• Pečlivě zabaleno a rychle doručeno
    • Obdržel jsem i příjemný dárek, který má pro mě i větší hodnotu, než samotná objednávka

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, velice nás těší toto pozitivní hodnocení a jsme moc rádi za spokojenost z Vaší strany a doufáme, že tomu tak bude i v budoucnu. S přáním krásných zítřků Vaše Dokonalá láska ♥

• rychlost dodání,malý dárek knákupu.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za vřelé hodnocení a těší nás Vaše maximální spokojenost pro nás je veliká motivace. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• doporučuji
    • super výrobky
    • přírodní a nemusím se bát kolapsu zvířete
    • rychlost doručení
    • poslali poděkování a malý milý dárek

Reakce obchodu Dokonalá láska

• Dáreček k objednávce, který udělá radost :)
    • skvělá komunikace

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, velice děkujeme za pozitivní reakci a těší nás Vaše zkušenost s dodáním. Vždy se může stát, že se zásilka někde cestou zasekne, ale vždy by se to nakonec vyřeší. Dále jsme moc rádi, že dáreček potěšil a přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Velmi rychlé dodání zboží, 2 dárky k objednávce zdarma, což je moc milé.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, velice nás těší toto pozitivní hodnocení a jsme moc rádi za spokojenost z Vaší strany a doufáme, že tomu tak bude i v budoucnu. . Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥ ♥

• milý přístup
    • rychlost dodání
    • dárek

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní a milé hodnocení. Jsme rádi za spokojenost z Vaší strany a že dáreček splnil účel. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• překvapil mě velmi milý dáreček k objednávce, děkuji

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že dáreček splnil účel a udělal radost. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Rychlé dodání zboží, poštovné a 2 dárky zdarma.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi si toho vážíme a jsme rádi za tuto zpětnou vazbu je to pro nás motivace. Mějte krásné dny. Jsme Vám i nadále k dispozici. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Okamžité vyřízení objednávky - objednala jsem ve středu večer (20.12.) a v pátek (22.12.) jsem zásilku převzala
    • K objednávce jsem dostala krásný dárek

První zkušenost - první nákup a hned úžasná zkušenost! Rozhodně doporučuji!

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, těší nás Vaše zkušenost s dodáním. Vždy se může stát, že se zásilka někde cestou zasekne nebo ztratí. Samozřejmě zásilku pomůžeme dohledat a a v případě ztráty si vyřizujeme reklamaci a automaticky posíláme obratem zásilku znovu.
    Ohledně zkušeností nám neváhejte napsat k produktům přímo, který pomohl nebo na poradnu dokonalé lásky. Případně i foto a jméno pejska uvítáme. Krásné zítřky Vaše Dokonalá Láska♥

• Rychlé doručení
    • Výborná komunikace
    • Kvalitní zboží
    • Milý dárek

Nakupuji již poněkolikáté a opět velká spokojenost, doporučuji.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi si toho vážíme a jsme rádi, že se z Vás stal náš stálý zákazník. Mějte krásné dny. Jsme Vám i nadále k dispozici. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Kvalitní přírodní výrobky
    • Milý dárek k objednávce

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, velice si vážíme, že jste si našli chvilku na hodnocení a jsme rádi, že jsme pro Vás přínosem a že dáreček splnil účel a udělal radost. Děkujeme za milé hodnocení a i nadále jsme k dispozici. Vaše Dokonalá Láska ♥

• rychlé dodání, vždy hezký dárek, který potěší

nic

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jsou pro Vás naše služby přínosem. Snažíme se dělat vše, jak nejlépe umíme a každá milá slova nás potěší. Jsme rádi, že Vám i dáreček udělal radost. Krásné dny Vaše Dokonalá láska ♥

• Rychlé doručení zboží, obchod komunikuje, dárek zdarma.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Velice si vážíme, že jste si našli čas nám udělit hodnocení. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• Velmi rychlé vyřízení objednávky, milý dárek a osobitý přístup. Navíc velká spokojenost se zbožím.

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že s námi sdílíte sílu přírody. Neváhejte na nás kdykoliv obrátit. Vaše Dokonalá Láska ♥

• milý dárek

Reakce obchodu Dokonalá láska

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jsou pro Vás naše služby přínosem. Snažíme se dělat vše, jak nejlépe umíme a každá milá slova nás potěší. Dáreček jsme rádi, že udělal radost. Krásné dny Vaše Dokonalá láska ♥

• Dokonala láska je dokonalá ve všech směrech. Jasmínová sada je naprosto božííí, miluji vůní jasmínu. A malý dárek od pana Babky je jako pověstná třešnička na dortu. Jsem ráda, že mi Dokonalá láska vstoupila do života.

Reakce obchodu Dokonalá láska

velice nás těší toto pozitivní hodnocení a jsme moc rádi za spokojenost z Vaší strany a doufáme, že budete i v budoucnu. S přáním krásných zítřků Vaše Dokonalá láska ♥

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Pestrá nabídka kvalitních produktů.
    • Milé poděkování z obchodu i s dárečkem.

• rychlé vyřízení
    • drobný dárek k objednávce vždy potěší