• Žádná komunikace i po dotazu na zboží.

Zboží bylo objednáno 2.10.2022 a do dnes nemám žádnou zprávu o stavu objednávky

Objednávka podána, zboží nepřišlo, dotazník ano.

Obchod sice nekomunikuje, ale zboží dorazilo 11 dní od objednání a v očekávané kvalitě. Už jsem zažil mnohem horší případy. Škoda, že neinformují o stavu objednávky, takže se o zásilce dozvíte, až když vám dopravce stojí před domem.

• Žádná komunikace, zboží stále nedorazilo.
    • Zboží mi nebylo doručeno. A nikdo se neobtěžoval mne o tom informovat.

• Objednáno 20/10 do 20/11 nic nedorzilo, jen vygenerovaný email...
    • Obchod úplně na nic,doprošovat se o dodání nehodlám...
    • Nikdy zde nic nekupujte, ani dopravu nelze zvolit.
    • Jedním slovem na H.....

Zbytečná ztráta času zde nakupovat,vše nabízejí skladem, přitom přijde jen email s detailem objednávky a pak nic...

Žádná komunikace. Zboží nemám.

• - velmi dlouha dodací lhůta....více jak tyden od objednání zboží stále nemám
    • - až po mé urgenci jsem se dozvěděla kdy budou zboží odesílat... Buď dnes nebo zítra
    • - velmi drahá doprava bez možnosti volby 100.- Kč + ještě balné dalších 49 Kč
    • - takto drahá doprava + balné u produktu který by se vešel do obálky a je lehký
    • - není možnost výběru platby...platba pouze hotově při dodání
    • - nelze sledovat vývoj objednávky

Jelikož se jedná o bohužel specifický produkt, nebylo na výběr kde ho objednat. Jinak bych tento obchod rozhodně nevolila.

Myslím,že od objednání,to jest 11.4.2021,je dostatečná doba na dodání.Zatím nic nedorazilo.Ani žádná informace o zakázce,popřípadě cestě objednávky.Neseriozní jednání.Zde nestačí ani výmluva na velké množství zakázek.Velmi nespokojený zákazník Václav Pavlík,Tábor

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

po detailní kontrole Vaší objednávky posíláme následující skutečnosti:
    11.4.2021 - objednáno
    14.4.2021 - expedováno
    15.4.2021 - doručováno neúspěšně, z důvodu neexistujícího tel. čísla uvedeného na objednávce

Po celkové kontrole stavu objednávky nebylo doručeno z důvodu špatně uvedeného tel. čísla na objednávce. Po opakovaném kontaktování zákazníka již jste o doručení neměl zájem. Kdyby bylo telefonní číslo v objednávce uvedeno správně, bylo by Vám doručeno 15.4.2021.

www.domacipotrebykolin.cz

9.4 .21 objednáno dneska je 16.4.21 a nic ani e-mail nicnikdo se neozval jen jediný mail když jsem objednal.

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

v našem systému Vaši objednávku evidujeme ze dne 9.4.2021 a bylo Vám v ten den odesláno potvrzení na email ohledně přijetí objednávky. Tím pádem je objednávka závazná a Vaši objednávku systémově zpracováváme až do samotné expedice. Snažíme se zboží expedovat co nejdříve je to možné. Může se stát, že v některých případech je zboží vyprodáno a naskladňujeme od dodavatele. Naskladnění může trvat až 2 týdny. Proto máme v podmínkách dodání uvedeno toto: Dodací lhůty zboží - obvyklá doba dodání je 2 - 14 dní.

Děkujeme za pochopení.

www.domacipotrebykolin.cz

• rychlá dodávka i v tomto období

Vše OK , bez problémů

• Super rychlý obchůdek

• rychlost vyřizeni

Pravděpodobně nefunguje, na objednávku žádná reakce

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

nerozumíme Vašemu negativnímu hodnocení, jelikož Vám bylo zboží doručeno. Zřejmě automatický email z Heureky ohledně hodnocení Vám přišel dříve než Vám bylo zboží doručeno. V našem systému jsme Vaši objednávku dohledali a bylo Vám odesláno potvrzení přijetí objednávky. Tím pádem je objednávka závazná a Vaši objednávku systémově zpracováváme až do samotné expedice. Snažíme se zboží expedovat co nejdříve je to možné. Může se stát, že v některých případech je zboží vyprodáno a naskladňujeme od dodavatele. Naskladnění může trvat až 2 týdny. Proto máme v podmínkách dodání uvedeno toto: Dodací lhůty zboží - obvyklá doba dodání je 2 - 14 dní.

• Ceny
    • Sortiment

Bezproblémová dohoda, opakovaně dobrá zkušenost

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni a budeme rádi za Vaše další nákupy.

• rychlé vyřízení
    • snažili se vyjít vstříc ohledně stejných víček
    • na obrázku byly staré dózy, které jsem sháněla, nicméně mi přišly nové, které jsou k dostání všude

Zboží bylo kvalitně zabaleno.
    Neuvěřitelně rychle dodáno.
    Velká spokojenost. Obchod doporučuji.