Zatím nemohu obchod doporučit, neboť jsem zboží neobdržela. Komunikace s obchodem je dobrá, ale uvádění informace "Skladem" a "dodání do 5 dní" je naprosto klamná. Bohužel tomu je tak i u ostatních podobných obchodů a tedy není se kam jinam obrátit a nezbývá nic jiného než vyčkat.

Reakce obchodu Dobracena.cz

především velice se omlouváme za nedostupnost Vámi objednaného zboží a komplikace spojené s Vaší objednávkou.

Občas se stane, že zboží není u dodavatele dostupné, i když být má. A my už s tím bohužel nic neuděláme. Přesně pro tyto případy u dostupnosti radši uvádíme "běžně skladem". U ostatních obchodů bude situace obdobná, protože všechny mají většinou toho samého dodavatele.

• technická neodbornost

V případě, že chcete poradit, nelze se spolehnout-údaje jsou nepravdivé nebo nereagují.Na vyzvednutí zboží, aby jste si vzali dovolenou i když vám obchod sdělí přibližnou hodinu, nezakládá se to na pravdě.Českou poštu nenabízí.

Reakce obchodu Dobracena.cz

děkujeme, že jste si našel čas pro sepsání této recenze.
    Mrzí nás, že nás nazýváte technicky neodbornými. Naše společnost se však zabývá prodejem dřezů již více jak 12let, takže si stále myslíme, že dokážeme nabídnout v tomto oboru nejlepší služby, o čemž svědčí recenze ostatních zákazníků. Veškeré dotazy jsou vždy řádně zodpovězeny a vysvětleny, stejně tak tomu bylo i ve Vašem případě.

K dopravě - V obchodních podmínkách v části způsoby dopravy je jasně uvedeno, že granitové dřezy (zboží vámi zakoupené), zasíláme vzhledem k povaze materiálu pouze přepravní společností Toptrans, proto Vám v objednávce nebyla nabídnuta možnost dopravy Českou poštou. Českou poštu běžně nabízíme pro jiný druh zboží. Tuto skutečnost jste asi pravděpodobně přehlédl. Odkaz na způsoby dopravy: http://www.dobracena.cz/zpusoby-dopravy.

Neslibujeme žádný konkrétní čas doručení, pouze den kdy zboží bude dodáno. Na čase doručení se domlouváte s řidičem přepravní společnosti.

• produktové info

Reakce obchodu Dobracena.cz

ke zboží, které jste si objednala, byly informace o produktu naprosto dostatečné. Veškeré dodatečné informace jsme Vám ihned poskytli e-mailem.

• Slevy, jinak nic.
    • Špatná komunikace
    • Dlouhá dodací lhůta

Tento obchod nedoporučuji, objednali jsme si dřez s baterií. Když potvrdili objednávku, zavolali, že ho nemají na skladě a jestli počkáme do příštího týdne do středy, že ho pak ihned vyexpeduje. Po týdnu zásilka pořád nepřišla, tak jsme jim volali a oni prý o tom nic neví, že zboží žádné nepřišlo a že zavolají ještě během dne. Nezavolali. Uvažuji, že zruším objednávku.

Reakce obchodu Dobracena.cz

děkujeme za Váš čas k napsání recenze. U objednaného zboží nebylo uvedeno skladem, ale běžně do 3-5ti pracovních dnů a dodatek - "O přesném termínu Vás budeme informovat."

Objednávku jsme Vám potvrdili, jako každou jinou. Zboží jsme následně objednali u dodavatele, bohužel dodavatel do ČR měl zboží momentálně vyprodané a nové mělo být naskladněno během týdne. O tomto stavu objednávky jsme Vás informovali ihned v den potvrzení. Zboží by mělo dnes dorazit a budeme ho expedovat, o tom jste včera mluvila telefonicky s kolegou, takže nerozumím tomu, že Vám nikdo nezavolal.

Naší snahou je zboží dodat zákazníkovi co nejrychleji a v případě, že tomu tak není, tak ho ihned informujeme, což je i Váš případ.

www.dobracena.cz

• Hledal jsem dobrou cenu ale kvalita je špatná
    • Dokáže poslat i poslední poškozený produkt

Špatné

Reakce obchodu Dobracena.cz

především děkujeme, že jste si našel čas pro napsání recenze.
    Produktem byl nerezový dřez, který po vrácení měl velmi málo viditelné škrábance, které jste označil červeně. Takové škrábance má většina nových dřezů.
    Na škrábance, fleky, nečistoty atd. lze použít čistící a ošetřující prostředek určený pro nerezové dřezy. Tím se škrábance přeleští a odstraní.

Aleš Hlaváček - Dobracena.cz

• nízké ceny a související produkty
    • nepozorné pracovníky

Standardní obchod, poprvé jsem se setkal s tím,že mi bylo zasláno něco jiného,než jsem objednal

Reakce obchodu Dobracena.cz

děkujeme, že jste si našel čas na napsání recenze. Za chybně odeslané zboží se velice omlouváme. Zboží bylo po Vašem upozornění ihned vyměněno za správné a náklady na poštovné Vám byly vráceny.
    Snažíme se chyby zaměstnanců co nejvíce eliminovat, bohužel ve Vašem případě se jedna vloudila. Pokusíme se, aby se tato situace již neopakovala.

• - snad cena,
    • - kamenný obchod nenabízel tento výrobek.
    • - kontakt s prodejcem a zákazníkem,
    • - kontakt se zbožím.

- snad cena,
    - zkušenosti nemám dobré, a to z důvodu již druhé reklamace (technik byl OK, zboží za tuto kvalitu drahé),
    - očekávám po jednání vedoucích firmy v Itálii další součinnost a výměnu koupeného (nekvalitního) zboží,
    - prozatím nedoporučím tento obchod ostatním.

Reakce obchodu Dobracena.cz

Vaše negativní recenze patří pravděpodobně jinému e-shopu.
    Zboží, které jste si u nás objednala, nebylo možné do dnešního dne 10.4.2012 expedovat z důvodu vyprodání zásob. O vzniklé situaci jste byla informována.

• Velký výběr.
    • Jinde to mají levnější.

Dobrý obchod ale měli by trochu slevnit,jinak budou lidi utíkat jinam jako já.

Reakce obchodu Dobracena.cz

některé zboží už bohužel více zlevnit nejde.

Veškeré zboží, které nabízíme je z distribuce určené pro Českou republiku. Tyto výrobky možná seženete někde levněji, ale jsou dovážené z okolních států (např. z Polska).
    Na první pohled nepoznáte rozdíl, ale až se pokusíte v těchto obchodech něco reklamovat nebo vrátit, tak narazíte.

• široká nabídka
    • dobrá cena
    • komunikace
    • nezájem uspokojit zákazníka

Obchod přes jeho výhody (viz víše - široká nabídka, dobrá cena) silně nedoporučuji. Po objednání přišly na e-mail pouze automatické odpovědi. Fakturu, kterou jsem měla obdržet následující den, zaslali až po upomínce z mé strany za 9 dní. Od té doby opět žádná odezva.

Reakce obchodu Dobracena.cz

při odesílání faktury došlo k administrativní chybě, za to se velmi omlouváme. (Konkrétně došlo k záměně podtržítka v emailové adrese.) Po vaší upomínce byla ihned zaslána znovu.

Peníze byly připsány na náš účet 1.12.2012
    Zásilka byla odeslána 2.12.2012, při odesílání jsme se vás snažili kontaktovat telefonicky jako každého zákazníka, bohužel nepodařilo se Vám dovolat.
    Následující den 3.12.2012 jsme vás ráno informovali o odeslání zásilky emailem.
    Zboží bylo 5.12.2012 doručeno.

Za naší administrativní chybičku se ještě jednou omlouváme.

www.dobracena.cz

• dobra znacka za vyhodnou cenu
    • zbozi doslo v hroznem stavu
    • stalo se mi to poprve a to uz objednavam pres internet dlouho a cekam na napravu z vasi strany nebo vraceni hotovosti

cekala jsem kvalitu byla jsem zklamana

Reakce obchodu Dobracena.cz

před odesláním je u nás většina zboží kontrolována. Na poškození zboží při přepravě jsme ale bohužel krátcí, nicméně se snažíme tyto situace řešit co nejrychleji k maximální spokojenosti zákazníka.

Dobracena.cz

• zboží které je skladem , není skladem

bída

Reakce obchodu Dobracena.cz

recenze "bída" bohužel nám i zákazníkům moc neřekne. Rádi bychom znali přesněji naše klady a zápory, abychom věděli na čem zapracovat. Nicméně děkujeme za recenzi.