• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 týdny

• opravdu dodržená doba dodání
    • příjemné jednání při osobním odběru
    • trochu jsem bloudila při vyzvednutí zboží
  • nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 3 týdny

S obchoden jsem velice spokojená. Vstřícné jednání také rychlé, zboží jsem měla ihned doma a kvalitní. Pokud ještě budu potřebovat nakoupím zaručeně zde. M.Hlavsová

spokojenost

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 1 měsícem

• Obchod reagoval pružně, vždy jsem dostala vše co jsem potřebovala. Při stornu objednávky mi taktéž vyšli vstříc. Při dvojité objednávce na moji žádost zda by ji sjednotili, mně opravdu vyšli vstříc.

• Rychlý dodej zboží
    • Zboží je baevně krásné
    • žádná

• spolehlivost
  • nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 1 měsícem

E-shop určitě doporučuji, zafungoval velmi dobře. Některé položky nebyly v den objednání skladem, ale dodání proběhlo ve lhůtě avizované při objednání.

Jsem velmi spokojena.

• vše ok
  • nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 1 měsícem

• ochota možnosti i jené velikosti

spokojenost

• Skvělý výběr
    • Krásné tapety
    • žádná

Opravdu je z čeho vybírat, dobré ceny, naprostá spokojenost :)

• Kvalitní tapeta
    • Vypadala na obrázku trochu jinak, ale i tak je pěkná
  • nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

Líbí se mi komunikace se zákazníky, příjemné jednání,

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

• Pěkné tapety pro různé styly - i se dá vybrat- kliknout na styl. Já kupovala metrážové na zeď. Dobrá komunikace. Zasílají i vzorky - až 5 kusů - jelikož na každém PC se barvy jeví jinak než jre skutečnost, vyzdvihuji tuto přednost na 1. místo
    • Výborná komunikace a ochota - alespoň se mnou
    • Zasílají i vzorky - až 5 kusů - jelikož na každém PC se barvy jeví jinak než je skutečnost, vyzdvihuji tuto přednost na 1. místo
    • Doprava při obj. nad 1500 Kč zdarma a ještě vám přibalí lepidlo při koupi alespoň 2 rolí tapet

Rozhodně doporučuji - viz přednosti!

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

Tovar dorazil v priebehu niekolkych dni v perfektnom stave s kompletne vyplnenou fakturou.
    Vyhodou je moznost zaplatit tovar na dobierku. Vrelo odporucam.

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

• Zásilka dorazila se zpožděním několika dnů.
    • Samolepící tapeta (folie) mne zcela zklamala. Nejenže nelepila na podklad, ale nelepila ani k sobě. Když se slepí k sobě Izolepa nelze ji téměř odtrhnout.

Výběr vzorů velmi dobrý.
    Kvalita naprosto nevyhovující !!!

Reakce obchodu dimex-tapety.cz

mrzí nás Váše problémy s fólií. Je možné, že se jednalo o fólii, kterou jsme měli delší dobu na skladě nebo vznikla chyba již při její výrobě. V tom případě ale máte možnost se na nás s tímto problémem obrátit, protože by se jednalo o reklamaci materiálu. Pokud byste nám problém popsal a zaslal nám fotky s nelepící fólií, zdarma bychom Vám poslali novou fólii.
    Kontrolovala jsem stav dodání Vaší objednávky. Zboží jste si objednal 22.4. v 10:59, poště jsme ho předali následující den (pošta k nám totiž přijíždí v 11.hodin, takže dřívější předání nebylo možné) a pošta Vám ho doručovala (neúspěšně) také následující den. Nelze tedy o žádném zpožděném doručení mluvit, vše proběhlo nejrychleji, jak mohlo.

Omlouváme se za komplikace s fólií a v případě potřeby se na nás neváhejte obrátit.

• Rychle dodání

jsem velice spokojená

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 2 měsíci

Velmi dobrá komunikace a vstřícnost

• nakoupil v obchodě dimex-tapety.cz před 3 měsíci

• Skvele přehledné webovky,rychlý nákup,dodací lhůta velmi rychlá.Skvely výrobek.Zakoupila jsem levné bordury a i pres nízkou cenou velká spokojenost.Skvele drží,velmi dobre a pohodlně se lepily