• doprava a platba byla zdarma

E-komunikace byla okamžitá, odpověď přišla hned po vznesení dotazu, odpověď vyčerpávající.

• Obchod je pružný.
    • 1.cena
    • 2.rychlé vyřízení objednávky

Tento obchod bych doporučila.

Objednal jsem originál Lenovo, dodána náhrada a uváděno jako kompatibilní. Prodejce se rozhodl, že když nemá skladem originál, tak mi zašle náhradu za stejnou cenu jako originál a já budu spokojen. Opak je pravdou.Pokud chtěl prodejce kompatibilní náhradu zaslat, měl mě kontaktovat o souhlas, upravit skutečnou cenu, která musí být podstatně nižší proti originálu.

Vážený zákazníku,

zasílám odkaz na produkt, který jste si objednal: http://digiprofi.cz/baterie-do-notebooku/lenovo/ac-adapter-lenovo-pc-m58-usff-19.5v-7.7a-150w zde je jasně uvedeno, že se jedná o kompatibilní zařízení, které nahrazuje originál Part Number 54Y8838. Dále uvádíme také v technických informacích, že výrobce je Mobile-Energy nejedná se tedy o Lenovo originál. Nikde neuvádíme a nikdy jsme neuváděli, že nabízíme originál LENOVO.

Je nám tedy líto, že hodnotíte náš obchod takto i přesto že jste si jen nepřečtl popis zboží správně!

Hezký den
    DIGIPROFI.cz
    Suchánková Lenka

• Možnost zaparkovat poblíž při osobním odběru

• -zboží, které jinde nemají
    • -dobrá komunikace
    • -dlouhá dodací doba
    • -jako první nabídka emailem po objednávce mi přišla nabídka vibrátorů :-(

Nemůžu tak úplně napsat, že bych byla nespokojená, ale mám trochu výhrady k dlouhé dodací době.

• Různé zboží na jednom místě
    • Špatná komunikace:zákazník-paní která vyřizuje objednávky-sklad

Zmatek,sliby,neochota.

Vážený zákazníku,
    vytvořil jste si u nás dvě objednávky 1951673 a 1951667 následně jste psal, že si přejete objednávky sloučit do jedné a tuto informaci jsme také předali do expedice, aby Vám poslali balíčky v jedné zásilce, bohužel v expedici došlo k tomu, že se jedna objednávka již expedovala a ta měla být stopnutá ne depu v Hradci, tuto informaci nám v expedici potvrdili, ale bohužel se tak nestalo a balíčky se odeslali samostatně. Jednu zásilku jste si tedy už převzal a druhá zásilka s kávovarem je nyní na poště připravená k vyzvednutí. Zásilku si tedy můžete vyzvednout a poštovné Vám následně proplatíme, aby jste ho uhradil pouze jednou jak jste si původně přál.

Ještě jednou se Vám omlouváme za toto nedopatření.

Suchánková Lenka
    digiprofi.cz

• Nespolehlivost

Nesolidnost, nespolehlivost bez jakéhokoli vysvětlení!

Reakce obchodu DIGIPROFI.CZ

Vážený zákazníku, můžete nás prosím blíže informovat proč hodnotíte obchod takto? Dle prověření jste si objednal zboží, které není skladem a my jsme Vám hned po objednání 27.9. psali, že zboží bude doskladněno do 14 dnů.

Děkujeme za informaci
    [email protected]

• že vás udržuje v naději, že zboží obdržíte
    • hodnotím, aniž bych obdržel zboží

raději jinam

Reakce obchodu DIGIPROFI.CZ

Vážený zákazníku, po objednání jsme Vám zaslali e-mail, že Vámi objednaná baterie je nově zařazena v sortimentu a je to naprostá novinka, proto se dodání od dodavatele prodlouží na konec září a nabídli jsme Vám náhradu, která přijde okolo 2.9. a vy jste se zasláním náhrady souhlasil. Ve středu 2.9. jsme Vám zaslali e-mail, že objednávku budeme expedovat do pátku 4.9. a v tento den objednávka také odcházela, ale nedopatřením se stalo, že kolegyně zapomněla v pátek u Vaší objednávky potvrdit stav na expedováno, tím by jste dostal automatický e-mail, že je objednávka od nás odeslána a na cestě k Vám.

Ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.
    DIGIPROFI.cz

• -rychlé dodání
    • -doručení do ruky

S objednaným zbožím a rychlým dodáním jsem velice spokojena. Doporučuji dalším zákazníkům.

• nemusím do obchodu osobně
    • nic mě zatím nenapadá

vše bylo rychle a v pořádku vyřešeno

Důvodem nákupu byla příznivá cena za náhradní baterii do fotoaparátu i reference obchodu. Bohužel, objednané zboží i přes oznámení o připravenosti k osobnímu vyzvednutí v Praze připravené nebylo. Abych nemusel znovu absolvovat cestu do výdejního místa, zboží jsem na doporučení zaplatil s tím, že mi bude doručeno poštou, avšak dosud nedošlo.Někdy se chybička může vloudit a tak jen doufám, že zásilka v nejbližších dnech dojde.

Reakce obchodu DIGIPROFI.CZ

Vážený zákazníku, velice se omlouváme za toto nedopatření, samozřejmě hned v pondělí ověříme podle čísla zásilky kde se zásilky zasekla. Jako kompenzaci a omluvu od nás prosím přijměte 10% slevu. Ještě jednou se omlouváme a hned v pondělí Vás budeme informovat o dodání.

Děkujeme DIGIPROFI.cz

Zboží (balík cca 5kg, 60x60x30cm) dorazilo na poštu jako doporučený dopis!!!, kam jsem pro něj musel jít, přestože jsem zaplatil 128,- Kč za Balík do ruky. Na moji telefonickou žádost o vysvětlení mi slečna přislíbila zpětné zavolání, ale do dnešního dne nic. Nevím zda šlo o omyl nebo je to způsob přivýdělku - možné je oboje. Jinak vcelku spokojenost.

Reakce obchodu DIGIPROFI.CZ

Vážený zákazníku, velice se olmouváme za toto nedopatření, kdy byl opravdu balík odeslán jako balík na poštu místo balíku do ruky. Jednalo se opravdu pouze o nedopatření, které nebylo úmyslné. Ještě jednou se Vám velice omlouváme a jako omlouvu Vám vrátíme celé dopravné. Zašlete nám prosím na [email protected] číslo účtu a necháme Vám dopravné vrátit zpět.

Děkujeme

digiprofi.cz

OK.

• Přehlednost a dobré ceny
    • Neshledal jsem žádné

Vřele doporučuji!

• není drahý a zboží přišlo rychle

solidní, doporučuji

• nabízené zboží není na skladě

nic moc

Vážený zákazníku,
    ihned po objednání dne 5.6. jsme Vám zaslali e-mail, že jste objednala zboží, které není skladem (tuto dotstupnost jsme uváděli také přímo u produktu). Omlouváme se, ale bohužel není možné stejně jako u ostatních e-shopů držet všechny položky na skladu a některé se musí objednávat u dodavatelů. Z tohoto důvodu vždy uvádíme aktuální dostupnost přímo u produktu, aby ji zákazník viděl ještě před tím než zboží objedná.

Děkujeme za pochopení
    eOD.cz

Doporucuji,rychla reakce

• Obchod byl rychlý
    • Žádné

Vřele doporučuji protože v tomto obchodě pracují lidé kteří rozumí práci kterou dělají.

• výdejní doba

• Pohpdlí domova a rachlost dodání až domů.
    • xxx

Vřele doporučuji.