Velmi rychle dodání a komunikace

• Zakoupený batůžek má jinou barvu, než vyplývalo ze zobrazení. Není červený, je hnědočervený. Kdybych to věděla, batůžek bych si nekoupila.

• Rychlost vyřízení, rozsah kvalita nabídky od

• Neuvěřitelné jak rychle zboží dodají. Jeden den objednáte a druhý den máte boty doma. Boty jsou super

• Výběr zboží
    • Dobré ceny
    • Rychlost doručení
    • Žádné

Všechno v pořádku, za mně spokojenost.

rychlé dodání, žádná záporná zkušenost

Děkujeme za recenzi. Adél z DnesObouvam.cz

• rychlé dodání,dobré ceny
    • žádná

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení. Objednávky vytvořené do 13 h jsou vždy odeslány ještě tentýž den a dodány do 24 h. Je to tím, že máme veškeré zboží skladem. Doba dodání je tedy zkrácena na minimum. Budeme se těšit na vaši další objednávku. Adél z týmu DnesObouvam.cz

Rychle jednani

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den, naše expediční pracovnice Beny je jako blesk a můžete se na ni kdykoli obrátit prostřednictvím emailu i telefonu. Děkujeme za recenzi a těšíme se na příště. Adél z DnesObouvam.cz

• Rychlé dodání kvalitního zboží, doporučuji

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den Mili, vaše spokojenost nás moc těší. Každý týden vybíráme nové modely a postupně je zařazujeme do našeho eshopu. Než však dorazí až k vám, zákazníkům, jsou pečlivě kontrolovány a urazí dlouhou cestu, kterou jsme nově popsaly na našich stránkách. Pokud máte chuť se začíst, pak mrkněte na www.DnesObouvam.cz/O-nas/. Děkujeme za pěknou recenzi. Adél z DnesObouvam.cz

• Výběr zboži

Dobrý den Veroniko,
    děkujeme za vaši pochvalu. Pozitivní recenze nás vždy velmi potěší. Neustále náš sortiment rozšiřujeme a nyní jsme na čísle 2.600 modelů obuvi. Dalších 680 kousků najdete v kabelkách, batůžcích a rozšiřujeme také sortiment oblečení, kde si zákaznice momentálně oblíbily černé tepláky baggy a bílou džisku na knoflíky. Těšíme se na vaši další objednávku. Adél z DnesObouvam.cz

Výhoda obchodu bezproblémové vrácení zboží.

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den, díky JEDNODUCHÉMU VRÁCENÍ, službě, kterou lze za pár korun zakoupit v košíku, může kdokoli balíček odevzdat na jedné z cca 2000 poboček Zásilkovny po celé republice a již nic nebude doplácet. Stačí nahlásit kód, který od nás obdržíte v emailu. Mnoho zákaznic si tuto službu oblíbilo a nákupy jsou tak snadné a bezpečné. Děkujeme za recenzi k vaši jubilejní 30. objednávce. Snad šatičky skvěle padnou. Adél z DnesObouvam.cz

Jsem opravdu moc spokojená, vždy co si objednám mě sedí..

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Renáto, moc děkujeme! Patříte mezi věrné zákaznice, které se vždy podívají na velikostní tabulku a objednají si oblečení a obuv tak, aby jim opravdu sedla. Toho si moc vážíme. Je to ocenění naší práce, kterou denně vykonáváme při měření oblečení a obuvi. Těšíme se na další objednávku a vy se můžete těšit na malý dárek. Adél z DnesObouvam.cz

Velký výběr zboží

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den. Děkujeme za vaši recenzi. Nyní jsme pyšné na náš sortiment 2600 modelů obuvi, z toho 880 tenisek (jen v bílé barvě máme na výběr ze 190 modelů). Jarní sezóna zahájena :) a my se těšíme na další objednávky. Jsme tu pro vás. Adél a tým eshopu DnesObouvam.cz

Rychlá komunikace, s botami jsem byla vždy spokojená. Jsou velmi pohodlné.

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi. Vážíme si toho, že jste si udělala čas a tímto krokem nás podpořila. Adél a tým z eshopu DnesObouvam.cz

spokojenost,výborná cena,kvalitní zboží.

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Děkujeme moc! Toto je krásné ocenění naší práce. Pokud se o nás chcete dozvědět více, připravili jsme nově stránku, kde odhalujeme zákulisí naší práce: www.DnesObouvam.cz/o-nas/ S přáním úspěšného dne Adél z DnesObouvam.cz

Neskutečně rychlé dodání. Spokojenost.

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den Evo, jsme rádi, že jste do nás vložila svou důvěru při první objednávce na našem eshopu DnesObouvam.cz. Není pro nás překvapením, že jsme ji dle recenze nezklamali. Na rychlost dodání se u nás můžete spolehnout. Veškeré zboží máme skladem a ihned po přijetí objednávky obuv expedujeme. 2x denně balíčky předáváme přepravcům a pak už je to jen na nich. Většinou se jim podaří dodat zásilky hned na druhý den od převzetí. Doufáme, že pro vás budeme tou první volbou i příště. S přáním úspěšného dne Adél z DnesObouvam.cz

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání

Děkujeme za pozitivní recenzi! Adél z DnesObouvam.cz

• Vse super, jen jepotreba dobre zmerit velikost tenisek, bezne mam 39 ale tyto jsou mensi, tak 38.
    • Pekne tenisky, jdou ke vsemu

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Děkujeme za upřímnou recenzi. Pomůže nám další zákaznice upozornit na to, že pokud chtějí patřit mezi stejně SPOKOJENÉ jako jste vy, pak je nejlepší se při výběru velikosti řídit nejen svým obvyklým číslem, ale také tabulkou velikostí, kterou poctivě vytváříme ke KAŽDÉMU MODELU OBUVI. Dáváme si tu práci, že bereme každou botu do rukou a změříme její vnitřní délku, kterou pak zapíšeme do tabulky, jež je zobrazena u daného modelu na eshopu. To zajistí, že si všichni mohou být jistější, že jim obuv skvěle padne. Těšíme se na další objednávku, tým eshopu DnesObouvam.cz

Velký výběr, rychlé dodání a velké plus je platba na dobírku

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den Veroniko. Děkujeme za recenzi! Jsme poctivý český eshop ve kterém pracuje 5 usměvavých holek. Sebe i naši práci jsem poodkryly na stránce zde www.DnesObouvam.cz/o-nas/ . Určitě se u nás nemusíme bát platit kartou nebo převodem, ale pokud je vaši volbou dobírka, vůbec to není problém. Rády zašleme zboží jakkoli si budete přát. Můžete využít také vrácení do 14 dní bez udání důvodu (zboží musí být nenošené a nepoškozené). Nebo výměnu. Máme spoustu možností k vaší spokojenosti. Přejeme vám úspěšný den a těšíme se na další objednávku. Adél a tým eshopu DnesObouvam.cz

• bleskové doručení zásilky, nádherné boty

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Recenze potěšila jak naši expediční pracovnici Beny, která si na rychlosti i preciznosti dává extra záležet, ale také zbytek týmu, který se podílí na výběru modelů pro letošní jarní kolekci. Děkujeme za vaši projevenou důvěru při první objednávce a těšíme se na další. Mezitím si můžete něco pročíst o naši práci a o tom, co se děje s obuví, než dorazí až k vám domů. www.DnesObouvam.cz/o-nas/ Úspěšný den přeje Adél a tým eshopu DnesObouvam.cz