• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Některé informace u zboží si protiřečí - u sáněk text, že je možno si vybrat barvu popruhu a ve finále byl dán pouze černý.

Zboží je třeba si pořádně zkontrolovat při převzetí, doatali jsme naštípnuté sáně na 2 místech,tak jsme je hned měnili za jiné na skladě.

děkujeme za recenzi.

Zákazník při osobním přebírání zboží uplatnil námitku proti větší třísce, která byla na rukojeti sáněk. Sáňky byly s omluvou zákazníkovi vyměněny. V žádném případě jsme nepředávali sáňky prasklé.
    Co se týče barevného provedení - u všech produktů řady "Sáňky" je zřetelná (tučným tiskem) informace, že "obrázky jsou ilustrativní, barevné provedení sedacích popruhů a tažného popruhu se může lišit", a to na záložce "Technický popis" u produktu. V popisu produktu informace o možném výběru barev popruhů rovněž není.

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

• skladem expedují do 24h = lžou.
    • fakturu nepošlou (nepotřebuji ale jiní dělají)
    • jinak asi nic špatného, ale jinde kde jsem dosud objednával to bylo ten samý den nebo druhý na cestě, zabalený ne jenom omotaný folií, s fakturou, dokonce s upozorněním že to jde do 14 dnů vrátit a s poděkováním.

děkujeme za vaše názory.

Zákazník při volbě dopravy změnil dopravce, kterým garantujeme expedici do 24 hod (dopravce DPD).
    Zákazník zvolil dopravce "Zásilkovna". V tomto případě upozorňujeme ihned při volbě dopravy, že zboží bude doručeno do 2 pracovních dní. Na tuto skutečnost upozorňujeme i v emailu o potvrzení objednávky.

Fakturu v papírové podobě skutečně nezasíláme. Považujeme to za neekologické.
    Fakturu v el. podobě přikládáme do potvrzené objednávky.

Jako poděkování za nákup přikládáme poukaz v hodnotě min 100,-Kč na další nákup.

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

Je to banda lotrů,kterým na zákazníkovi vůbec nezáleží.Zboží jsem zaplatil,žádné nedostal,ale už jsem měl vyplnit dotazník o mé spokojenosti s obchodem!!!!!!

Dobrý den.

Zákazník zboží objednal 25.6. 2015.
    Platba byla připsána 2.7.2015
    Následně bylo zboží odesláno a zákazníkoví řádně doručeno.

Dotazník o spokojenosti s obchodem je zasílám automaticky portálem Heureka 10 dnů od provedení objednávky. V té době ještě zboží zákazník nepřevzal.

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

• Z části nekvalitní zboží, chtěla jsem jej reklamovat, nicméně poté, co mi obchod napsal, že pokud chci zboží reklamovat, musím jej odeslat do Ostravy, tak jsem si to rozmyslela, neboť by mě zaslání zboží stálo více, než samotné zboží.

V obchodě jsem nakoupila, protože mě nalákaly nízké ceny, kvalita zboží však nebyla dobrá. Pro reklamaci bych musela odeslat zboží do Ostravy, což by mě vyšlo na více peněz než samotné zboží. Jiný obchod, pokud jsem chtěla reklamovat zboží si pro zboží přijel, a tato doprava byla pro mě zdarma, což mi přijde logické - obchod zaslal špatné zboží, nechť také platí dopravu na reklamaci...Obchod rovněž sliboval doručení do 24 hodin, toto nebylo dodrženo. Obchod celkově nedoporučuji.

děkujeme za recenzi.

Zákazníka se nám nepodařilo telefoniky kontaktovat.
    V případě reklamace je nutné zboží dodat na adresu provozovny.
    V případě uznané reklamace budou náklady na dopravu zákazníkovi uhrazeny.

Neváhejte se zasláním zboží k reklamaci, nebo případné výměně, rádi vám vyjdeme vstříc.

Pěkný den.

• Lepší cena
    • Nekomunikuje

K objednávce jsem psal poznámku o doplnění dalšího zboží a bohužel nikdo nereagoval a zboží mi samozřejmě nepřidal. Dále jsem si k objednávce přihodil doplněk, který již ale byl nakonec součástí hlavního objednávaného zboží, takže jsem to objednával zbytečně podruhé. Od seiozního obchodu očekávám, že čte jednak poznámky a jednak mě nenechá zbytečně nakupovat to co evidentně nepotřebuju...
    Můj dojem nakonec zkazil ještě dopravce In-time, který přes sliby v SMS doručil zboží jiný den.

zákazník telefonicky kontaktován.

Byla nabídnuta možnost bezplatného vrácení nepotřebného zboží a doručení chybějící doplňku, který jsme naši chybou nedodali.
    Výtka směřující na dopravní společnost byla předána k šetření.
    Omlouváme se za komplikace.

Zákazník získává slevu na příští nákup.

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

obchod jsme vybrali pro dodávku do 24hod,ikdyž jsme zboží objednali v Ne,platba byla přijata v Ut ,zboží jsem si mohla na zásilkovně vyzvednout až v Pá

Reakce obchodu DoMish sport

Nejsme schopni doručit zboží do 24 hodin.
    U zboží které máme skladem garantujeme expedici v pracovních dnech do 24 hodin.
    O této skutečnosti je zákazník informován u každého produktu a následně v emailu povtrzujícím objednávku.

Zákazník zvolil způsob platby "převodem". Platba byla na účet fa DoMish sport přípsána k 9.6 6:53 hod.
    Následující den bylo zboží expedováno. Další den bylo připraveno k odběru.

Ze strany e-shopu byly splněny veškeré uvedené dodací podmínky.

S přáním pěkného dne,

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

• Na webové stránce je o zakoupeném zboží zásadně mylní informace, takže musím zboží vrátit. Jedná se o filtraci k baz=nu, který tím pádem nemohl být využíván.

Neprofesionální.

Reakce obchodu DoMish sport

zákazník byl kontaktován ihned po doručení zásilky.
    Vzniklá situace byla konzultována.
    Zákazník souhlasil s vrácením zboží.

• Velký sortiment
    • Nepřehlednost

Průměrný

Reakce obchodu DoMish sport

zákazník byl telefonicky kontaktován.
    Byla konstatována nevyhovující kvalita dodaného zboží.

Zákazníkovi bylo nabídnuto bezplatné vrácení zboží, nebo výměna za jiné.

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

Přišlo jiné zboží než objednané, z mě strany ale nebyl čas na výměnu.

Dobrý den.

Zákazník obdržel spacák v jiné, než vyobrazené variantě.
    Na tuto skutečnost upozorůjeme v popisu zboží.
    Dodavatel není schopen garantovat barevné provedení.

Zákazník telefonicky kontaktován. Nabídnuta možnost bezplatné výměny.

Pěkný den.

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

• 5.5. jsem objednala a bylo mi poštou zjištěno, že na poštu jste dodali až 14.5.
    • Stále ještě hole nemám, tak snad konečně v pondělí.

Nevím na co se čekalo, snad až bude více kousků na poštu, škoda cesty s jedněmi holemi,zřejmě??

děkujeme za informaci.

Expedice zásilky proběhla 14.5. 2015
    Dle informací u produktu je doba dodání 4-6 pracovních dnů.
    Vzhledem ke státnímu svátku 8.5. 2014 byla doba expedice dodržena.

Následně došlo ke zpoždění doručení zásliky Českou poštou, přestože máme smluvně garantováno doručení do 24 hodin.
    Viz. sledování zásilky zde

Omlouváme se za způsobené komplikace.

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

• Spatna komunikace.Slibili ze poslou nabidku jineho zbozi,neposlali nic a objednavku zrusily

Vyhnout se takovym obchodum

jedná se o nedorozumění.

Email s alternativní nabídkou byl odeslán 24.4. 2015 v 10:06 hod
    Následně byl zákazník telefonicky kontaktován 27.4. 2015 v 12:52 hod

Zákazník byl opakovaně kontaktován telefonicky dne 5.5. 2015
    Znovu byla odeslána alternativní nabídka.
    Jako omluvu za vyprodané zboží odešleme dáreček.

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

• Klamavá reklama dodávky do 24 hodin, zboží které jsem objednal nesplnilo mé představy ...

Dobrý den.

V žádném případě se nejedná o klamavou reklamu.
    Jsme profesionální internetový e-shop a snažíme se vždy vyjít zákazníkovi vstříc.
    Garantujeme "expedici" do 24 hodin, nikoliv "doručení". To není v našich silách.
    Pokud Vámi objednané zboží "Solární bazénová plachta" nesplňuje vaše očekávání, zašlete ji zpět.
    Peníze, včetně poštovného vám budou vráceny.

• děsná doba dodání

Zboží jsem řádně objednal,ale druhý den mi byli sděleno,že již není na skladě a není možné mi sdělit,kdy na skladě může být.

Reakce obchodu DoMish sport

zboží požadované zákazníkem je dočasně vyprodáno.
    Zákazníkovi byly nabídnuty alternativní produkty za zvýhodněnou cenu.
    Zákazník odmítl, objednávka byla následně vystornována.

Omlouváme se za komplikace.

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

• možnost placení kartou přes internet - rychlejší dodání
    • pěkné ceny
    • milá komunikace
    • Vstřícnost a snaha o napravení problému krapet pokulhává ( v pátek mi bylo řečeno - peníze odejdou v pondělí, ve středu mi bylo řečeno po domluvě s účetní , že mi peníze byly dnes odeslány) :(
    • špatná přehlednost co je doopravdy skladem a co ne - raději ověřit přes telefon

Objednala jsem zboží, které obchod prezentoval jako položku SKLADEM, ovšem následující den jsem se obdržela email s informací, že zboží na skladě nemají a ani nejsou schopni říci, kdy bude opět k dispozici. Byl mi nabídnut jiný produkt, ovšem ten nesplňoval mé nároky a potřeby. Domluvila jsem se s obchodem na vrácení peněz - jelikož jsem platila , kvůli rychlosti dodání, kartou. Peníze dorazily až o více jak týden později :( a to navíc po mém nátlaku - jelikož jsem na rod.dovolené a nemám tolik peněz, abych je posílala jen tak a čekala jsem až se vrátí (vzhledem k tomu, že jsem zboží potřebovala mít co nejdříve doma). Obchod se bránil tím, že má na vrácení peněz 14dní - to chápu při reklamaci či vrácení zboží, avšak při zrušení objednávky kvůli chybě obchodu , by mělo vrácení peněz proběhnout co nejdříve a to i vzhledem ke spokojenosti zákazníka!

Dobrý den.

Zákazník objednal zboží s dodací lhůtou 2-4 pracovní dny, nikoliv skladem.
    Zboží bylo skutečně vyprodáno a zákazníkovi byl nabídnut alternativní produkt.

Ve věci vrácení peněz si nejsme vědomi žádného nátlaku ze strany zákazníka.
    Telefonicky dne 3.3. 2015 bylo zákazníkovi sděleno, že finanční prostředky budou převedeny do 14 dnů.
    Transkace proběhla 11.3. 2015

Jsme profesionálové a děláme maximum pro bezpečné nakupování na internetu.

Přišla jiná barva dětských lyží, než které jsme objednávali.

Reakce obchodu DoMish sport

vzniklá situace byla se zákazníkem telefonicky zkonzultována.

U zboží je uvedeno, že popisek je pouze ilustrativní a v případě zájmu o konkrétní barvu, je toto nutno uvést do poznámky k objednávce, což zákazník neučinil.