• Velmi vstřícné jednání
    • Platba za vrácené zboží byla ihned připsána na účet
    • Snaha okamžitě vyřešit jakýkoliv problém
    • Zboží odpovídá popisu i fotografiím

Nakupuji zde opakovaně a opět musím hodnotit velmi pozitivně :-) !! Moc děkuji.

Reakce obchodu DnesObouvam.cz

To je krásná recenze. Udělala jste nám velkou radost! Především naší Nikči, která vytváří produktové fotografie. Má mnoho práce s tím, aby co nejlépe přiblížila celkový vzhled, styl i materiál všem zákaznicím. Pokud jste na nás měla dotaz, pak jste jistě komunikovala s Beny, která vždy ochotně řeší všechny otázky a požadavky zákaznic. Takže i jí patří vaše kladné hodnocení. Avšak celý tým se podílí na chodu eshopu a zaslouží si pochvalu. Pokud se o nás chcete dozvědět více, pak jsme nově naši práci poodhalily na této stránce: www.dnesobouvam.cz/o-nas/ Přejeme Vám úspěšný den a těšíme se na případnou další objednávku. Tým eshopu DnesObouvam.cz

• Dobré ceny, výběr, rychlé dodání
    • Žádný

• Super cena a kvalita

• Moje třetí objednávka a opět super. Rychlé dodání, skvělá cena, boty vypadají dobře a jsou pohodlné.

Spokojenost a určitě to není můj poslední nákup.

• levné zboží
    • o žádné nevím

• Skvělé boty za super cenu

• Nízké ceny
    • Za mě spokojenost

Byl to můj první nákup v tomto e-shopu a vše proběhlo perfektně a rychle, obchod se zákazníky v případě potřeby komunikuje na jedničku.

• ceny
    • širší výběr

• Dobré ceny
    • Rychlé doručení

Obchod doporučuji

• Obuv mi byla dodána rychle.Dobré ceny

Doporučuji tento e-shop.Vše vyřízeno rychle a v pořádku

• Rychle dodání zboží, příznivé ceny.

• Objednané zboží bylo kvalitní, pečlivě zabalené a brzy dodané. Jsem moc spokojená. Cena velice příznivá.