• Rychlá odezva na objednávku

• Nemám

• Mají uvedeno skladem a pak se nikdo přes týden neozve. Po dotazu, kde jsou tapety mi bylo sděleno, že dodací lhůta je 5-8 pracovních dní. Což už uběhlo a tapety stále nikde.

Dobrý den paní Supková,

děkujeme Vám za upozornění na tuto tématiku.

Jak jsme Vás informovali emailem, velmi nás mrzí, že jste nespokojena s dodací lhůtou Vámi objednané tapety :(.

Po důkladném prověření Vaší stížnosti jsme prozatím žádné pochybení z naší strany bohužel nenašli. Vše zatím nasvědčuje tomu, že jste tuto informaci v nákupním košíku a následně i v potvrzujícím emailu zřejmě jen přehlédla.

Na všech místech uvádíme u Vámi konkrétně objednané tapety zcela totožné údaje: 3-8 pracovních dní. Obdobná informace Vám byla zobrazena v nákupní košíku, následně i v potvrzení objednávky emailem, který Vám byl doručen (28.01.2024, čas 9:09:51) a do třetice i v emailu potvrzujícím skutečnost, že na vyřízení Vaší objednávky již intenzivně pracujeme (29.01.2024, čas 6:40:42).

Ještě pro jistotu prověříme i detailní popisy karet, jestli nám ta informace neunikla jinde. Tím, že jste při vzájemné komunikaci s námi neuvedla, kde přesně jste tuto informaci zahlédla, je pro nás o to složitější případnou chybu odhalit.

V každém případě jsme moc rádi, že se nám podařilo vyhovět Vašemu přání a objednávku úspěšně stornovat i přesto, že již byla u výrobce objednána. V drtivé většině případů již zrušení objednávky možné není.

I když jste tapetu nakonec neobdržela, věříme, že na nás do budoucna nezanevřete.

Přejeme Vám šťastnou ruku při zútulňování Vašeho interiéru!

zajímavý sortiment

Rychlost dodání zboží.

• Dobré ceny
    • Kvalitní potisk

• Na výběr z velkého množství a typů tapet
    • Mnoho vzorků na místě, které si lze vzít i sebou
    • Velké množství tapet skladem a tudíž rychlé vyřízení objednávky

Ochotný a milý personál, který poradí, rádi vám dají vzorek sebou pokud nejste rozhodnuti pro konkrétní tapetu.

• Rychlost dodání vše podle objednávky

rychlé vyřízení a dodání objednávky

• komunikace

• Velmi spokojená s tímto obchodem. Ve středu jsem objednala tapetu a v pátek mně byla doručena. Zboží odpovídalo mým představám. Vřele doporučuji všem, kteří žádají kvalitu a rychlé vyřízení objednávky. Přeji obchodu ať mají spoustu spokojených zákazníků,jako jsem byla já. Děkuji
    • Rychlé vyřízení objednávky

• přehledný eshop rychlé dodání , folie na skla zatím drží a odpovídá obrázku

• normálně fungující obchod.

Reakce obchodu dimex-tapety.cz

děkujeme za recenzi. Moc nás těší, že jste si vybrala právě náš eshop a že jste s fólií spokojená.

Vaši objednávku jsme přijali v sobotu odpoledne. Hned v pondělí jsme ji k Vám obratem expedovali. Pro dodání jste si vybrala Balíkovnu - tato služba je levnější, ale doručení na výdejní místo bohužel trvá o něco déle (cca 2-3 dny). Informaci o termínech dodání jednotlivých variant přepravy uvidíte u skladových položek přehledně přímo v nákupním košíku ještě před dokončením objednávky.

Příště můžete zkusit využít služby doručení přímo domů na adresu - doba dodání se tím zkrátí o 1-2 dny a zboží si tak budete moci užít dříve ;).

Těšíme se na další renovace Vašeho bydlení a jsme rádi, že můžeme být společně s Vámi jeho malou součástí!

zákaznický servis DIMEX

• Pěkný výběr tapet, krásné vzory, někde trochu delší doručení

Tapety přišly v pořádku, navíc milý dárek navíc, pouze v jedné roli byla tapeta na 2x preložena, takže jsme měli obavu, aby se dostatečně natáhla. Naštěstí jsme měli ještě jednu roli

• Výběr

V e-shopu jsem našla přesně tu folii, kterou jsem potřebovala. Cena v pohodě a zboží přišlo rychle.

• Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Dimex- tapety doporučuji na 100%. Telefonní číslo obchodu aktivní, paní velmi příjemná, vždy odpověděla na dotazy, které jsem měla ke vzorkům tapet. Nechala jsem si zaslat pár vzorků, oproti jiným firmám vzorky přišly "větší" a do týdne jsem je měla ve schránce. Tapeta je pěkná a kvalitní. Lepidlo jsem dostala k objednávce zdarma.

• V pořádku jen nevím jestli jsem si nepsala o dárek

Reakce obchodu dimex-tapety.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Věříme, že samolepicí bordura do Vašeho interiéru skvěle zapadla!

O dárek v podobě 1 role tapety zdarma jste si dle našich záznamů nenapsala. Ale to nevadí, v košíku by se Vám automaticky sama objevila, pokud byste splnila podmínky pro její získání. Uvedená "promo akce" se vztahovala pouze na objednávky nad 1 500 Kč s DPH. Vaše objednávka zmíněné částky bohužel nedosáhla.

Pokud si do 31.1.2024 u nás objednáte jakékoli zboží, napište nám prosím do poznámky, že máte o dárek zájem a my Vám tuto novou objednávku sloučíme s předchozí :).

zákaznický servis DIMEX

Drobná reklamace v počtu dodaných balení vyřešena rychle a ochotně