• přehledný eshop rychlé dodání , folie na skla zatím drží a odpovídá obrázku

• normálně fungující obchod.

Reakce obchodu dimex-tapety.cz

děkujeme za recenzi. Moc nás těší, že jste si vybrala právě náš eshop a že jste s fólií spokojená.

Vaši objednávku jsme přijali v sobotu odpoledne. Hned v pondělí jsme ji k Vám obratem expedovali. Pro dodání jste si vybrala Balíkovnu - tato služba je levnější, ale doručení na výdejní místo bohužel trvá o něco déle (cca 2-3 dny). Informaci o termínech dodání jednotlivých variant přepravy uvidíte u skladových položek přehledně přímo v nákupním košíku ještě před dokončením objednávky.

Příště můžete zkusit využít služby doručení přímo domů na adresu - doba dodání se tím zkrátí o 1-2 dny a zboží si tak budete moci užít dříve ;).

Těšíme se na další renovace Vašeho bydlení a jsme rádi, že můžeme být společně s Vámi jeho malou součástí!

S pozdravem,
    zákaznický servis DIMEX

• Pěkný výběr tapet, krásné vzory, někde trochu delší doručení

Tapety přišly v pořádku, navíc milý dárek navíc, pouze v jedné roli byla tapeta na 2x preložena, takže jsme měli obavu, aby se dostatečně natáhla. Naštěstí jsme měli ještě jednu roli

• Výběr

V e-shopu jsem našla přesně tu folii, kterou jsem potřebovala. Cena v pohodě a zboží přišlo rychle.

• Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Dimex- tapety doporučuji na 100%. Telefonní číslo obchodu aktivní, paní velmi příjemná, vždy odpověděla na dotazy, které jsem měla ke vzorkům tapet. Nechala jsem si zaslat pár vzorků, oproti jiným firmám vzorky přišly "větší" a do týdne jsem je měla ve schránce. Tapeta je pěkná a kvalitní. Lepidlo jsem dostala k objednávce zdarma.

• V pořádku jen nevím jestli jsem si nepsala o dárek

Reakce obchodu dimex-tapety.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Věříme, že samolepicí bordura do Vašeho interiéru skvěle zapadla!

O dárek v podobě 1 role tapety zdarma jste si dle našich záznamů nenapsala. Ale to nevadí, v košíku by se Vám automaticky sama objevila, pokud byste splnila podmínky pro její získání. Uvedená "promo akce" se vztahovala pouze na objednávky nad 1 500 Kč s DPH. Vaše objednávka zmíněné částky bohužel nedosáhla.

Pokud si do 31.1.2024 u nás objednáte jakékoli zboží, napište nám prosím do poznámky, že máte o dárek zájem a my Vám tuto novou objednávku sloučíme s předchozí :).

S pozdravem,
    zákaznický servis DIMEX

Drobná reklamace v počtu dodaných balení vyřešena rychle a ochotně

• velký výběr

Rychlé dodání a dobrá komunikace s obchodem.

• Velký výběr, skvělé ceny, rychlost doručení. Za mě 1*

• velký výběr
    • příznivé ceny
    • rychlost dodání

• Komunikace se zákazníkem
    • Trošku nepřehlédnost všech potřebných informací - u tapet.

Opravdu rychlé doručení, vše proběhlo bez problému.
    Nakoupila jsem již 2x, jednou fólii na okno a jednou tapetu na zedˇ. U tapety na zeď bylo pouze trošku nepřehledné, že si musíte vzhledem k velikosti tapety dokoupit lepidlo, objednávka obsahovala pouze informaci, že lepidlo dostanete k tapetě zdarma a člověka už nenapadne, že se jedná pouze o směs 100 g, kde se píše, že vystačí max na dva pásy tapety, měla jsem celkem 5 pásů (celkem cca 3,7 metrů na stěnu). Zjistila jsem to až při nachystání všech pásů tapety, že je lepidla určitě málo a trochu mi to zkomplikovalo práci, jelikož jsem musela rychle shánět nějaké jiné lepidlo...

• Výhody rychlého doručení

Jsem spokojená zákaznice které podruhé využila Vašich produktů ke své spokojenosti. Děkuji

Dodání tapet vpořádku

• Spokojenost

• Po objednání , rychlé dodání.