DoMish sport

Recenze DoMish sport

Přidáno: včera, 09:15

+ nabidka
+ cena

- dlouha, dlouha, doba k doruceni

petr

Přidáno: 25. června 2017

• dobré ceny

Pavel

Přidáno: 23. června 2017

• Nedokazu posoudit.
  • Nabidku co vetsinou uvadeji ze maji skladem nakonec nemaji a teprve objednavaji.

Nedoporucuji dlouha cekaci doba po telefonu slibuji a stejne se pak nic nedeje a jen musite cekat a cekat.

Pavel Hejra

Přidáno: 14. června 2017

• přehledný web
  • sortiment zboží a ceny
  • v případě problému nekomunikují
  • i když je zřejmé, že objednané zboží nejsou schopni dodat, stále ho mají v nabídce

V dobrá víře a s pečetí garance Heureky jsem objednal v eshopu zboží s dobou dodání 2-4 prac. dny. Zprvu vše probíhalo hladce - přišla vygenerovaná faktura (překvapivě se zcela jinou hlavičkou firmy z Ostravy ?) a poté čekání. Po týdnu jsem odeslal dotaz emailem, kdy mohu očekávat dodávku zboží - žádná reakce, poté 2x telefonický dotaz - vždy ujištění že problém prověří a obratem mi dají vědět - nikdy jsem se reakce nedočkal, následně další email - opět bez reakce. Nechápu přístup k zákazníkovi a rozhodně po této zkušenosti nedoporučuji v tomto obchodě cokoli objednávat. Navíc mnou objednané zboží, které evidentně nejsou schopni dodat, mají stále v nabídce .....

Dobrý den, pane Hejra.

Ještě jednou se Vám opravdu mnohokrát omlouváme za vzniklé komplikace. Bohužel tato situace nastala vlivem několika interních chyb, které způsobily nesrovnalosti při vyřizování objednávek a omezení schopnosti zákaznické linky. To však určitě není žádná omluva a celá situace, jež nastala, je opravdu tristní. Pokud bychom Vám mohli naší chybu jakkoliv vykompenzovat, budeme moc rádi. Vaše rozhořčení je naprosto pochopitelné a plně si uvědomujeme vážnost celé události. Přesto bychom si přáli, abyste nám dal do budoucna ještě alespoň jednu šanci ukázat, že to není žádný standard. Děkujeme Vám za Vaše pochopení.

Přeji hezký den,
Fabini Jan, domishsport.cz

Jája

Přidáno: 11. června 2017

• Zboží zaplaceno předem cca před 3 týdny, doposud nedorazilo. Obchod absolutně nereaguje.

Nedoporučuji, nereagují, peníze nevrátili, zboží neposlali.

Reakce obchodu DoMish sport

rád bych se Vám za špatnou zkušenost omluvil. Bohužel tato situace nastala vlivem několika interních chyb, které způsobily nesrovnalosti při vyřizování objednávek a omezení schopnosti zákaznické linky.
Rozhodně bychom si nedovolili přijmout platbu a zboží neodeslat. Ve Vašem případě šlo o vyčerpání kapacit u výrobce, který i přes několik ujištění bohužel nestihl dodat požadovaný produkt včas. Bohužel jsme Vás o této informaci kontaktovali pozdě, za což se moc omlouváme.

Věřím, že budeme mít možnost naše chyby napravit.

Uživatel bez avatara

Anonym

Přidáno: 7. června 2017

• Neni
  • Velmi pochybne jednani, udelala jsem obj.pote pouze potvrzovaci email, za tyden jsem jim volala, tak pouze vymluvy, cekala jsem dalsi dobu opet jsem volala opet vymluvy a slibi, oobj.jsem telefonicky zrusila. Upozornuji tento obchod je velice pochybny!

Neobjednavat!

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ne

Reakce obchodu DoMish sport

rád bych se Vám za špatnou zkušenost omluvil. Bohužel tato situace nastala vlivem několika interních chyb, které způsobily nesrovnalosti při vyřizování objednávek. Vždy byla naše nejdůležitější priorita spokojenost zákazníků, kterou jsme v tomto případě nebyli schopni dodržet.

Nové interní procesy však zamezí výskytu podobných chyb a doufáme, že budeme mít příležitost naši chybu napravit.

Ještě jednou se jménem společenosti velice omlouvám.

Uživatel bez avatara

Petra.N

Přidáno: 6. června 2017

• Objednávka zaplacena před 14 dny, na opakované urgence, kdy bude odeslána, nikdo nereaguje, telefon nikdo nezvedá.
  • Pokud má obchod tyto problémy způsobené změnou majitele, ač mi to není jasné, mají dočasně pozastavit provoz e-shopu.
  • Nechci žádnou kompenzaci, jak zástupce e-shopu reaguje na jiné recenze. Požaduji, aby mi bylo doručeno zboží, za které jsem zaplatila (a u něhož bylo uvedeno, že je skladem s odesláním do 24 hod.).

Vzhledem k výše uvedenému nemohu tento obchod aktuálně doporučit.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ne

Reakce obchodu DoMish sport

rád bych se Vám za špatnou zkušenost omluvil. Bohužel tato situace nastala vlivem několika interních chyb, které nastaly v průběhu změny majitele internetového obchodu.

Ještě jednou se jménem společenosti velice omlouvám.

Přidáno: 4. června 2017

• nevím,nedošlo k dodávce zboží
  • nekomunikuje se zákazníkem

Podle svých poznatků bych doporučil jiný obchod

Markéta

Přidáno: 3. června 2017

• dobré ceny, ale zakoupený produkt (dětská helma) rozměrově neodpovídal popisu, byl menší než udávaný rozměr.
  • nepřesné informace

musím zboží vrátit, helma byla malá.

Reakce obchodu DoMish sport

omlouváme se za vzniklou komplikaci. Kontaktovali jsme dodavatele s urgencí o změnu informací v popisu produktu.

Věříme, že i přes tuto zkušenost nám dovolíte dokázat kvalitu našich služeb při dalším nákupu.

PAVLÍNA

Přidáno: 2. června 2017

• PŘEHLEDNÉ WEBOVÉ STRÁNKY.PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP PRODEJCE.

DOPORUČUJI..URČITĚ ZDE OPĚT NAKOUPÍM.CENY JSOU DOSTUPNĚJŠÍ NEŽ U KONKURENCE.

Reakce obchodu DoMish sport

děkujeme za kladné hodnocení. V uplynulém měsící prošel internetový obchod několika interními změnami, které nyní pomohou ke snadnějšímu a rychlejšímu vyřizování zákaznických požadavků a objednávek.

Věříme, že budete mít dobré zkušenosti s naším internetovým obchodem i při dalším nákupu.