• nakoupil v obchodě DoMish sport před 4 měsíci

Příjemné a vstřícné jednání, rychlé doručení

• nakoupil v obchodě DoMish sport před 5 měsíci

• Rychlost a spolehlivost
    • Žádné

Reakce obchodu DoMish sport

Dobrý den, velmi nás těší pozitivní hodnocení našich zákazníků a dává nám to další motivaci se i nadále zlepšovat. Velmi děkujeme a budeme rádi plnit Vaše další přání.

Váš DoMishSport tým

• nakoupil v obchodě DoMish sport před 5 měsíci

• Nadstandardní servis.

Výborný přístup. Zcela nadstandardní a příjemný servis. Lenka Hankovcová, Strakonice

Dobrý den Lenko,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Nechci, aby naše reakce zněla jako klišé, ale opravdu si ho velmi ceníme a je pro náš tým povzbuzením pro další práci. Chceme být i nadále nadstandardní a velmi příjemní. Budeme se snažit, aby Vám Váš dobrý pocit z nákupu u nás vydržel, a bude nám ctí, pokud jej budeme moci obhájit i při Vašem dalším nákupu.

Váš DomishSport tým

• Vše ok komunikuje rychlé vyřízení

Nechápu , že mi nepřišlo možnost hodnocení rovnou od Heureky :)

Reakce obchodu DoMish sport

Dobrý den, děkujeme z Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Je pro náš celý tým povzbuzením do další práce. Stejně, jako ve sportu, který chceme velmi dobře prezentovat, si dáváme laťku stále výš a výš, chceme být stále lepší. Vy zákazníci nám k tomu nemalou měrou pomáháte.

• nakoupil v obchodě DoMish sport před 6 měsíci

Za objednané zboží, které nebylo nedopatřením skladem, mi nabídli dražší alternativu, ale za cenu původně objednaného, což mě velice příjemně překvapilo. Zboží bylo následně velmi rychle doručeno v perfektním stavu. Rovněž komunikace probíhala perfektně. Opravdu profesionální přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu DoMish sport

jsme velmi rádi, že jste spokojen s našimi službami. Vašeho kladného hodnocení si velmi vážíme a je pro nás závazkem do budoucna neustále se zlepšovat tak, abychom Vám mohli na jednom místě nabídnout vše, co ke sportu potřebujete včetně produktů sportovní výživy a potravin pro aktivní životní styl.

Váš nadšený DoMishSport tým

• Dobrá cena, solidní jednání.
    • Pomalejší dodání zboží, o 1-2 dny po termínu dodávky.

Slušný obchod

Dobrý den paní Andreo,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí prodleva v termínu dodávky, nicméně Vaše objednávka se bohužel potkala s termínem, kdy provoz e-shopu přebíral nový provozovatel. V tomto období skutečně došlo k drobnému zdržení ve vyřizování objednávek. Nyní jsme ale v plné kondici (e-shop i náš tým) tak, abychom mohli plnit Vaše přání a očekávání ve Vámi požadované kvalitě. Věřím, že i přes toto drobné zaškobrtnutí nám i do budoucna zachováte přízeň.

• vynikající komunikace
    • slušné jednání
    • rychlá práce

příště se opět obrátím na tento obchod a doporučím jej přátelům a známým

Dobrý den paní Jaroslavo,
    velmi Vám děkujeme za kladné hodnocení naší práce, které je pro nás velmi důležité. Budeme se snažit se i nadále zlepšovat tak, aby nakupování u nás bylo pro Vás radostí.
    Přeji Vám, aby produkty nakoupené u nás Vám dělaly takovou radost, jakou je pro nás Vaše hodnocení naší práce.

• nakoupil v obchodě DoMish sport před 8 měsíci

Vse bez problemu. Maji toho hodne nakoupim zase

• nakoupil v obchodě DoMish sport před 8 měsíci

• skvělá komunikace
    • zboží dorazilo v pořádku
    • žádná není

Nákup proběhl naprosto v pořádku, obchod mohu pouze doporučit. Pro mě samotnou to jistě nebyl poslední nákup.

• Jsem spokojený.
    • Velký výběr

Všechno Ok.

• Pro tento obchod neexistuje žádný pro
    • Tento e-shop mi absolutně pokazil chuť nakupování přes internet, tak neskutečně nespolehlivý obchod jsem ještě neviděla.

Tento e-shop vůbec nedoporučuji
    Zboží mělo být do 4 dnů, pak sice následovala omluva, že bohužel je prostě zboží zcela vyprodáno, ale peníze ani po měsíci nemám. Telefon nikdo nebere a obchod nekomunikuje

• Dobrá komunikace
    • Fakt rychlé dodání
    • Nic mě nenapadá

Fakt rychlé dodání...i přes menší problémy na mé straně. Vše vyřešeno s telefonickou podporou eshopu k mé maximální spokojenosti. Děkuji za profesionální přístup. Takhle by to mělo fungovat...a to šlo o blbou píšťalku!

• nakoupil v obchodě DoMish sport před 1 rokem

Naprosto nulová komunikace. Objednal jsem si zboží skladem, které mělo být doručeno do dvou dnů, ale ani po týdnu nebyla má objednávka zpracovaná. Na emaily proč tomu tak je nikdo nereagoval stejně jako na email o zrušení objednávky. Po 14ti dnech zobží beze slova dorazilo.........

• Skvělá spolupráce
    • Produkt v pořádku

Bezproblémové dodání, službu jistě využiju v budoucnu znova :).

• Přehledný eShop
    • Široký sortiment
    • Rychlé dodání ihned po zaplacení

Tento e-shop jednoznačně doporučuji.
    Rychlostí dodání jsem byl milé překvapen.
    Jsem rád, že jsem nedal na předchozí recenze.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • Skvělá komunikace se zákazníkem
    • Celkově velmi příjemný dojem z nákupu

Děkuji za rychlé dodání zboží, díky kterému jsem měla na dovolenou vše potřebné a včas, ač jsem objednávku nechala na poslední chvíli. Skvělý zákaznický servis, jednoznačně doporučuji!

hrůza

• nakoupil v obchodě DoMish sport před 10 měsíci

• Spatná komunikace obchodu na předem zaplacené a již neexzistující zboží.

Reakce obchodu DoMish sport

již jsme se Vám omlouvali telefonicky, nicméně bych se omluvil ještě jednou. Jedná se o obrovskou chybu z naší strany - bohužel se vířivky a podobné produkty začátkem sezóny vyprodaly opravdu rychle a dostupné budou až opět v příští. Za vzniklé potíže se opravdu mnohokrát omlouváme a rádi bychom Vám do budoucna ukázali, že toto u nás není standardem.

• nakoupil v obchodě DoMish sport před 10 měsíci

• Dodali jen polovinu objednaného zboží, bez jakéhokoliv upozornění nebo omluvy, a o zbytku nevyřízené objednávky žádná komunikace, nic. Prostě mě zklamali a další nákupy budu dělat u konkurence.

Reakce obchodu DoMish sport

již jsme se Vám omlouvali telefonicky, nicméně bych se omluvil ještě jednou. Jedná se o obrovskou chybu z naší strany - bohužel se nám u jednoho produktu z Vaší objednávky špatně propsala skladovost a museli jsme tak odeslat pouze zbytek. Pokud byste do budoucna cokoliv potřebovala, budeme moc rádi, pokud nám dáte šanci ukázat, že toto není standardem. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

• nakoupil v obchodě DoMish sport před 1 rokem

• doprava českou poštou

Reakce obchodu DoMish sport

mnohokrát Vám děkujeme za hodnocení. Každého spokojeného zákazníka si nesmírně vážíme. Co se Vaší připomínky k dopravci týká, určitě si jí vezmeme k srdci a zvážíme, zda jej z nabídky neodstraníme. Pokud bychom pro Vás mohli do budoucna cokoliv udělat, jsme tu pro Vás. :-)