• Vše funguje a dodání bylo okamžité
    • Rychlá komunikace

• Nenabzí.
    • Po potvrzení objednávky a oznámení, že zásilka byla předána dopravci jsem po týdnu urgoval nedodání zboží. Obchod zjistil, že dopravci nic nepředal a že je chyba na jejich straně. Kladem byla omluva.

Tomuto obchodu nefunguje logistika, má nedostatky v evidenci zboží na skladě a nemá systém a vazbu na zpětnou kontrolu. Při objednání zboží není jisté, že Vám bude skutečně odesláno a obchod sám tuto skutečnost nezjistí, pokud nedostane informaci od zákazníka. Nedoporučuji.

Reakce obchodu DIGIPROFI.CZ

Vážený zákazníku, omlouváme se Vám ještě jednou za toto nedopatření v expedici, jednalo se pouze o vyjímečnou situaci jak Vám bylo vysvětleno v telefonu, kolega skladník opravdu v systému omylem odškrtl objednávku jako expedovanou, ale zboží dopravci nepředal protože se v daný moment vyprodala a v náporu objednávek už neinformoval naše zákaznické oddělení. Mohu Vás ujistit, že se jedná pouze o vyjímečnou chybu jedince. Naše logistické odd. funguje také podle recenzí na velmi dobré úrovni.
    Jako omluvu jsme Vám do objednávky přidaly praktický dárek do domácnosti, snad Vás trochu potěší :)

Děkujeme ještě jednou za pochopení.
    DIGIPROFI.cz

doporučuji, byla jsem spokojená s komunikací tohoto obchodu, jen mi vadilo, že jsem si přála večerní doručení, které mi řidič odmítl splnit!

• rychlost,cena

• Mohl by se k tomtuto stroji dodávat i papír na promazávání stoje.

Jinak jsem zatím s produktem spokojený. Jenom bych měl jaksi malou poznámku, no nádobka na skartovaný papír by mohla být jaksi pevnější.

• přehled a klid domova
    • nedostatek nabízeného sortimentu skladem

využívat

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dobrá orientace v nabízeném zboží
    • K nákupu jsem se rozhodla kvůli ceně a relativně nejkratší lhůtě dodání oproti jiným obchodům (zboží se muselo objednat u dodavatele)

Doporučuji.
    Zboží dorazilo do druhého dne po oznámení,že je od dodavatele naskladněno.

• RYCHLÉ JEDNÁNÍ

ROZHODNĚ DOPORUČUJI

• velmi dobrá cena
    • nevím

překvapila mně cana,jestli budu něco shánět určitě se na vás obrátím.

Jsem velmi spokojená - rychlé vyřízení objednávky je výhodou.

• Rychlé dodání.

• vše ok

• -
    • Zboží bylo příliš drahé - jedno CD-R Music mě vyšlo včetně poštovného na 49,80 Kč. Za 5 ks CD jsem zaplatil 241 Kč. Příště budu hledat lacinějšího dodavatele.

• Přijatelné ceny.

Dobré ceny
    Rychlé doručení zboží
    Doporučuji ostatním kupujícím

• Přestože jsem v objednávce uvedla platbu převodem na účet, zboží mi bylo zasláno na dobírku. Po tel. reklamaci mi byla celá částka vrácena na účet bez problémů.

• Zboží na skladě jsem v jiných i-obchodech nenalezl.
    • Nepoznal jsem žádné.

Spokojen

• Objednávala jsem si věc, u které bylo několik kusů skladem, ještě jsem se raději telefonicky informovala a bylo mi sděleno, že je to skladem. O pár dní později, mě došel email, že objednané zboží není. Jediné plus bylo, že peníze byly vráceny do tří dnů. Ale raději bych si už neobjednala.

Reakce obchodu DIGIPROFI.CZ

Dobrý den, je nám velice líto, že bylo vaše zboží doprodáno, ale tuto informaci jsme Vám zaslali hned druhý den 12.12. a nabízeli jsme Vám vhodnou náhradu, bohužel skladové zásoby se před Vánoci mění velice rychle.

Děkujeme za pochopení
    DIGIPROFI.cz

• cena, výborná komunikace, rychlá dodávka, kvalitní zboží (zatím :)
    • trochu jsem "tápal" při objednávce - ale to může být subjektivní, nenakupuji často na internetu

vřele doporučuji

• I když došlo k nedopatření při dopravě, obchod i jeho zvolený dopravce inTime byli k dispozici a okamžitě reagovali, takže vše dopadlo výborně.
    • Chybná informace, že se výdejna v Praze 9 nachází vedle Makra, při tom se nachází vedle Kasy.
    • E-mailem jsem byla informována o expedici a možnosti vyzvednutí zboží na výdejně na Praze 9, ale zde mi bylo sděleno, že zboží k nim nedorazilo.

Zmatečné informace o umístění výdejny na Praze 9, nedokonalá informace mezi zprávou pro klienta a expedicí.

Reakce obchodu DIGIPROFI.CZ

Vážený zákazníku, je nám líto, že pro vás bylo popsání kde se výdejna nachází zmatečné. Jako záchytný bod uvádíme pro zákazníky Makro z toho důvodu, že je na Černém Mostě mnhoho let a většina zákazníku se hned zorientuje.

Dne 26.11. jsme Vám zaslali e-mailem informaci, že objednávka byla expedována na výdejnu a že obdržíte sms zprávu jakmile bude zboží pro vás připraveno na výdejně, bohužel jste se na výdejnu vydala ještě před doručením této sms zprávy. Objednávka je již na výdejně připravena a sms zprávu by jste již měla mít na mobilu.

eOD.cz