• Široký výběr radosti
    • Účinné přípravky
    • Velmi vstřícný přístup

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, za spokojenost a že využíváte náš e-shop a lásku ke zvířatům a přírodě. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• maximální rychlost a ochota.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi za spokojenost z Vaší strany. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Web přehledný ,plyne z něj pozitivum,vstřícnost a ochota pomoci

Objednání jednoduché,dodání bez problému a rychlé .

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Radila jsem se telefonicky s příjemnou slečnou nebo paní přímo na dokonalé lásce. Byla velmi příjemná ochotná vstřícná mi poradit poradit s problémem mého pejska .Objednala jsem zvolený produkt a hned druhý den byl připraven na výdejním místě . Jsem velmi spokojená.
    • Žádná

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za vřelé hodnocení a těší nás Vaše maximální spokojenost pro nás je veliká motivace. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Rychlost a ochota v osobním jednání.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi si toho vážíme a jsme rádi za tuto zpětnou vazbu je to pro nás motivace. Mějte krásné dny. Jsme Vám i nadále k dispozici. Vaše Dokonalá Láska ♥

• velmi kvalitní produkty
    • přírodní složení
    • ochota a velmi vstřícné jednání
    • česká značka
    • vysoká cena (při koupi 3 olejíčku musíte připravit víc peněz) - ovšem s ohledem na dobu, inflaci a také kvalitu výrobků se není čemu divit

Konečně po dlouhé době lidé, kteří dělají skutečně dobrou věc. Produkty mojí čubince vyhovují a velmi pomáhají. ROZHODNĚ DOPORUČUJI!

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, moc děkujeme, že jste si našli chvilku na vřelé a upřímné hodnocení. Moc si toho vážíme. Ceny produktu se opravdu odvíjí od celkových nákladů na ně vynaložené. Máme případně i poradenství zdarma a rádi vám poradíme, jak s produkty zacházet aby to nebylo ekonomicky náročné. Neváhejte se v budoucnu na nás obrátit jsme tu pro Vás a mazlíčky pořád k dispozici. Krásné dny přeje Vaše Dokonalá láska ♥♥

• skvělá komunikace
    • ochota
    • rychlé doručení
    • skvělá kvalita

• Váš přístup k zákazníkovi je hodně vstřícný poradíte nabídnete nejlepší možnost požadavku a hlavně vaše výrobky hodně pomáhají škoda jen že jsem se o nich dozvěděla až teď kdy můj pudlík je ve věku 17 let mohla jsem jeho problémům předejít alespoň teď mu boswelie hodně pomáhá a cognitive pomůže prodloužit jeho čas s námi moc díky za to co děláte

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a za sdílenou lásku k přírodě. Jen dodán nikdy není pozdě na to poznat Dokonalou Lásku do mailu Vám pošlu malý dárek k načerpání infa pro zlepšení stáří našich miláčku. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Omylem mi poslali jednu z věcí jinou, než jsme si objednala. Jen jsem napsala na online chat a hned druhy den mi moc milá a příjemná paní volala, abychom se mohly domluvit na nápravě a hned další den jsem měla balíček se správnou věcí na zásilkovně. Současně v něm byl šťítek pro zpětné vrácení chybně zaslané věci a milý dáreček. Velmi rychlé, příjemné a ochotné jednání. Paní mi i po telefonu poradila a ochotně vysvětlil, jak nejlépe přípravky užívat. Naprostá spokojenost.
    • Žadné

100% spokojenost, jak s produkty tak s jednáním

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Velice si vážíme, že jste si našli čas na pár hřejivých slov. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Individuální přístup, ochota poradit
    • Originální produkty přírodní

Super přístup, výběr, doporučuji

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jsou pro Vás naše služby přínosem. Snažíme se dělat vše, jak nejlépe umíme a každá milá slova nás potěší. Krásné dny Vaše Dokonalá láska ♥

• Příjemné jednání při osobním tel kontaktu

• Prirodni veci
    • Dobra komunikace
    • Ochota poradit

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že s námi sdílíte sílu přírody. Neváhejte na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Spolehlivost, ochota

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥