• doručen batoh v jiné barvě

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme. Bohužel došlo ke záměně barvy skladníkem. Peníze jsme Vám ihned poslali na účet a omluvili se za vzniklou situaci.

Těšíme se na další spolupráci.

Obchod po týdnu zrušil objednávku, přestože zboží mělo být skladem. Vrácení peněz sice s chybou, ale nakonec v pořádku.

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme. Bohužel zboží už bylo vyprodáno v naší kamenné prodejně a neobjevilo se to v systému.
    Rovněž došlo ke shodě jmén s jiným zákazníkem. Peníze jsme Vám ale po zjištěné chybě vrátili správně na účet.

Těšíme se na další spolupráci.

• Poslali mi uplne jine zbozi, nez ktere jsem chtela.
    • Na mailu se mnou komunikovala nejaka hodne neinteligentni pani.

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme. Nastala chyba v záměně kódu kabelky z kolekce 2017 a kódu z kolekce 2018.
    Nastalá situace byla hned vyřešena a peníze jsme Vám poslali na účet.

Děkujeme za pochopení.
    Těšíme se na další spoluprácí.

• Zboží údajně nedostali od dodavatele ale vůbec se nesnažili o tom informovat! Dozvěděla jsem se to až jsem sama do této firmy telefonovala.

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme. Skutečně jsme čekali na dodání od našeho dodavatele. Bohužel při velkém množství objednávek a časovém vytížení jsme Vás včas neinformovali. Jsme Vám vděční, že jste nám zavolala.

Těšíme se na další spolupráci.

• Slušná nabídka zboží za příznivé ceny

Obvykle každého pochválím, ale pokud se musím sama dotazovat, jestli předem zaplacené zboží vůbec obdržím a zatím peníze ani nevráceny. Asi by to měla být samozřejmost obchodníka, že informuje, pokud zboží již není skladem a peníze obratem vrátit. Škoda, no.

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme. Objednávka vázla u dodavatele a nakonec nám zboží od dodavatele přišlo poškozené. Samozřejmě jsme Vám ho v tomto stavu nemohli odeslat. Chyba byla na naší straně, že jme Vás o tom včas neinformovali. Nejdříve čekáme až dorazí platba předem na účet, potom připravujeme zboží. Peníze Vám byly poslány na účet.

Těšíme se na další spolupráci.

Zboží došlo celkem rychle, ale barva vypadala na internetu jinak, vrátila jsem zpět. Odeslala jsem ho 15.11.2018 s průvodním dopisem a číslem účtu, kam chci vrátit peníze.23 .11.2018 jsem obdržela mail s žádostí o číslo účtu, obratem jsem odpověděla. Peníze nedorazily. Urgovala jsem a dnes je 7.12.2018 a peníze stále nejsou.

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme za nastalou situaci. Bohužel v rámci velkého množství objednávek byl přehlédnut Váš email s číslem účtu.
    Děkujeme, že jste nás urgovala. Důležité je také na nás se obrátit telefonicky. Vždycky rádi výjdeme vstříc.
    Peníze Vám byly odeslány na účet.

Děkujeme za pochopení.
    Budeme se těšit na další spolupráci.

Objednané zboží nebyl schopen obchod doručit. Objednal jsem nové zboží. Obchod již nekomunikuje.

Reakce obchodu Demix.cz

kabelka už bohužel nebyla skladem. Omluvili jsme se a nabídli slevu 10% na jinou kabelku, kterou jste si vybral i se slevou.
    Kabelka byla 6.12. odeslána. Mluvili jsme spolu telefonicky i mailem.

Děkujeme za pochopení.
    Budeme se těšit na další spolupráci.

Zboží, ač zaplacené dosud nedorazilo, zprvu obchod komunikoval a i nabídl slevu jako kompenzaci, ale již víc jak týden nereagují na mé e-maily, včetně dnešního.

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme za opožděnou odpověď. V rámci velkého množství objednávek jsme bohužel přehlédli Váš mail. Telefonický bylo všechno vyřešené. Vzhledem k tomu, že objednané zboží nám dodavatel nedodal včas peníze jsme Vám poslali zpátky na účet 4.12.

Těšíme se na další spolupráci.

• Bylo mi doručeno jiné zboží než jsem objednal, do dnešního dne reklamace nebyla vyřízena , e-mailová a telefonická spojení jsou zdlouhavá a zmateční.

Reakce obchodu Demix.cz

velice se omlouváme, bohužel Vám omylem byl zaslán batoh s jinou barevnou kombinaci. Včera 20.11. nám dorazil od Vás zpět balík s batohem na centrální sklad. Ihned ten stejný den jsme Vám zaslali ten správný batoh. Včera Vám byl odeslán email s informací o expedování zboží. Peníze za poštovné jste také obdržel na účet.

zboží špinavé a odřené

Reakce obchodu Demix.cz

Při expedici zboží bylo zkontrolováno a expedováno a posláno v pořádku. Pokud se Vám z nějakého důvodu nelíbí můžete ho odeslat zpět do 14-ti dnů a budou Vám vráceny peníze jak už jsme Vám psali v mailu.

Přejeme krásný den
    Váš Demix

• Zboží je velmi nekvalitní, ale bojím se je vrátit vzhledem k recenzím ostatních zákazníků, že jim nebyly vráceny peníze zpět.

Reakce obchodu Demix.cz

Je nám velice líto,že zboží neodpovídá Vaším představám. Naše zboží je kvalitní od spolehlivých dodavatelů. Pokud nejste spokojená můžete vrátit zboží do 14-ti dnů. Nemusíte mít obavy po obdržení balíku s nepoužívaným a nepoškozeným zbožím Vám vrátíme peníze. Lhůta na vrácení peněz je 30 dnů. Všichni zákazníci dostali od nás vždy peníze zpět na účet.

Přejeme krásný den
    Váš Demix s.r.o

• Kabelky vadne!!! Ihned jsem psala mail, ze idstupuji od smlouvy..a vracim zbozi.Emaily napsane 4 ..!!! Je to jiz 10 den a obchod stale nereaguje a dela.mrtveho brouka!! Takze..pokud neco.chcete z toho eshopu..ROZHODNE NEDOPORUCUJI..!!!! Ted mam.dve kabelky za nemealy peniz ..jsou rozparane s dirou..Zlaty vietnamci..za ty penize bych mela kabelky ctyri
    • proste desny..nic.nekupujte

zadna spokojenost

Reakce obchodu Demix.cz

Jsme rádi,že jsme po telefonické domluvě vše v pořádku vyřešili. Prosím příště do předmětu zprávy psát o co se jedná. Když odpovídáte na potvrzení objednávky bez uvedení předmětu zprávy splívají s obrovským množstvím expedovaných objednávek.

Zboží můžete do 14-ti dnů vrátit bez uvedení důvodu a budou Vám vráceny peníze. Pokud je chyba na naší straně rádi vrátíme poštovné a poskytneme Vám rádi slevu na příští nákup.

Děkujeme za Vaši přízeň
    těšíme se na další objednávku

• zboží bylo doručeno velmi rychle
    • přehledné webové stránky, velká nabídka zboží
    • zboží bylo dodáno poškozené, kabelka rozpáraná, vrátila jsem obratem zpět a čekám na vrácení peněz
    • ihned jsem poslala e-mail s fotografií poškození, žádná odpověď

Bohužel velké zklamání, na kabelku jsem se těšila, ale po zkušenosti raději koupím jinde.

Reakce obchodu Demix.cz

Jsme moc rádi, že Vám zboží bylo doručeno rychle. Zboží k nám dorazilo na centrální sklad včera 18.7. Kabelka má skutečně výrobní vadu,kterou projednáme s dodavatelem. Peníze Vám vracíme zpět.

Děkujeme za Vaši přízeň
    těšíme se na další objednávku

• rychlé dodání, do druhého dne
    • na stránkách je okno pro chat, ale nikdo nereaguje
    • na maily nikdo nereaguje
    • na stránkách provozní doba 9,30-17, v 16h nikdo na telefonu
    • měli dva velmi podobné typy zboží, měla jsem obavu ze záměny, při objednávce jsem výslovně upozornila v poznámce, že požaduji skutečně vybraný typ, přesto přišel ten druhý

nesprávný typ zboží, který dodali, jsem mohla mít ze stánku za cenu 750, v prodejně demix za 800. Eshop vč. poštovného 870. Omluvili se, a že mohu zboží vrátit. Musela jsem si zboží nechat, potřebovala jsem s ním odjet na dovolenou. Žádala jsem alespoň o slevu ve výši poštovného za dodání nesprávného typu, protože toto jsem mohla koupit v jejich prodejně. Nebylo mi vyhověno. Je mi to líto, nemohu doporučit.

Reakce obchodu Demix.cz

Dobrý den, velice se omlouváme zákaznická linka nefunguje nonstop je omezená lidským faktorem. Zboží, které máme na prodejně je skutečně levnější jelikož při nákupu na eshopu jsou v ceně zahrnuté náklady na poštovné a balné. Pokud došlo ke záměně nebo Vám zboží nevyhovuje můžete ho vrátit do 14-ti dnů bez uvedení důvodu a budou Vám vráceny veškeré náklady.
    Po telefonické domluvě jste této možnosti nevyužila z důvodu dovolené.

Zboží jsem objednala , bohužel do dnešního dne nedorazilo, ačkoliv na webových stránkách slibují doručení do 5 pracovních . Komunikace s obchodem nulová - na moje emailové dotazy nikdo nereaguje, stejně tak telefonní číslo je neustále obsazeno. ..

Dorazilo jiné zboží než bylo objednáno. Po vznesení reklamace mi bylo sděleno, že mnou objednané zboží není skladem, i když jej v e-shopu stále jako skladem uvádějí a tak zaslali jiné - za mě toto jednání nemá logiku. Reklamace se stále řeší. Obchod nedoporučuji.

• Centrum Brna
    • Rychle dodani
    • Zbozi odpovida popisu v eshopu
    • Doprava zdarma nad urcitou hodnotu objednavky
    • Prijemna prodavacka na prodejne
    • Nelze vratit eshopove zbozi na prodejne - pro me naprosto nepochopitelne!

• dostala jsem jiné zboží, než jsem si objednala a když jsem žádala o výměnu, chtěli jste na mně, abych vám nejdříve odeslala nesprávné zboží na moje náklady. Teprve pak jste slíbili dodat zboží správné. Tak jsem si to nepředstavovala, protože jsem zboží zaplatila, myslela jsem, že při dodání správného zboží vám vrátím to nesprávné.

Vážená paní,
    Vámi objedané zboží z naší strany bylo vyexpedováno správně.
    Pokud se Vám zboží z nejakého důvodu nelíbí a chcete ho vyměnit za jiné v tom nevidíme žádný problém, ale jak Vám kolegině sdělila po telefonu je zapotřebí zaslat zboží, které se Vám nehodí zpět a zboží Vám rádi vyměníme za jiné.
    S pozdravem a přáním krásného dne.
    Andy
    tým Demix.cz

Objednaný městský batůžek se mi nelíbí, vůbec. Říkáte umělá kůže, ale je z koženky, ani nevím, jaký je v tom rozdíl. Za 999 korun je předražený a už si u vás nejspíš nic neobjednám. V obchodě bych za něj nedala ani pětistovku, ale nechtělo se mi ho vracet. Je to moje vina, ale na obrázku se mi jevil hezký.

Reakce obchodu Demix.cz

je nám líto, že se Vám batůžek nelíbil. Výhodou objednávek na internetu je, že zboží můžete vrátit do 14-ti dnů bez udání důvodu. Možnost jste bohužel nevyužila.
    Umělá kůže, syntetická kůže jsou jiná označení pro to stejné. Jedná se vždy o koženku. Pokud je u produktu uvedeno kůže nebo pravá kůže, jedná se o koženou kabelku. Ty jsou ovšem vyšší cennové kategorie od 2000,-

Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme krásný den.

• Absolutně nedoporučuji . Nemám zboží ani peníze.