rychlost dodání - super

Děkujeme za super recenzi :) Adél z DnesObouvam.cz

• Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Děkujeme, že jste se opět vrátila na náš eshop pro nákup svých letních botiček. Dle sledování zásilky vidím, že vám byl balíček doručen do 48 hodin, proto mne trošku mrzí, že zde heureka uvádí 3 týdny, což je v konečném důsledku až úsměvné. Takto dlouhou dodací lhůtu jsme opravdu nikdy, nikdy neměli.
    Každopádně se budeme těšit, až se na nás opět obrátíte. Můžete prozkoumat i nás sortiment kabelek, batůžků či letních šatů od velikosti S až do XL. S přáním hezkého dne Adél z DnesObouvam.cz

• velmi rychlé doručení

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Děkujeme, že jste si udělala čas a přidala nám další krásné 100% doporučení. Adél z DnesObouvam.cz

Objednávka byla vyřízená okamžitě. Boty jsou krásné a sedí na noze jak ulité.

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den Heleno, děkujeme, že jste si udělala čas a předala svou zkušenost s našim eshopem dalším potenciálním zákaznicím. Vaše spokojenost nás moc těší a doufáme, že se na nás obrátíte i příště, až budete mít chuť šopovat :) Kromě stylových tenisek připravujeme velkou jarní kolekci balerín, espadrilek, kabelek a také šatů. S přáním úspěšného dne Adél z eshopu DnesObouvam.cz

• spolehlivý obchod

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den Gabi, jsme potěšeny, že jste k nám opět po roce zavítala. Po úspěšném nákupu kalhot přišla na řadu obuv :) Věříme, že vám dlouho poslouží a budete spokojena. S přáním úspěšného dne Adél z DnesObouvam.cz

Boty se mi líbí

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení a budeme dělat maximum, abychom si do příště zasloužily celých 100 %. Přejeme Vám úspěšný den. Adél a tým eshopu DnesObouvam.cz

Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

28 objednávek :) Tak se pozná opravdová módní nadšenkyně. Děkujeme, že jsme pro vás č.1 v nákupu obuvi. Již nyní se těšíme, až opět potkáme vaše jméno v další objednávce. Přejeme krásný sluníčkový den. Adél a holky z týmu eshopu DnesObouvam.cz

• Velmi vstřícné jednání
    • Platba za vrácené zboží byla ihned připsána na účet
    • Snaha okamžitě vyřešit jakýkoliv problém
    • Zboží odpovídá popisu i fotografiím

Nakupuji zde opakovaně a opět musím hodnotit velmi pozitivně :-) !! Moc děkuji.

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

To je krásná recenze. Udělala jste nám velkou radost! Především naší Nikči, která vytváří produktové fotografie. Má mnoho práce s tím, aby co nejlépe přiblížila celkový vzhled, styl i materiál všem zákaznicím. Pokud jste na nás měla dotaz, pak jste jistě komunikovala s Beny, která vždy ochotně řeší všechny otázky a požadavky zákaznic. Takže i jí patří vaše kladné hodnocení. Avšak celý tým se podílí na chodu eshopu a zaslouží si pochvalu. Pokud se o nás chcete dozvědět více, pak jsme nově naši práci poodhalily na této stránce: www.dnesobouvam.cz/o-nas/ Přejeme Vám úspěšný den a těšíme se na případnou další objednávku. Tým eshopu DnesObouvam.cz

• Vždy jsem spokojená

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši objednávku i recenzi. Našich věrných zákaznic si moc vážíme. V naši jarní kolekci právě naskladňujem spoustu nových tenisek, šatů i batůžků, které vám jistě padnou do oka, tak nás zase brzy navštivte na www.DnesObouvam.cz. Krásný den přeje Adél a tým eshopu

VELIKOST SEDÍ,RYCHLÉ DODÁNÍ

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den. Děkujeme za vaši recenzi. Velmi nás těší, že si obuv vybíráte na základě velikostních tabulek, které jsou uvedeny u každého modelu obuvi a dokážete si tak efektivně vybrat správnou velikost. Těšíme se na další objednávku. S přáním úspěšného dne Adél za eshop DnesObouvam.cz

• Jsem s botickama moc spokojená.

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

Dobrý den Aleno, vaše spokojenost nás moc těší. U plátěných tenisek máme aktuálně 44 modelů ve velikosti 41, takže můžete vybírat a nosit klidně každý den v měsíci jiné :) V jarní kolekci naskladňujeme také espadrilky, balerínky a mnoho šatů a batůžků. Budeme se těšit na příští vaši navštěvu na www.DnesObouvam.cz. Děkujeme a přejeme krásný den. Adél a tým eshopu DnesObouvam.cz

spokojenost

Děkujeme za Vaši recenzi. Adél z eshopu DnesObouvam.cz

velký vyběr,rozumné ceny,rychlost dodání

• Dobrá komunikace, rychlé vyřízení.

Velká spokojenost.

• Super komunikace
    • I když velikost neseděla, bez problémů šlo vyměnit
    • Vstřícnost
    • Nic mě nenapadá

Vše ok. Obchod mohu doporučit. Pěkné zboží.

Rychlost

• Milá a rychlá obsluha

Výhoda obchodu, bezproblémové vrácení zboží a dá se domluvit telefonicky. Boty jsem zrušila protože jsem si spletla velikost. Jinak jsou super.

Skvělé ceny a akce. Rychlá doprava. Vždy spokojenost a skvělý výběr moderních botů