široký výběr, dobrá komunikace

• rychlost doručení
    • poslali jiný rozměr rámečku než jsem si objednal aniž by mi to mailem dali vědět

Poslali jiný rozměr rámečku než jsem si objednal aniž by mi to mailem dali vědět. Rámeček jsem nakonec sehnal jinde. Vracet zboží ale nebudu protože se mi hodí na jinou fotku.

Vážený pane Pavlíku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že Vám bylo doručeno jiné zboží, než jste si objednal. V případě zájmu je možné vyplnit reklamační formulář : https://www.designovynabytek.cz/clanky-2/reklamace-a-vraceni/?retino-widget-root-url=/cs/portal/iframe/3138df18-f1b7-4ab4-9fc4-1b4023052e95/. Kolega z reklamačního oddělení s Vámi reklamaci vyřeší.

• Skvělý výběr
    • Dlouhá doba doručení
    • Zboží skladem u dodavatele s dobou doručení do 14dni stále nedorazilo

Vážená paní Příhodová,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za prodlevu v dodání zboží. Dne 3.6.jsme Vám zaslali informační e-mail, že objednávka bude připravena za 3 - 4 týdny. V tuto chvíli máme skladem vše kromě stropního svítidla. V případě zájmu je možné odeslání skladových položek. Pokud máte zájem o dřívější zaslání skladových položek, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku: +420 373 700 901.

• Bezproblémové dodáníj

• Pěkný nábytek

Bohužel dodání je pomalé,zboží je naskladněné a už je to skoro týden a nebylo stále předáno prepravci, a to psali,že ho předají během 1 až 3 dnů.

Vážený pane Strnade,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za prodlení, vzhledem k velkému množství objednávek. Vaše objednávka je již zabalena a dnes bude předaná přepravci.

Přeji hezký den, Klára

• nabytek nedorazil ani po 60 dnech, byt doba doručení na stránce byla myslím Max 4 týdny

obchod ma krasne veci, nicméně cekat na objednávku vice jak několik měsíců mi třeba u zahradniho nábytku přijde hrozne. objednáno začátkem května, v červenci stale nemam a podle mne budu mít nejdříve v září.....takze zahradní nábytek na podzim a zimu? smutné

Vážená paní Burešová,

děkujeme Vám za Vaši recenzi a omlouváme se za prodlení objednávky. Kolegyně Vám 4.7. zaslala e-mail s informací, že zboží bude naskladněno až ve 37. týdnu, tedy v první polovině září. Bohužel u dodavatele došlo k prodloužení původně avizovaného termínu.

Přeji hezký den, Klára

• Celkem mě pobavilo, že dříve než objednané zboží, dorazil dotazník spokojenosti.

• rychlý a dobrý zákaznický servis
    • již 2. reklamace na stejný produkt

Reklamovala jsem stůl, který měl špatně předchystané díry a nešel složit. Po měsíci mi přišel nový, bohužel naprosto totožný.
    Velmi mě to rozčílilo, je to vždy tak pracný ty práce kolem toho a nikam nevedly.
    Ze zákaznického servisu ale přišla vstřícná reakce a ujištění o stažení výrobku, beru to tedy jako hrubé pochybení výrobce a ne obchodníka.

• Neschopnost obchodu dodat objednané zboží které bylo inzerováno že je skladem
    • po dnešní telefonické urgenci tj. 8 den po objednání jsem byl informován že zboží se dnes balí
    • slibovaný termín dodání nebyl dodržen

Během týdne 5 emailů ale o stavu objednávky žádný, pouze marketingová propagace!!!
    Podotýkám, že zboží bylo inzerováno že je skladem, a proto jsem upřednostnil tento obchod oproti jiným

Reakce obchodu www.designovynabytek.cz

velice se omlouváme za komplikace, vidím že zásilka je již v přepravě a bude zítra doručena, interně to prověříme a ještě jednou se omlouváme za komplikace.
    Přeji hezký den
    Petr

• Výborná zákaznická podpora
    • Problémové vrátenie tovaru -> nutnosť vlastných paliet a vlastnej dopravy

Náročnejšie vrátenie tovaru. Musíte si zabezpečiť dopravu sami. Je komplikované sa dohodnúť s prapravcami na vrátení bez nadrozmernej palety, ktorú obchod nedokáže zabezpečiť.

Podpora je ale perfektná a nakoniec mi dokonca preplatili prepravu.

Obchod predáva pohovku (micadoni dunas), ktorá je zle navrhnutá. Pri sedení cítiť konštrukciu, alebo sa na niektorých miestach do nej prepadávate.

Reakce obchodu www.designovynabytek.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, pohovka byla dnes doručena, prověříme vaši stížnost a do 3 dnů zajistíme vrácení Vaší částky na účet.
    Přeji hezký den.
    Petr

-obchod za to asi nemůže, ale zboží přišlo bez montážního návodu, dlouhá doba dodání 9

krásné zboží, doručeno v pořádku

velký výběr,rychlé dodání

• jelikož zboží nemám, nemůžu hodnotit

Reakce obchodu www.designovynabytek.cz

u produktu je uvedené datum naskladnění 30 dní.
    Dne 14.6.2024 jsme Vás informovali o termínu 2-3 týdny.
    Jakmile bude zboží naskladněné na náš sklad, budeme Vás informovat ještě na Váš email.
    Děkujeme za pochopení a přeji hezký den.
    Denisa

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• bezproblémové doručení
    • nemají moc věcí skladem, takže je nutno počítat s delší dodací lhůtou, ale uvedené lhůty dodržují

Bohužel objednaný stolek přišel z výroby poškozený, tak jsme zvědav, jak se popasují s reklamací. Reklamace přes Retino je jednoduchá, ale uvidíme, jak dopadne.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

krásné zboží

úžasný výběr,perfektní přístup,rychlé dodání-maximální spokojenost s obchodem

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Sortiment
    • Systém vracení a výměny zboží
    • Delší doba dodání

Velký výběr designového zboží má i jednu nevýhodu, že zboží nemusí být skladem a dlouho se ba něj čeká.

Reakce obchodu www.designovynabytek.cz

děkujeme za pozitivní recenzi :).
    Každé zpětné vazby si velice vážíme.
    Přeji hezký den.
    Denisa