Náš sklad slouží pro celou střední Evropu a systém z důvodu velkého zájmu o zboží nestihl včas tuto informaci zpracovat.Po zrušení objednávky Vám naše finanční oddělení zašle zpět peníze na Váš bankovní účet.

Za nepříjemnost se omlouváme, a doufáme, že vyberete ze sortimentu něco jiného, co Vám udělá stejnou radost. Pokud budete potřebovat pomoc s výběrem, neváhejte se obrátit na naši objednávkou linku .

Děkujeme za pochopení.
    Kristýna, Dormeo od Studio Moderna.

• Delší dodací - lhůta- 2x prodloužená

• Objednávání zboží je podivné

DNES se mi podařilo najít na internetu jednu přikrývku přímo pod vaší firmou (ne na Heuréce) ve třech cenách. Při objednávce té nejlevnější mi bylo po nějaké době sděleno, že už není. Ale i dnes jste ji stále nabízeli. Srandičky, srandičky. Chudák zákazník.
    https://www.dormeo.cz/…-v4 cena 1796 Kč, taky 1890 Kč a taky 1690 Kč.

Reakce obchodu Dormeo.cz

děkujeme Vám za recenzi které si moc vážíme .
    Velice se omlouváme, ale zboží bylo vyprodáno. Náš sklad slouží pro celou střední Evropu a systém z důvodu velkého zájmu o zboží nestihl včas tuto informaci zpracovat.

Děkujeme za pochopení.
    Kristýna, Dormeo od Studio Moderna.

Zboží nedorazilo a když jsem dnes volala na linku, bylo mi řečeno, že ani není k dispozici a bude až za rok. Čekala bych informaci od vás a okamžité vrácení peněz.

• Zatím zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Dormeo.cz

děkujeme Vám za recenzi které si moc vážíme .
    Vaše objednávka je v procesu doručení .
    Z důvodu pozdějšího naskladnění produktu se omlouváme za delší dobu doručení.

Děkujeme za pochopení a věříme že Vám udělá objednávka radost i později.
    Kristýna , Dormeo od Studio Moderna

Reklama na zboží pořád běží ale zboží není

Reakce obchodu Dormeo.cz

Velice se omlouváme ale náš sklad slouží pro celou střední Evropu a systém z důvodu velkého zájmu o zboží nestihl včas tuto informaci zpracovat.
    Zboží se průběžně naskladňuje můžete nám tedy zavolat na Naší linku a my Vám rádi zjistíme dobu naskladnění i doručení.

Děkujeme za pochopení .
    Spokojenost zákazníků je náš cíl.
    Kristýna ,Dormeo od StudioModerna

• dlouhá dodací doba

Bohužel došlo k tomu, že mi obchod zrušil objednávku s tím, že zboží nemá skladem a dodávka by byla za dva měsíce. Na druhou stranu přistýlky stále propaguje a má je i na svých webových stránkách.

Děkujeme za pochopení .
    Spokojenost zákazníků je náš cíl.
    Kristýna ,Dormeo od StudioModerna

Objednávka byla 3 týdny ve skladu v Polsku a až když jsem se po ní sháněla emailem by bylo řečeno, že není na skladě a že si mám objednat jinou variantu. Tak jsem tak učinila a objednávka mi byla opět zrušena, protože ani další varianta na skladě není. Nyní čekám na druhé vrácení peněz.
    Reklamy na daný produkt ale nadále běží. Ne úplně nejlepší zkušenost.

• Dlouhá dodací doba.

• Slibuji zboží skladem a po zaplacení se čeká 1 rok na zboží

• vše přehledně v TV a na webu
    • NIC nedodají v slibované lhůtě, ani v náhradní a ani v další náhradní lhůtě !

když něco chci, tak si na to tedy musím počkat 2 i více měsíců

Dostupné zboží jsem objednala na internetu a když jsem po delší době pátrala proč se nic neděje, bylo mi sděleno, že produkt je vyprodaný.