Zboží nedoručené, telefon neberou, na email nereagují!!!!
    Pozor!!!!!!!

Velmi pěkný přístup. Bez problémů mi poslali vzorek.

Přes malinké zpoždění dorazilo zboží v pořádku. O proti nabízenému fotu desky trochu bledši,ale i to je pěkné.

Dobrá komunikace,rychlé dodání.

• velmi vstřícné jednání

Vše v pořádku

Velmi oceňuji zaslání vzorku tapety zdarma. Z obrázků a fotografií nelze přesný odstín a strukturu tapety určit. Zvlášť u dekorů dřevin, kdy různí obchodníci mají různé názvy dekorů. V mém případě jsem potřeboval dekor dub sonoma, jinde se uvádí bardolino a v tomto obchodě je pod názvem palisandr světle hnědý. Zaslaný vzorek o rozměrech 5x10cm rozhodl a potvrdil, že jde o totožný dekor. Vzorek přišel poštou v obálce do 2 dnů zcela zdarma, tedy i bez účtování nákladů na poštovné, které obchodník jistě má. Pro mne bezkonkurenční kombinace cena, jistota správného výběru, komunikace, rychlost dodání. Já osobně tapety a fólie nakupuji pouze u Dimexu :-)

Rychlost dodání, super

• rychlost expedice
    • široký výběr
    • profesionální přístup
    • vzorkovna

• S ničím nebyl problem

Spokojenost

• rychlé vyřízení

přehledný e- shop, rychlé vyřízení

• jsou fakt dobří
    • není žádná nevýhoda

jsem opravdu spokojená

• Katastrofa čekala jsem 10dni na roli tapety, která nakonec přišla v jiném odstínu

Reakce obchodu dimex-tapety.cz

Dobrý den paní Musílková,

Vaše nespokojenost s průběhem vyřízení Vaší objednávky nás upřímně mrzí.

Co se týče avizovaného termínu dodání, ten byl naopak úspěšně dodržen i přesto, že se tam "vloudil" i 1 den státního svátku.

Důkladně jsme Vaši stížnost prověřili a nabídli Vám bezplatné vrácení zboží na naše náklady. Dali jsme Vám za pravdu, že v některých případech nelze bohužel odstín tapety objektivně posoudit na dálku ani po zaslání fotografie.

Chtěli jsme mít jistotu, že vše společně v co nejkratším čase vyřešíme a případně Vám zašleme novou roli tapety k Vaší plné spokojenosti ;).

Na vrácení zboží jsme čekali cca 2 týdny, avšak neúspěšně. Po telefonickém kontaktu nás mile potěšilo, že jste se rozhodla si tapetu nechat a odstín jste shledala jako akceptovatelný.

Věříme, že budete s tapetou v imitaci kamene spokojena a těšíme se na další společné projekty!

S pozdravem,
    zákaznický servis DIMEX

Rychlost dodání

Vzor tapety byl jenom v tomto obchodě.

• Ochotně mi byly zaslány vzorky vybraných tapet.Je to perfektní a usnadnilo mi to výběr.
    • žádná

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Žádné

• vše naprosto v pořádku od objednávky po dodání