• rychlost, spolehlivost
    • nevím o žádných

Není nic snazšího, produkty jsou výborné a hlavně zdravé, dobře se prodávají, výborně chutnají.

• Doporučuji pouze lepší vizualizaci foto baterií podle kapacity. Jinak spokojenost, díky

• Přehlednost
    • Dobré ceny

• Rychlost dodani objednaneho zbozi.

Celkově jsem spokojený

• Velký sortiment, slušné jednání
    • Ne vše je skladem a k dodání v rozumném horizontu

Jistě doporučuji

• Naprosto žádné.
    • Díky jednání zaměstnanců jsem objednávku zrušila a nakoupila jinde bez problemu

Nenechat se nalákat relativně nízkou cenou. Za ty následující potíže to nestojí.

Vážený zákazníku,
    omlouvám se, ale bohužel netušíme kde nastal problém. Objednávku na chladničku jste vytvořila 24.6. a dne 26.6. jsme jí už chtěli doručovat. V den dodání kdy jsme měli již chladničku naloženou na přepravním autě jste nám volala, že si v daný den nemůžete převzít, takže dopravce vezl zboží zase zpět. Na základě této informace jsme vám stornovali dodávku a informali jsme vás, že vás bude kontaktovat přeprapravce a domluví s vámi nový termín. Dle ověření od přepravce jste termín odmítla a následně jste požadovala storno objednávky. Veškeré tyto informace jsme vám vždy po ukončení hovoru zaslali také do emailu.

DIGIPROFI.CZ

• V jiném jsem požadované zboží nenašel
    • Rychlost dodání zboží
    • Vysoká cena požadovaného zboží

Obchod doporučuji i přes uvedenou výhradu k ceně

• přijatelná cena,kvalita zboží,
    • žádné jsem neshledal

vstřícnost k zákazníkům,rychlost vyřízení i doručení,celková spokojenost s obchodem

• pracuje rychle, seriozně, spolehlivě
    • na žádné jsem doposud nepřišel

doporučuji!!!

• NEJNIŽŠÍ CENA

Produkt jsem si vybral už dříve, jen jsem čekal na lepší cenu. A tu nejlepší jsem dostal tady.

• Rychlé dodání objednaného zboží

• Jen 2.telefony pro komunikaci

Chvalitebne

• nejlevnější produkt
    • nemá

Doporučuji- zboží kvalitní, zaměstnanci na telefonu ochotní, rychle vyřízeno.

• přehlednost stránek,rychlost objednání a doručení.přehled stavu objednávky na základě emailu.
    • zatím žádné neobjeveny

vřele doporučuji

• Za čtrnáct dnů jsem neobdržela zboží
    • ani zprávu na vysvětlenou.

Reakce obchodu DIGIPROFI.CZ

Vážený zákazníku, k vaší objednávce jsme vám zaslali informační e-mail ohledně expedice, prosím o případnou kontrolu zda jste jej neobdrželi do Spamu. Aktuálně ověřujeme kde se objednávka zdržela a budeme vás obratem telefonicky informovat ohledně dodání.

Děkuji za pochopení
    DIGIPROFI.cz

• pohodlí nákupu z domova

doporučuji ostatním

Nedoporucuji kupovat zbozi od OK ZAHRADY - zaslano v dezolatnim stavu vse v 2 Jakosti coz od zbozi za 30tis neocekavam a ani nebylo uvedeno ze je to druha jakost. Vse znicene a pry dobra vule ze mi vrati penize. Bohuzel si myslim ze digiprofi by se mela od OK zahrady distancovat.

Reakce obchodu DIGIPROFI.CZ

Vážený zákazníků, velice se omlouváme ještě jednou za dodání špatného kusu nábytku. V této sezóně jsme prodali stovky zahradních sestav a ještě se nám nestalo, že by byl nábytek poškozen. Jednalo se o paletovou přepravu, kterou jsme neměli možnost důkladně překontrolovat. Platbu jsme vám do cca 4 dnů vrátili zpět a zaslali jsme vám dárek. Nafocení nábytku bylo nutné kvůli přepravě a reklamačním podmínkám. Určitě nebylo naším záměrem, abychom doručili poškozené zboží. Ještě jednou prosím přijměte naší omluvu za toto nedopatření.

Děkuji za pochopení.
    DIGIPROFI.cz

• nižší cena
    • akce bez poštovného
    • jelikož obchod je zprostředkovatelem nákupu je zmatená komunikace po emailu
    • po telefonu vše vyjasněno

vstřícná komunikace
    rychlé řešení případného problému