• Bezproblémová domluva
    • Flexibilita

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni a budeme rádi za Vaše další nákupy.

www.domacipotrebykolin.cz

S obchodem jsem spokojený, jen by v eshopu měli nastavit platbu kartou, nebo převodem na účet, vždy si o tuto možnost musím napsat.

Jsem spokojen.Zboží dorazilo včas a je kvalitní.

www.domacipotrebykolin.cz

Vše bez problemu. Objednal, obdrzel, vyzkousel. Julius Ceasar by byl stejne spokojen.

www.domacipotrebykolin.cz

• Má zboží které ostatní obchody neprodávají
    • Nevýhodou je že cena poštovného je obdobná jako cena zboží

Nevýhodu je třeba řešit nákupem většího počtu kusů a výhodou je úspora času.

www.domacipotrebykolin.cz

Se zbožím i dodáním jsem byla velice spokojena

www.domacipotrebykolin.cz

• Balné a doprava výhodnější než v jiném obchodě

www.domacipotrebykolin.cz

Rychlý a přehledný obchod.

www.domacipotrebykolin.cz

• Koupena vánoční barva ve spray a je stará, spray prská - nerozstřikuje,nepoužitelné☹️, reklamaci jsem nestačil řešit, odjel jsem

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

vždy děláme maximum proto, aby každý zákazník byl spokojen s objednaným výrobkem. Tyto případy poškozených či vadných výrobků se řeší reklamací co nejlepší možnou cestou ke spokojenosti zákazníka. V případě, že se zákazník ozve s problémem po doručení objednávky, můžeme problém vyřešit.

www.domacipotrebykolin.cz

Obchod funguje výborně! Vlastní chybou jsem duplikoval objednávku, tak jsem musel obchod písemně informovat a bylo obratem odpovězeno i v pozdních večerních hodinách. Pochopili, vyhověli, vyšli vstříc. Dobrá zkušenost!

vyhoda

www.domacipotrebykolin.cz

Rychlý a pohodlný nákup z domova

• Sortiment

Rychle odeslani, vse v poradku, dobře zabaleno

www.domacipotrebykolin.cz

Obchod by mohl lépe komunikovat ze zákazníkem poslal jen potvrzení o přijetí objednávky jinak žádná jiná komunikace nebyla.

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se naše služby neustále zlepšovat. V současné době to máme nastaveno tak, že Vám přijde potvrzení o přijetí objednávky a zasíláme i informaci od přepravce, kdy Vám bude objednávka doručena.

www.domacipotrebykolin.cz

Jsem velice spokojená, zboží přišlo hned druhy den od objednání a v pořádku. Výhoda je , že člověk si objedná zboží v klidu z domova a donesou mu to zase až domů.

• Bez problémů

Jsem spokojen!

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a budeme rádi za Vaše další nákupy.

www.domacipotrebykolin.cz

Veľmi dobrá spolupráca s týmto obchodom. Chcela som si doobjednať tovar a nebol problém veľmi ochotne mi navýšil objednávku o počet kusov a dal mi avízo, že peniaze má na účte a posiela mi balík. Taktiež sa informoval či tovar bol dodaný v poriadku. Keby bolo takých ochotných obchodníkov viac. Ďakujem za spoluprácu aj nabudúce si u nich objednám tovar. S pozdravom

Reakce obchodu Domácí potřeby Kolín

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena a budeme rádi za Vaše další nákupy.

• Rychlá reakce