• Rychlé dodání.

Je to opravdu Dokonalá láska a zamilování i z mé strany-nádhera*

• Rychlé doručení
    • Vše v naprostém pořádku

Doporučuji olejíčky pro pejsky všemi deseti! Mám reaktivního pejska a už po prvním dni aplikace došlo k výraznému zmírnění stresu a nepřiměřených reakcí. Měla jsem pocit, že mi někdo vyměnil psa! Děkuji.

Rychle dodaní.
    Dareček k obejdnavce

• Skvělý přístup
    • Kvalita komunikace

Spolehlivost, rychlost, spokojenost. Malý dárek ke každému nákupu .

Jsem spokojená, mám kavalirka která má epilepsii co jsem objevila vás Dokonalou lásku ❤️❤️máme doma kapičky na epilepsii a hodně pomáhají, při záchvatu sklidni a netrvaji dlouho ❤️.dekuji přeji hezký den

Rychlé vyřízení objednávky a krásný dáreček v podobě Ametystu. Děkuji! :)

• s produkty jsem spokokojen

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, velice nás těší toto pozitivní hodnocení a jsme moc rádi za spokojenost z Vaší strany a doufáme, že tomu tak bude i v budoucnu. S přáním krásných zítřků Vaše Dokonalá láska ♥

Týden od objednání a stále se nic neděje. komunikace žádná, na to, že inzerovali o zavážce každou středu a objednávala jsem v neděli trochu podivné.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, velice nás mrzí tato zkušenost s dodáním a bohužel i Dokonalá Láska není vždy Dokonalá :) z naší strany došlo k chybě, ale bohužel i my děláme chyby. Pořád vše děláme s nejlepšími úmysly a láskou v srdci. Nastala veliká chyba v komunikace, ale již je vše v pořádku. S přáním krásného dne Vaše Dokonalá láska ♥

vše ok doporučují

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi za spokojenost z Vaší strany. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

Výborná komunikace. Výrobky krásné a cenově dostupné

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že s námi sdílíte sílu přírody. Neváhejte na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

Doporučuji, přírodní produkty pro zvířata

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, za spokojenost a že využíváte náš e-shop a lásku ke zvířatům a přírodě. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• kvalita zbozi a rychlost dodavky

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

Již druhým rokem používám vaše produkty lásku 25,lásku 01 a lásku 24 na mé tři pejsky.Mohu vřele doporučit je to super moc jim to pomáhá, jsou všichni tři zachráněni ,tam kde léky selhávají pomáhá příroda
    Jejich stav se stabilizoval.velké díky vám všem co se podílíte na této úžasné práci

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Velice si vážíme, že jste si našli čas nám udělit hodnocení a že Láska a důvěra k přírodě tolik mohla pomoci. Pro nás toto hodnocení je veliká motivace. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

Výborná komunikace, přínosné poradenství.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jsou pro Vás naše služby přínosem. Snažíme se dělat vše, jak nejlépe umíme a každá milá slova nás potěší. Krásné dny Vaše Dokonalá láska♥

• Vše v pořádku

• Spokojenost

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Děkujeme za doporučení. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

Výhoda,pěkně voní,dobře se dávkuje.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a za sdílenou lásku k přírodě. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Velká spokojenost

Milý, hezky poradi , máme rozmlasanou fenku co jen tak něco nesni , lneny olej miluje ze mi to lize z flasticky

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jsou pro Vás naše služby přínosem. Pokud si nebudete jistí s aplikací nebo čímkoliv, tak nás neváhejte kontaktovat nebo nám klidně jen dejte vědět Vaše nové zkušenosti. Krásné dny Vaše Dokonalá láska♥