• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 týdny

Vše proběhlo bez problémů a v pořádku.

• Super výběr

Byl to první nákup.

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 3 týdny

Pozdější dodání zboží, o kterém obchod informoval až v samotném závěru avizované doby dodání.

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 1 měsícem

Rychlé vyřízení a dodání objednávky,kvalita tapet + bonusy,výborná komunikace,co víc si přát :-).Doporučuji a děkuji :-)).

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 1 měsícem

• Peníze vyinkasovali, lhůta uplynula, nic nedorazilo, komunikace 0, v pondělí posílám ostrou nótu

Reakce obchodu dimex-tapety.cz

mrzí nás, že na naše skleněné obrazy musíte čekat delší dobu, ale u samotného produktu je psáno, že doba dodání může trvat 4-10 pracovních dní, tuto informaci najdete i u samotné objednávky. Jedná se totiž o specifické výrobky a jejich výroba je složitější. Proto je také doba dodání delší.
    Zítra to bude 10. pracovní den od zadání Vaší objednávky, takže lhůta zatím neuplynula.
    Dnes budou Vaše obrazy na skle vyrobené a zabalené. Pokud jste zvolil dodání přes PPL, bude Vaše zásilka dnes předána a zítra doručena. Pokud jste si zvolil Zásilkovnu, doba dodání se může až o 2 dny protáhnout, než si Zásilkovny Váš balíček předají. Tuto skutečnost náš obchod bohužel nemůže ovlivnit a informujeme o možnosti prodloužení lhůty u Zásilkovny i v našich dodacích podmínek.

Podle našich záznamů v systému jsme Vám poslali 2 informační emaily o přijetí objednávky a o tom, že se objednávka vyřizuje. Dokud zboží není vyrobeno, nemáme bohužel pro Vás žádné nové informace, které bychom Vám mohli poslat, proto jste od nás žádný další email nedostal. Dalším emailem by byla informace o předání zboží přepravci. Tento email bychom Vám měli posílat dnes.

Věříme, že i přes delší dobu dodání, budete s našimi obrazy spokojen.

Váš eshop DIMEX

velký výběr

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

vše ok, rychlé, dobře zabaleno

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

Super. Rychlé dodání. Max. spokojenost.

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

• jsem velice spokojena, všem doporučuji
  • nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

• velmi rychlé vyřízení objednávky

Naprostá spokojenost.

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

• Velice rychle vyrizena objednavka.

• Velmi rychlé doručení

Široký výběr, rychlé dodání

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

Velmi vstřícná komunikace jejímž výsledkem bylo sehnání požadovaného zboží. Zboží mi zajistily u svého obchodního partnera ze Slovenska, zboží bylo odesláno do 5 dní.

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

• překvapilo mě rychlé vyřízení objednávky.

• Kvalitni material

• Obchod naprosto spolehlivý ve všech parametrech .Doporučují
  • nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 3 měsíci

• rychlost,ochota,kvalita,děkuji a přejí další úspěch