• Nekomunikují zboží nedorazilo

Dobrý den.
    Nevím o tom, že bych s někým nekomunikoval !!!

• Je to k neuvěření, ale i e-shop je lidský. Tedy hlavně pan Zikmunda. Zboží nejen rychle a bezpečně zaslal, ale věnoval nám ho jako sponzorský dar, jen za cenu balného a poštovného. Díky moc.

Obchod se mi vůbec neozval, zboží nemám.

Dne 2.5.2018 jsme objednali zakoupení a dodávku 9 zelených plastových židlí. 3.5. jsme obdrželi od firmy Geis SMS, že zásilka bude doručena 4.5.
    4.5. přišla další SMS, že zásilka bude z provozních důvodů doručena 7.5., a omluva. Zásilka byla, po 3 telefonických urgencí s p.Zikmundou, v pořádku doručena 23.5.2018 !!!
    Proto doporučuji tuto prodejnu lidem kteří nepospíchají a mají čas vyčkávat na zásilku,
    S pozdravem JIří Chudomelka

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

Děkuji za váš názor. Bohužel žádný internetoví obchod neovlivní dodání zásilek včas přepravních společností. Je to pouze na nich. Nicméně nejste první, kdo byl nespokojen s přepravní službou Geis. Proto jsme s nimi ukončili spolupráci a uzavřeli smlouvu s jinou přepravní společností.
    S pozdravem M Zikmunda

Výborná komunikace a ochota

• Vstřícný přístup i při řešení reklamace způsobené přičiněním přepravce.Snaha řešit stav ve prospěch zákazníka.

• velmi spokojen

• Rychlá komunikace a odeslání, platba kartou.
    • Nemám.

vše v pořádku

• Rychlé dodání zboží,dobrá domluva s dopravcem.

• Rychle a bez problémů.

• nízké ceny zboží a dobře zabalené
    • šlo o malou objednávku, nicméně trvalo týden, než mi byla doručena, a to až po mé urgenci. Jiné e-shopy ve věco doručování reagují rychleji a více komunikují. Rovněž poplatek za dopravu je vyšší řádově o 30,- Kč nwž jiné e-shopy.

V zásadě jsem však spokojen.

• Perfektní komunikace.

Děkuji za rychlé vyřízení objednávky

• Dobrá rychlá komunikace, objednávka přišla v pořádku. Zboží bylo podle očekávání.

• Nereagovanie na maily, prišiel tovar poškodený, dodnes žiadna odozva na riešenie problému

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

Vážený pane. Pokud se nemýlím, tak na reklamaci je 30 dní. Do dnešního dne mi od vás nepřišlo poškozené zboží. Tak nevím, proč ihned hodnotíte záporně. I když do SK neposíláme, vám jsem to poslal. Co se týče reagování, tak sám dobře víte, že jsem spolu mluvily po tel. A to si ještě dovolíte mi sdělit, abychom vám poslaly jeden koš navíc. Vůbec nechápu vaši reakci. Kazíte hodnocení.
    M Zikmunda

• Pratelsky pristup
    • Ochota resit kazdeho extra

• Profesionální komunikace a bezchybný servis
    • Drží slovo

• Neschopný člověk, u kterého bych si nekoupil ani hřebík!!

Nedoporučuji!!